Десятки тысяч украинцев требуют легализовать боевое оружие. ВИДЕО

Переглядів: 9098 Коментарів: 20

Петиция о "легализации" оружия уже рассмотрена Президентом и отправлена на рассмотрение в Конституционную комиссию.

Теперь, чтобы Президент рассмотрел ваше обращение, достаточно зарегистрироваться на официальном сайте Главы государства в разделе «электронных петиций», написать обращение и набрать более 25-ти тысяч голосов.

Опитування

Будете ли вы обращаться к Президенту с помощью электронных петиций?

Варіанти

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (20)

Спасибо всем, кто

Зображення користувача Виталий Артамонов.

Спасибо всем, кто комментировал. Эту тему обсудили в прямом эфире на радио "Магнолия" и "ЧП.ИНФО". Благодарю за звонки в студию.

Запись программы смотрите на нашем сайте в разделе "Радіо Магнолія" - с 21 октября.

А де оформити петицію щоб

Зображення користувача Гисть2.

А де оформити петицію щоб пішоходи вдень ходили з фонариками...

"Ми українці мирний

Зображення користувача Гисть2.

"Ми українці мирний законослухняний нарід..." - який на палив Київ,і Одесу, а щоб решта світу не сумнівалася в нашій миролюності і у тому, що ми ще задатні зробити, ми маршируємо з факелами і нашою найбільшою цінністю Бандерою.

Статистику озвучивает

Зображення користувача Пенсионер.

Статистику озвучивает власть.Помните,что Ленин говорил о статистике?И вы ещё доверяете нашей власти?Удивляете.

Да что ж так туго с

Зображення користувача Ветер.

Да что ж так туго с пониманием того, чего хотят владельцы легального оружия?! 1 - нужен Закон про оружие. В топку всякие инструкции МВД и прочую ересь. Нормальный, полноценный закон, в котором право защитить легальным огнестрельным оружием себя и своих близких в своей частной собственности - главное. Чтоб не подавно было всяким маргиналам и бандитам шастать где хочется. Второе - было бы неплохо разрешить легальную продажу скрытое ношение пистолетов (не резиноплюев). Но это уже можно подискутировать. Мы же хотим правовое государство, не так ли? Так в любом правовом государстве, где самой главной ценностью является жизнь гражданина есть такие законы, которые позволяют защитить ее, тем более в своей частной собственности (доме, квартире, даче и т.д..) своим, легально приобретенным и зарегистрированным оружием.

Провокація, ось це що.

Зображення користувача Дядя Вася.

Провокація, ось це що. Організаторів таких "протестів" потрібно запроторити в буценарню і надовго. Статистика говорить що народ не має бажання щоб влада дозволила приховане носіння зброї. А раз не хоче народ то такі протести то ніщо інше як провокація і розлмухування вогню насилля в і так неспрокійній державі.
З.І. У США поліцейські мають право стріляти на випередження, без всяких там потстрілів вгору, і це тому що дозволене приховане носіння зброї, і це право діє навіть у штатах де зброя заборонена, прийміть це до уваги також.

Варіантів не має, необхідно

Зображення користувача Гість Віктор.

Варіантів не має, необхідно йти правовим шляхом.Менти звісно проти, але вони в не можуть контолювати ситуацію. кількість злочинів зростає. Необхідна воля для вирішення цього питання.

какое оружие если друг друга

Зображення користувача отан бай .

какое оружие если друг друга задушить готовы голыми руками а с оружием будет много места для беженцев с африки и бл. востока

NATO написав: Вiдносно

Зображення користувача Виталий Артамонов.
NATO написав:

Вiдносно подiбних "нововведень" все дуже просто: це - профанацiя... Втiм ця профанацiя - лише маленький додаток до глобального cвiтового шахрайського проекту, а саме - до так званих "демократичних виборiв"... Завдякi таким шахрайським схемам людям пропонують добровiльно зголоситися iз тим, що на вищих посадах завжди будуть сидiти наймерзеннiшi особи, бо вибирати завжди буде запропановано з самого людського непотрiбу... Якщо хтось у цьому ще не переконався - будь ласка подивiться хто саме сидить у владних крiслах!

