Перейти до основного вмісту

Блоги

У поліції нагородили чоловіка, який застрелив грабіжника. ВІДЕО

На Київщині господар застрелив грабіжника, який увірвався до його будинку і катував дружину. Чоловіка не посадили, не покарали, а навпаки - нагородили! Ця подія вкотре змусила українців заговорити про легалізацію зброї. Одні кажуть, що, якщо зброю легалізувати, то це призведе до побутових перестрілок і росту злочинності, інші впевнені, що кожен українець отримати право захищати себе і свою родину.

Відео: Ольга Шеремет
Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А як вважаєте ви? Чи готове українське суспільство до легалізації зброї? Чи купите ви собі пістолет? І чи не боїтеся ви, що вас, у разі застосування зброї, посадять за перевищення меж необхідної самооборони?

Коментуйте.

Якщо в Україні легалізують вогнепальну зброю, чи придбаєте ви її собі?

Варіанти відповіді:

Варіанти

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси веб-сторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Коментарі:

Олександр

Перед тим як надати дозвіл на придбання зброї населенню, необхідно чітко оговорити в законі, при яких обставинах дозволяється застосовувати зброю, "щоб не посадили" в разі смерті нападника.

Іван.

Поняття "перевищення меж необхідної оборони" абстрактне, Хто може встановити межу. Один з автоматом і почуває себе дуже невпевнено. Інший без будь-якої зброї агресивний і може натворити лиха.. Представляється таким чином, що самозахист повинен бути шляхом випередження нападника. Напав без нічого - потерпілий має право застосовувати підручні засоби, а якщо у нападника палка, арматура, труба чи інший предмет - застосовувати зброю.

Григорій.

Звичайно треба надати дозвіл на володдіння зброею. Це на 99% знизить "апетит" грабіжника гвалтівника чи будь якого зухвалого напдника.

Влад

1. Каждый покупая оружие должен знать, что выстрел из него - это как оставить отпечатки пальцев на месте события.
2. Но зато сторона нападающая много раз подумает, а нужно ли нарушать границу частной собственности другого человека.
3. А если для тебя оружие - неизвестное чуда другой цивилизации, то и нечего брать его в руки. Скорей сам себя изувечишь, по своей глупости.

l

Людина або готова вистрілити в іншу людину, або ні. Якщо людина готова вистрілити, то вона може зробити це не тільки при необхідності самооборони, але і з інших причин - а це небезпечно для суспільства. Якщо ж людина не готова стріляти і вбивати, то наявність зброї їй не допоможе.

Максим

Вогнепальна зброя для самозахисту чи захисту членів сімї,інших громадян,які портебують захисту,повинна бути дозволена.Але.Вона повинна бути облікована,а особа,яка нею володіє,повинна бути навчена застосуванню зброї,не схильною до алкоголю та наркотикам.Судимість не перешкода.

виктор

даже если мне прийдется сесть.я применю оружие если потребуется што бы защитить себя родных и близких (и не только).

Сергій

Поліції мало і вона не справляється з поточним валом викликів, тому розраховувати треба тільки на себе

X