Перейти до основного вмісту

Блоги

На Харківщині, щоб захистити своїх дітей, жінка застрелила злочинця. ВІДЕО

У Харківській області жінка, захищаючи дітей від грабіжника, який увірвався до будинку, із рушниці вбила зловмисника.

Відео: Ольга Мельник
Ольга Мельник

Ольга Мельник,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Саме для самозахисту легалізувати вогнепальну зброю в Україні запропонував і головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.
А як вважаєте ви? Чи потрібно в Україні легалізувати вогнепальну зброю?

Це допоможе українцям захисти себе від злочинців чи це навпаки призведе до росту злочинності і побутових перестрілок? І чи купите особисто ви собі пістолет?

Коментуйте...

Після масового розстрілу у Лас-Вегасі, в Україні вкотре заговорили про легалізацію зброї. А на вашу думку, чи потрібна українцям зброя?

Варіанти відповіді:

Варіанти

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси веб-сторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Коментарі:

Alexander

Зарегестрированный короткоствол поможет защитится особенно женщинам и пожилым, которых считают легкой добычей. Плюс пистолет далеко не стреляет в отличие от ружья.

Вячеслав.

Для личной безопасности. Чтобы грабители знали что получат адекватный отпор.

микола

придбати та легалізувати зброю, як самозахист себе і сім"ї, це попередить злочинця і скоєнні крадіжки, подумавши чи не отримає кулю в лоб, залізши в чуже помешкання.

чувак

якщо в людей буде зброя небуде майланів

Анонім

я лично за каждый нормальный гржданин украины должен иметь оружие для защиты своей семьи . Все говорят что на руках много оружия находится . У меня его нет и в других нет . Вы знаете в Афганистане почти нет преступности с оружием потому что там у каждого естьоружие.Нужно упроститьпокупку оружия как в АМЕРИКЕ --КАНАДЕ . И все будет хорошо .

анатолий

Так каждый час-не день,а час стреляют,грабят,насилуют,полиция никакая как и ее верхушка( события в Княжичах....)Вывод:оружие только психически здоровым людям. Пашинскому можно ,а я чем хуже?

Юрій

Злочинці користуються зброєю однаково не зважаючи на її легальний чи нелегальний статус, бо їм наплювати на Закон, Право та інші основи цивілізованого суспільства. А тому Громадянин повинен мати можливість протиставити їм Силу зброї. Легально, законно захистити себе, своїх близьких, просто інших громадян. Нічого крім сили (в тому числі збройної, і швидше за все збройної) злочинний світ не розуміє і не поважає. Поліцейські зусилля щодо захисту Громадян, їх життя, здоров'я, гідності та честі реалізовуються переважно після виходу Громадянина з лікарні або після висновків патологоанатома. А я з таким станом речей не згоден. Громадянин повинен мати Законне право на зброю та її застосування.

валентин

против лома нет приема, если нет второго лома .

АЛЕКСА

Краіна у якоі ворогом є росія повинна дати можливість населенню озброітись-і на москву.

Андрій

Наявність зброї не дає гарантії повного захисту, але допоможе у критичному випадку захиститися від зухвальства та жорстокості покидьків.

ирина

Должны принять закон, что если посягнули на мою частную собственность, ворвались в дом, с оружием - я имею право стрелять из ЗАРЕГЕСТРИРОВАННОГо оружия. Должна быть защита собственность. А дальше должен решать суд, была ли реальная угроза или это бытовуха. Но если ко мне ночью будут лезть в окно грабители, я имею право стрельнуть в воздух, а потом в них. и я думаю, что многих грабителей этот закон просто остановит.

X