Полковника СБУ затримали за хабар на очах у журналістів. ВІДЕО

Переглядів: 28387 Коментарів: 39

- З одного боку, публічний арешт і пильна увага громадян зв’яже ймовірному корупціонерові руки: не дозволить втекти, уникнути допитів, а потім й відповідальності.

- З іншого боку – публічні арешти можуть настільки розв’язати руки силовикам, що поодинокі порушення законних процедур переростуть в справжні репресії. Звинувачувати в чому завгодно і затримувати ось так без суду і слідства почнуть … та хоч нас з вами.

Опитування

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (39)

Спасибі за Ваші коментарі. Ми

Зображення користувача Ольга Шеремет.

Спасибі за Ваші коментарі. Ми обговорювали цю тему в програмі "Тема дня" на Радіо Магнолія. Запис ефіру Ви можете перегдянути з 13 жовтня на нашому сайті у розділі "Радіо Магнолія".

В такі часи, які ми зараз

Зображення користувача патріотка нені Украині.

В такі часи, які ми зараз переживаємо, хабарі, економічні злочини, крадіжки з бюджету - я би дорівняла до зради батьківщини та ставила б до стінки, на майдані, при громаді (под крик и улюлюк...)

Якби після того затримання, з

Зображення користувача Гість.

Якби після того затримання, з того полковника зняли звання, позбавили вислуги на пенсію, а потім судили з конфіскацією усього майна, то іншим був-би приклад що зраджувати службу НЕ можна. А так , він внесе завставу, його випустять з СІЗО, він купить кого завгодно, або втіче до Криму, і все залишиться так як є.

я підтримую практику пблічних

Зображення користувача Гість-3.

я підтримую практику пблічних судів і посаку за грати високопосадовців-корупціонерів

рыба гниет с головы с

Зображення користувача Гістьвасилий.

рыба гниет с головы с порошенка нужно начинать и до самого низу

Сколько заплатили

Зображення користувача А1нтон.

Сколько заплатили журналюге???

Публичное задержание

Зображення користувача Гість.

Публичное задержание корупционеров, это прекрасно!!! А то все говорят что что то делают, а что?? Все видно, только одно плохо, где реальные наказания за такие поступки, нужно еще сделать и прямые эфиры из зала суда! Что бы еще и судьи знали, что и они под контролем! Вот это будет шеу! А то телеэфир забит всевозможными выдуманными историями, а тут натурально из жизни страны!!!

Ольга молодец. Не в бровь, а

Зображення користувача Robin.

Ольга молодец. Не в бровь, а в глаз!

Для початку публічно

Зображення користувача читач .

Для початку публічно затримайте Прошенко за зраду державних інтерксів, невиконання законів України, за корупцію і т.д.

колись, наприкінці 80-х був

Зображення користувача Львів.

колись, наприкінці 80-х був такий вираз: "секс для бедных", ці показові діяння сьогодні підпадають якраз під той вираз... режисери слабаки, рівень низький

Популизм

Зображення користувача ГістьЗП.

Популизм

треба розстрілювати на місці

Зображення користувача пук.

треба розстрілювати на місці

Господа, сколько было

Зображення користувача ГістьЯ.

Господа, сколько было публичных арестов, громких заявлений "о неминучести наказания" и что? Повторю слова Стпниславского: "НЕ ВЕРЮ!"

Для публичных людей -

Зображення користувача семен буденный.

Для публичных людей - публичные аресты, приговоры, суды, конфискации и проч. Они к этому готовы своим жизненным выбором. При этом, любое ограничение свободы, как публичное, так и непубличное - строго по закону!

Люди повинні знати своїх

Зображення користувача Гість.

Люди повинні знати своїх псевдогероїв. А надалі прослідкувати їх долю і, можливо, притягти до відповідальності тих суддів, які їх визволяють.

А що, ці ненажерливі недолюди

Зображення користувача Аркадій.

А що, ці ненажерливі недолюди ще й соромляться? Думаю, що публічне затримання навпаки неуможливлює уникнути покарання.

Раньше и казни были

Зображення користувача Донна.

Раньше и казни были публичные. Впечатляет. Так что лучше оставить публичные задержания. И не надо обобщать типа "к вам также придут" - мы взяток не берем. Вынуждены давать чиновникам упырям, которые требуют внаглую.

Робин Гут написав ::::А

Зображення користувача мишко далекий.

Робин Гут написав ::::А система внесения залога в сотни тысяч и миллионы только подтверждают коррумпированность чиновников и продажность судей.
100% підтримую Вашу думку--ось насвіжіший випадок практики цих застав==Міністр--(мент)Арсеній Аваков оприлюднив через ЗМІ ,що на нього у Харкові готувалось вбивство .Після цього зразу ж знайшли закажчика і організатора вбивства--комбат Анголенко, якого і арештували.І тут відбуваються чудеса ( хто ж тепер не повірить у чудеса ???)--мент Аваков-майже потенційна жертва заказного вбивства -ця жертва вносить заставу 1 міліон , щоб звільнити з під варти організатора його вбивства.чи не чудеса ????? Але виявляється, що у Авакова не один міліон гривень--у нього 40 мільйонів доларів, які він перевів в офшорина Панаму.Тепер, дискуючи тут про корупцію ,добре подумаймо --для чого, потенційна жертва вбивства ,раптом вносить 1 мільйон гривнів застави, щоб випустити з під варти організатора його вбивства ????. ЧУДЕСА ??? А чи це не завязане з страшенною корупцією МВС в зоні АТО ??? Але колись і таким прийдеться відповісти перед судом, якщо не тут на землі,. то там -на небесах це точно

Вам не знайти душі прощення,
І буде злочин вас пекти,
Не може мати зло натхнення,
Щоб виправдать свої гріхи.

Бо прийде день, і буде правда,
Засвідчать жертви із імли,
Завершиться земная кривда,
І стане явним все тоді.

Настане час гіркий розплати,
І справдяться жахливі сни –
Засудить Син, засвідчить Мати,
Заплаче янгол на плечі…

Напрасно не поддерживаешь.

Зображення користувача ГостьРобин Гуд.

Напрасно не поддерживаешь. Может это и несколько показушно и театрализовано, но, думаю, поучительно. Пусть каждая гнида продажная при власти дрожит денно и нощно от страха перед правосудием (хотя и эта система продана и куплена как проститутка на Окружной и начинать надо именно с нее, т.е. с судей). А система внесения залога в сотни тысяч и миллионы только подтверждают коррумпированность чиновников и продажность судей.

Аби тільки по закону

Зображення користувача ГістьВалерій.

Аби тільки по закону

Потому что ДЭБИЛЫ!

Зображення користувача Гість123.

Потому что ДЭБИЛЫ!

Підтримую публічні затримання

Зображення користувача Олександр /Вінниця..

Підтримую публічні затримання в присутності 3х незалежних понятих ,яким при викликах розслідування і суду буде виплачена компенсація за втрачений час !

Я відповів "ні". Не можна

Зображення користувача Андрій м.Львів.

Я відповів "ні". Не можна показувати по ТБ і звинувачувати людину без рішення суда.Сума застави 2 000 000 грн. підйомна лише депутатам ВР України, а не рядовому громадянину.

Сьогдні вже і західні

Зображення користувача мишко далекий.

Сьогдні вже і західні політики відверто говорять що Генральна прокуратура -а це Шокін-відкрито саботують боротьбу з корупцією.Розслідування журналістів показують що міністр внутрішніх справ Аваков перевів у офшори 40 мільонів доларів--а їх обох дуже підтримує П.ПОРОШЕНКО--ось воно замкнулось коло- на найвищому рівні.Питання--чому топчуться ідеали Майдану Гідності на найвищому рівні?? Ось чому так процвітає буйним цвітом в Україні корупція--немає політичної волі до боротьби -бо коло замкнулось. Невже вони забули про МАЙДАН--МАЙДАН УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ????
Український народ не буде питати у них дозволу на свій МАЙДАН--це право УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ !!!!

Вогонь і дим, і сльози матерів, І кров синівська, що залила майдани, І Київ, що бентежився й горів, Знімаючи так болісно кайдани…

Вогонь і дим, і сльози, і любов
Усе змішалося тоді у Україні:
Морози, шини і гаряча кров,
І очі, котрі свічами горіли,

І матері, що втратили синів,
Це й їх серця принесені у жертву,
І цвинтар України, що ряснів
Тими, кому ще рано було вмерти.