Вы не верите в победу демократии?

Вiдносно подiбних

Зображення користувача NATO.

Вiдносно подiбних "нововведень" все дуже просто: це - профанацiя... Втiм ця профанацiя - лише маленький додаток до глобального cвiтового шахрайського проекту, а саме - до так званих "демократичних виборiв"... Завдякi таким шахрайським схемам людям пропонують добровiльно зголоситися iз тим, що на вищих посадах завжди будуть сидiти наймерзеннiшi особи, бо вибирати завжди буде запропановано з самого людського непотрiбу... Якщо хтось у цьому ще не переконався - будь ласка подивiться хто саме сидить у владних крiслах!

Krot написав у дусі "руского

Зображення користувача мишко далекий.

Krot написав у дусі "руского мира"::.Тупо оформляли тикет (2 раза тикет и 3 раза предупреждение), и сообщали, за шо его влепили.
Я не живу у США а був у гостях ( читай тверезіще)=побував у штаті New York і Pennsylvania.То ж взнав багато правди а не міфів. А твоя російська тріпотня--"смотрите какие мы крутые"викликає огиду тому, що у США поліцейський не буде з тобою панькатись,як тут наші нові поліцейські панькаються з пяними російськими свинями=він поступає по закону і там не проходить ваше російське хамство.Там за хамство моментально заломлять тобі лапи,дістанеш кайдани на руки і за образу поліцейського тюрма забезпечена.Так що не потрібно тут возвеличати російське хамство --вже ми , українці, ситі вашим хамством по горло.Ще не зустрічав такого випадку щоб українською мовою матюкались серед вулиці до поліцейського--все завжди чую "могучий росийский мат".Хоч це не диво по відношенні до росіян=це вже така ментальність на генетичному рівні==адже це підтверджує той факт що 75% російського народу підтримує підлу російську війну проти мирного українського народу.Вже 70% росіян підтримують бомбардування у Сірії==ось росийские" пилоты- добровольцы" ( у Росії навідь пілоти -"доброволцы ") розбомбили три цивільні лікарні, а російський народ аж мочить по пянці у свої штани від радостіщо і там почав лити людську кров- підтримує це звірство--70%==вот "какие мы крутые"

Пряме спілкування з

Зображення користувача карпенко дмитро миколайович.

Пряме спілкування з громадянами не-зумовить президенту стати "брехуном" або "паханом".

По поводу США - товарищ

Зображення користувача Krot.

По поводу США - товарищ наверное в какомто своеобразном месте живет - в большинстве штатов есть только места, куда нельзя с оружием... Ну и соответствующий знак на входе\вьезде должен присутствовать. А так - носи, вози, всем пофиг.
И за 10 последних лет меня раз 5 останавливали за превышение скорости, но кроме водительских прав ничего не спрашивали.Тупо оформляли тикет (2 раза тикет и 3 раза предупреждение), и сообщали, за шо его влепили.
Да, еще в моем штате продажа оружия - только гражданам. Знаю что есть несколько других, где и с визой продадут. Хотя в нескольких - запретили тотально...

ЕВРЕЙСКОЙ ЛЖИВОСТИ И ПОДЛОСТИ

Зображення користувача гной.

ЕВРЕЙСКОЙ ЛЖИВОСТИ И ПОДЛОСТИ ХОДЯТ ЛЕГЕНДЫ И МИЛЛИАРДЫ АНЕГДОТОВ

предложение писать петициии -

Зображення користувача Критик.

предложение писать петициии - такое же лицемерие, как и практически все, что исходит от команды президента

Как роботы откоментили.

Зображення користувача Кость.

Как роботы откоментили. Почему-то даже писать перехотелось! В двух словах: петиции шорох, но никто его и слышать не собирается, судя по всему! Но ничего, у нас народ уже "кричать" научился!!!

Ян написав: Почитал ответы на

Зображення користувача Виталий Артамонов.
Ян написав:

Почитал ответы на рассмотренные, одна вода и нет вразумительного ответа.

О какой петиции вы говорите конкретно? И что вас смутило?

Почитал ответы на

Зображення користувача Ян.

Почитал ответы на рассмотренные, одна вода и нет вразумительного ответа.

Поява у людства такого

Зображення користувача мишко далекий.

Поява у людства такого сучасного електронного способу озвучення своїх запитів про політичні , чи економічні питання, які турбують громадян-це чудовий мирний спосіб постановки питання перед президентом.=це мирний попереджувальний спосіб оголошення суспільством своїх питань, своїх тутбот.( попереджувальних тому, що другий спосіб, це вже може бути наші, віковічної давнини,ноу-хау- українські національні народні МАЙДАНИ ).Тож це дуже позитивний приклад.Але--в КОНСТИТУЦІЇ не записана норма закону, про обовязкове вирішення цієї проблеми президентом,тому розумно ,що президент може відправляти ці запити або до парламенту або суддів.То ж не можна звинувачувати президента у відписці --український народ вийшов на свій національний український МАЙДАН за потреби побудувати ПРАВОВУ державу-де ЗАКОН для всіх !Так для волелюбного українського народу ВОЛЯ ,НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СВОБОДА--це найдоржчі цінності ,але ж ми не москалі--ми мирний законопослушний народ і тому це нове ноу-хау потрібно юридично обгрунтувати , щоб закріпити у нормі ЗАКОНУ .

Ми всі так хочемо свободи,
Та чи готові йти на ризик ?
Не каламутивши ту воду,
Що чиста з роду..кинеш виклик?

..До долі ,прагнення змінитись,
І поміняти все навколо,
Ріст є з бажання далі вчитись,
І не ходити вже по колу..

Ми всі так хочемо свободи,
Що тільки думаєм, не дієм..
Безрезультатні ці походи,
Вагаємось..чи тільки мрієм..

Вона приходить до сміливих,
Де є рішучість щось зробити,
Вона приходить до щасливих..
Що мужні, не бояться жити !!!!

Тепер дещо до легалізаці зборї.У нас, під "легалізацією зброї" ,розуміють право носити зброю на вулицях ,у суспільному транспорті.Ну це ж абсурд--немає у світі такого законодавства, щоб цивільні люди мали право носити зброю на вулицях, у магазинах, у суспільному транспорті, у кінотеатрах--це ж божевільна думка.Багато заявляють про США--так ось --у США (був у товариша -тож з життя приклад)-порушив ти пралила дорожнього руху і це помітив поліцейський-він включає на свої машині"світомузику" і доганяє тебе слідує за тобою до твоєї зупинки--ти повинен зупинитись-це закон(якщо не бачиш його світомузики-він включає сирену).Зупинившись за тобою,щоб твоє авто було у полі зору його автокамери,він на своєму бортовому компютері ознайомлюється про тебе з бази даних базового компютера на всі штати.Потім він підходить до тебе -ти опускаєш вікно і перше що він питає--чи є у тебе зброя і наркотики, а же після він вимагає документи-лайснез ,страховку і регистрацію.У США ти ,купивши легально зброю, маєш ПРАВО тримати зброю у себе у дома-але НЕ МАЄШ ПРАВА виносити її за межі свого будинку. На право носити зброю за межами свого дому ,ти мусиш мати спеціальний дозвіл з ПОЛІЦІЇ ( мисливці- теж ). Тож поліцай зразу ж тебе арештує, якщо ти у своїм авто маєш зброю, але не маєш спецдозволу з поліції.

Петиции никогда не заменят

Зображення користувача Robin.

Петиции никогда не заменят протесты граждан на улицах. Просто и то и другое должно быть мирным. А вообще я в эти петиции не очень верю.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування