Перейти до основного вмісту

Блоги

Згода на секс віднині обов’язкова. Що змінюється і чого боятися чоловікам? ВІДЕО

Віталій Артамонов

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Резонансні зміні до Кримінального кодексу. В Україні, аби захистити жінок від насильства, ввели обов’язкову згоду на секс! Це стосується і подружніх пар. Відтепер кохатися можна лише за усною чи письмовою згодою партнера чи партнерки. Якщо ж такої згоди ви не отримали – можете загриміти за ґрати за зґвалтування! 
Водночас чимало українців вважають, що така норма, як згода на секс – не захистить жінок від насильства, натомість дасть їм привід шантажувати чоловіків і звинувачувати у зґвалтуванні.

А чи підтримуєте ви зміни, які впроваджують в Україні обов’язкову згоду на секс? Чи будете давати усну чи письмову згоду на інтим та чи проситимете її у свого партнера?

Коментуйте... 

Чи підтримуєте ви зміни до Кримінального Кодексу, які впроваджують згоду на секс?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси веб-сторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Коментарі:

семен

У мене жінка подає письмову заявку на здійсненя статевого акту,де вказує куди зливати сперму і тд -ще 8 пунктів, При використанні презерватива статевий акт не відбувається із за відсутності контакту геніталій, тому я його не використовую. Але цей закон необ хідно вводити одночасно із законом про легалізацію проституції. А закон зіграє свою позитивну роль в зменшенні кількості шлюбів в збільшенні розлучень і згвалтуванні жінок.

Киянин

Якщо є така норма в Європейському законодавстві, то хай буде і у нас. Кому вона заважає?

Анонім

дурка та йгоди куди идемо люби друзи

мирослав

повний дебілізм а потім говорите про зраду

Анатолий

В Украине появились свои мизулины.

X