Вони ж тепер зорять згори на нас,
Закінчити почату просять справу,
І невблаганно мчить в майбутнє час –
Він допоможе плечі нам розправить.

І пам’ять про Майдан – не перервать,
Події забуттю ці непідвладні.
Ми кров синівську не дамо змивать
Ні ворогу, ані державній владі.

Всім прийде час постать перед судом,
Не корумпованим – великим, Божим,
Там не відкупишся грошима чи стидом,
Сіряк ти є, чи мільярдер-вельможа.

Поки власть імущі будуть

Зображення користувача Гість 2.

Поки власть імущі будуть брати, не тільки грошима, а і послугами, а їх підлеглі будуть про це знати і мовчати, а мовчати будуть, а тому і самі втиху від начальства будуть брати, або брати і ділитись, нічого в суспільстві не зрушиться.

Надо арестовывать, но только

Зображення користувача Луганчанин.

Надо арестовывать, но только в тех случаях, если уже есть неопровержимые доказательства совершения преступления. И обязательно прекратить практику выпускать под залог. А то у нас сейчас получается такая ситуация: чиновника публично берут на взятке, сажают, через несколько дней суд выносит решение выпустить под залог, выпускают, а через несколько дней взяточника уже нет на территории страны. Получается, что человеку, арестованному за взятку, судья дал возможность дат взятку, чтобы избежать ответственности. Причем - взятку всей системе правосудия. И что характерно - даже чиновник районного уровня легко платит залог в 3 и более миллиона гривен. Где он их так легко берет? Не это ли еще одно доказательство его вины?

Арестовывать только по

Зображення користувача Robin.

Арестовывать только по решению суда! Иначе мы далеко зайдем! Репрессии намного страшнее коррупции.

Я согласно от этой нечести

Зображення користувача ГістьСветлана.

Я согласно от этой нечести надо избавляться, но не так, а как не могу себе представить.

Публічні арешти потрібні,тому

Зображення користувача мишко далекий.

Публічні арешти потрібні,тому що дія їхня буде ,як дія вакцини.Але до цього ще дуже потрібні публічні суди і публічні вироки --це вже буде справжнє лікування совісті (хоч і страхом )багатьом потенційним корпціонерам.Пишу--потенційним--тому що вже тим хто роками заражений корупцією--лікування не поможе.Таким тільки треба відрубувати руки публічно--підкреслюю--публічно.Що б народ побачив, що боротьба з тим страшним внутрішнім ворогом-корупцією- почалася,щоб народ побачив-що не дарма загинули ГЕРОЇ нашого національного українського МАЙДАНУ ГІДНОСТІ і ГЕРОЇ -ВОЇНИ -ПАТРІОТИ на східному фронті захищаючи свою святу українську землю від підлого російського окупанта іу низькому поклоні схилили голови перед їхніми іменами і помолимось за цих НАШИХ ГЕРОЇВ

Чи ж знала ти, моя УКРАЇНО, ніжна й миролюбна,
Що, як століття перетне рубіж,
Народ російський, як садист, так підло ,підло, підло і цинічно
Тобі у плечі встромить свій кровавий російський ніж ???????????????????????????????

За тих хто душу ложить й тіло,
Оберігають нас завжди,
Вони в житті що є жорстоким,
Війною мусять все нести.

За тих хто десь ось там в окопах,
В журбі молитву шепотів,
Калаш тримав і вірив в бога,
Хоч неньку й діток полишив.

Пішов війною страх тримавши,
Під свисти градів, смерті пуль,
Він лишив тих кого кохає,
Але нікого не забув…

Він не бажав медаль відваги,
І не звеличував себе,
Бо знав за кого погибати,
Із страхом жив понад усе.

І смерть що сходила полями,
Зітхала в спину так завжди,
А він герой, буде стояти.
І рідну землю берегти.

Бо дух його, козацька воля,
Любов до краю, це життя,
Він буде нас всіх захищати,
Із братом опліч день від дня.

За них героїв, патріотів,
Звучать молитви в самоті,
Бо дух землі, узятий в крові,
Це перемога у житті.

Це мир для всіх такий жаданий,
Котрий потрібний повсякчас,
Вони будуть, будуть стояти,
За рідну землю, й за всіх нас.

А ми лиш будемо молити,
Живі вертайтеся завжди,
Ми вас будемо всі чекати,
Ви є герої кожні дні.

СЛАВА УКРАЇНІ--ГЕРОЯМ СЛАВА !!!!!

Для публічних людей і арешт

Зображення користувача Гість.

Для публічних людей і арешт теж може бути публічним і матиме певний позитивний ефект. Критерієм тут має бути не публічність чи закритість самого "дійства" арешту, а законність. При цьому, процедура арешту має бути ЗАКОННОЮ,а буде публічною, чи ні, то вже питання конкретного випадку, тактики, стратегії, процесуальної мети та/чи умов...
Для доведення важливості дотримання ПРОЦЕДУРИ (КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ) проведемо такий простий експеримент. Виконайте найелементарніші математичні дії: 9+6:3 =?. Якщо Ви дотримаєтесь ПРОЦЕДУРИ (для цього випадку це математичні правила, послідовність дій (процедура)), то отримаєте результат суму 11. Якщо Ви НЕ дотримаєтесь правил (процедури), то отримаєте 5. Юристи на початкових курсах ВУЗів вчать предмет ЛОГІКА. це предмет ще називають ФОРМАЛЬНА ЛОГІКА. А є ще МАТЕМАТИЧНА логіка. Різниця між ними лише у тому, що перша слугується мовою слів, а друга - математичних знаків, символів. Отже, дотримання ПРОЦЕДУРИ є умовою правильності результату ...Як в математиці, так і в розслідуванні злочинів. Як там, так і туткеруються при пізнанні логікою. А значення процедури длялогіки і результату я вже пролілюстрував вище. /Далі буде.../

Психологічно і логічно

Зображення користувача Позняки, Київ.

Психологічно і логічно одночасно - щоб зав'язати руки усім корупціонерам потрібно розв'язати руки силовикам. А страх про перегин палиці, то від лукавого, тобто від не засвіченого корупціонера. Допоможу ТВ Магнолія - тема свіжа і по корупції - так зване консьєржництво. Порахуйте суми з під'їзду і т.д. Красота!!!

Мені не доже зрозуміле

Зображення користувача Євгенія.

Мені не доже зрозуміле питання: "А ви за чи проти публічних, але незаконних арештів? " Якесь воно ієзуїтське. Звичайно, що я проти незаконних арештів, але я за законні публічні арешти

Арешт публ1чний -це э

Зображення користувача Олена Гість.

Арешт публ1чний -це э повчанням для вс1х 1нших хабарник1вю Слава Укра1н1!

Під показухою, будуть творити

Зображення користувача Гість1.

Під показухою, будуть творити беззаконня. А потім суди будуть їх відпускати у зв"язку з порушеннями закону проти затриманих.

Показові затримання - хороше

Зображення користувача Гість.

Показові затримання - хороше психологічне потрясіння для чиновників. Кожен міністр, напевно, здригнувся, коли зайшли люди у формі. Кожен подумав: чи не за мною це? Але найголовніше, щоб вони не виходили під заставу. Обов’язково потрібно вносити зміни в законодавство.

Публічним має бути виключно

Зображення користувача Олекса .

Публічним має бути виключно оголошення обвинувального вироку суду для корупціонерів. Тоді й будемо оцінювати ефективність роботи правоохоронців по боротьбі з корупцією. Адже маємо вже чимало публічних арештів і жодного публічного вироку суду по цим випадкам. В правоохоронній системі мають працювати професіонали, а не піар-менеджери.

Не підтримую практику

Зображення користувача Інна.

Не підтримую практику піблічних затримань.

превселюдно казнить

Зображення користувача и.в.и..

превселюдно казнить

В одного спрашивают. Вы

Зображення користувача Луганск.

В одного спрашивают. Вы можете побороть коррупцию? Он говорит Могу! Только нужно два пулемета. А почему два? А один будет перегреваться. Просто удивительно сколько в Украине воров и разных падлюк у власти.Наверное не хватит и века чтобы вывести эту нечесть.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування