Судова реформа: 9 тисяч українських суддів можуть бути звільнені. ВІДЕО

Переглядів: 11790 Коментарів: 102

Як реформувати судову систему? Експерти і громадськість пропонують свої варіанти. Одні наполягають на звільненні всіх суддів без виключення, інші вважають, що перезавантаження має бути поміркованим і частковим.

Опитування

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (102)

Спасибі за Ваші коментарі. Ми

Зображення користувача Ольга Шеремет.

Спасибі за Ваші коментарі. Ми обговорювали цю тему в програмі "Тема дня" на Радіо Магнолія та телеканалі ЧП.ІНФО. Запис ефіру Ви можете переглянути з 9 листопада на нашому сайті в розділі "Радіо Магнолія".

Ответ а я против. Аналогия не

Зображення користувача Юрист.

Ответ а я против. Аналогия не уместна.

плохо учили историю

Зображення користувача а я против!!!!!!!.

плохо учили историю быстореформаторы. В 17 году все это уже проходили и тотальные увольнения и перезагрузку...только потом искали специалистов и профессионалов для того чтоб выбраться из болота....

Ответ гостю: Все верно. Не

Зображення користувача Юрист.

Ответ гостю: Все верно. Не каждое решение вынесенное не в пользу какого-либо лица есть незаконным, но нарушение судьями процессуальных сроков, нарушение судьями норм процессуального и материального права есть нарушением закона. Нарушение норм материального права, как правило, приводит к незаконному решению.

Ответ Иван Ивановичу: Вы

Зображення користувача Юрист.

Ответ Иван Ивановичу: Вы путаете мягкое с теплым. Обида это из категории морали, а нарушение судьями процессуальных сроков, нарушение судьями норм процессуального, материального права это из категории права. Судей, к сожалению, нужно заменить, потому что они полностью сдискредитировали судебную власть. Но основной моей идеей есть не полная их замена, а введение материально-финансовой ответственности суда перед лицом за нарушение судьями сроков или норм процессуального или материального права. Не менее важно было бы отменить судейскую неприкосновенность. Еще я считаю, что такого явления как Конституционный Суд вообще быть не должно. Никто не может интерпретировать законы. Законы должны быть однозначными, не противоречивыми и правовыми (справедливыми, которые устанавливают равность возможностей).

Відповідь Українці: лікарі,

Зображення користувача Юрист.

Відповідь Українці: лікарі, вчителі, керівники підприємств не такі як судді. По-перше, судді мають владні повноваження, по-друге, результат їх роботи набагато значиміший, ніж лікарів, вчителів, керівників підприємств, по-третє, лікаря, вчителя, керівника підприємства завжди можна притягнути через суд до відповідальності, а суддю ні. Президент чи депутати обираються лише на певний строк, а суддя на усе життя. Зарплати у суддів не малі, а що стосується пенсій, то в середньому 15 000 грн. От посилання http://vsviti.com.ua/newss/47022. Прості люди, що працюють, так само мають проблеми із здоров’ям, але умови роботи слюсаря, будівельника чи шахтаря і умови роботи судді істотно відрізняються. Якщо робота судді це дуже важка робота, суддя завжди може залишити цю роботу.

Долучайтесь до обговорення

Зображення користувача Ольга Шеремет.

Долучайтесь до обговорення цієї теми сьогодні на Радіо "Магнолія" та телеканалі ЧП.ІНФО
Прямий ефір о 13.15

Адвокати беруть гроші нібито

Зображення користувача Голосс.

Адвокати беруть гроші нібито для суддів.прижали одного такого адвоката,віддав гроші,казав,що просто хотів заробити і суддю підставити.виявляється,це массове явище!це ті адвокати стануть суддями???

Не каждое решение суда,

Зображення користувача Гістьу.

Не каждое решение суда, вынесенное не в вашу пользу, является незаконным.

Доброго утра Страна! Было бы

Зображення користувача ДмитроR.

Доброго утра Страна! Было бы не плохо провести полную аттестацию судей, именно такой шаг покажет кому остаться, а кому освободить судейское место.

Ответ Юристу. Не стоит свою

Зображення користувача Иван Иванович .

Ответ Юристу. Не стоит свою личную обиду перекладывать на девять тысяч человек, большинство из которых вас даже не видели никогда. Смена личности никак не может изменить систему. Я вот не пойму, вы действительно уверены, что если сменить всех и набрать "честных" то всё изменится? А как обеспечить эту честность? Может необходимостью дольше учится, иметь больше стажа, снижением размера заработка, снижением размера пенсии? А именно такие такие критерии в этой "реформе" и заложены. То есть они должны быть не только честные, но ещё и посвятить свою жизнь тому, чтобы жить бедно, но честно. Уверен девять тысяч таких вы не найдёте.

А може потрібно почати від

Зображення користувача Українка.

А може потрібно почати від самого Президента, депутатів, керівників різних підприємст, якщо вони раніше працювали, тобто при попередніх владах, ЗВІЛЬНЯЙТЕ УСІХ!!! Набрати на роботу тих, хто тільки закінчив вузи-бо так виглядає ця судова реформа. А що ж робити тим суддям????????????? Вони ж спеціалісти, зосвітою, не всі виносили неправильні рішення, не всі брали хабарі. БАГАТО З НИХ ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ судовій системі, не мають сімї, не мають здоровя. А ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ РОЗБИРАЛИ ЧУЖІ ПРОБЛЕМИ, ЧУЖІ ГРІХИ!!!!!!!. ТО чому ж вони нині мають жити без зарплати, пенсії????? Багато з них живуть дуже скромно,і навіть бідно. А скільки томів вони написали за своє життя!!!!Осліпли від друкування на машинках і компютерах!!! Всі мають серйозні проблеми зі здоровям, особливо з серцево-суддинною системою. Багато з нас не знають цієї роботи.Я особисто не хотіла б так багато працювати з паперами-це дуже виснажує.Але все це знаю, тому що 15 років тому часто бувала в сімї, де чоловік працював суддею. Це важко. Я ніколи б не хотіла, щоб мої діти працювали на такій посаді. ПОДУМАЙТЕ!!!

Звільніть ще всіх лікарів,

Зображення користувача Українка.

Звільніть ще всіх лікарів, вчителів, тому що вони такі ж як судді. І тоді "не буде у нас проблем"

Як реформувати судову

Зображення користувача кут.

Як реформувати судову систему? Експерти і громадськість пропонують свої варіанти. Одні наполягають на гiльотi та шибеницi для всіх суддів без виключення, інші вважають, що перезавантаження має бути поміркованим і частковим або гiльотiна або шибениця .НА ТАКИХ РЕФОРМАХ ЧЕРЕХ ШИБЫНЫЦИ НАРОД УКРАИНЫ УБЕЖДЁН НА ВСЕ 1000% НА СПРАВИ КОРБАНА И НА СПРАВАХ ИНШЫХ ПАТРИОТОВ!ПЭРВА ЖЭРТВА ЭТОЙ РЕАРГАНИЗОВАННОЙ РЭГЭ-ОНАЛТЬНОЙ ЯНУКОВСКО-ПОРОШЭНКОВСКОЙ ВЛАСТИ ЦЭ САШКО БИЛЫЙ !

Відповідь мишко далекому.

Зображення користувача Юрист.

Відповідь мишко далекому. Розуміння людьми ситуації, знання, що треба робити, готовність до активних дій більшої частини українського народу і активність дій значної частини суспільства. Кінцева мета - громадянське суспільство і правова держава, яка повинна здійснювати владу на основі цивілізованого правового законодавства.

Ось скільки песимізму у

Зображення користувача мишко далекий.

Ось скільки песимізму у питанні реформ у нашій країні,що виникає тут питання--невже ми, українці, якийсь інший, по ментальності, народ , інші, ніж поляки,ніж литовці ,ніж латвійці чи естонці ????Якщо інші-то чому ???? Чому у нас так тяжко проводити реформування, а в поляків, литовців,латвійців, естонців ці реформування пройшли швидше??? Ми ж європейська нація,як і ці народи, а не азіати -не москалі. Це доказав наш український народ на МАЙДАНІ ГІДНОСТІ.Ось дуже хотілось би почути тут відповідь--може у цій відповіді і захований песимізм. Адже МАЙДАН і ця кровава російська війна змінила світогляд українців -МАЙДАН і війна загартівали націю--то ж у чому причина ???

Ми, мабуть ,ще не перейшли МАЙДАЙ-
Спинилися на півдорозі,
Та вивітривсь з голів дурман,
Брехням своїх йчужих царків більш вірити невзмозі.

А що їм і діти -колоски
І наші враннішні тумани,
Порожні старості миски,
Зневірені болючі рани.

Які ж раніше ми були сліпі-
За брата прийняли москаля- чужинця,
Тепер обіцянки його пусті
Нам повернулись кровяним гостинцем.

Та все ж прийде той час розплати,
МАЙДАН ВКРАЇНА перейде.
Повинні ми "Небесну Сотню" памятати,
Бо Божий суд у світ прийде.

Ответ Иван Ивановичу. Разница

Зображення користувача Юрист.

Ответ Иван Ивановичу. Разница между журналистами, врачами, коммунальщиками и судьями в значимости результатов их работы. Журналиста, врача и коммунальщика можно притянуть к ответственности через суд. Судью же невозможно притянуть к ответственности ни через журналиста, ни через врача, ни через коммунальщика, уловили разницу? На счет придут еще хуже. Не думаю, что могут придти хуже, чем есть сейчас. На счет все от незнания. Судьи очень даже знают, как правильно принять незаконное решение. Ну и на счет статистики. Нашей статистике никак доверять нельзя.

Ответ гостю. Вопрос не в

Зображення користувача Юрист.

Ответ гостю. Вопрос не в доказательствах незаконных судебных решений, а в том, что нужно сделать, чтобы незаконных судебных решений не было или было как можно меньше. Здесь в комментариях люди предлагают разные варианты, и Вы тоже можете что-нибудь предложить свое.

А ещё необходимо уволить всех

Зображення користувача Иван Иванович .

А ещё необходимо уволить всех журналистов, они ж все продажные, всех без исключения вречей - эти самые продажные, сотрудников всех коммунальных предприятий, ну те которые за 50 гривен без очереди пропускают, ну а всех остальных сколько там останется от 40 миллионов, лучше тоже на всякий случай уволить, вдруг они тоже коррупционеры. НЕ МОЖЕТ БЫТЬ КЛАССОВОЙ отвественности, проходили уже, ни чем хорошим не заканчивается. И не надо ориентироваться на председателей высших судов, уж поверьте судья какого-нибудь Глуховского районного суда, попал на своё должность честно и работает от зарплаты о зарплаты. А суть реформы - поменять всех. И в чём реформа? Придут ещё хуже, эти хотя бы экзамены сдавали и работали, представляют как что происходит. Всё от незнания. Статистика говорит, что низкое доверие к суду у людей, которые никогда не сталкивались, а у тех кто сталкивался - около 50% так как одна сторона скорее всего недовольна.

У меня лично на руках

Зображення користувача Гість.

У меня лично на руках вынесенное решение продажных судей Киевского апелляционного суда.Кому интересно, могу лично встретиться и предоставить доказательства. Эл.адрес для контакта znpr@ukr.net.

У нас, у нормальних людей і у

Зображення користувача Юрист.

У нас, у нормальних людей і у суддів, різне бачення правосуддя. Візьмемо, наприклад, адміністративні справи. Для суддів це просто робота, яку вони повинні виконати так, щоб, по-перше, не нашкодити діючій владі чи органам самоврядування, по-друге, постаратись дотримати вимоги процесуальних законів. Щодо рішення по суті, то люди очікують справедливе, а значить законне рішення, а судді можуть прийняти тільки таке, яке, по-перше, не нашкодить діючій владі чи органам самоврядування, по-друге, буде виглядати, як законне. Для того, щоб рішення виглядало законним, судді можуть вибрати, на свій власний розсуд, будь-які норми законодавства, чи навіть норми, що діяли на початку 80-х років минулого століття, плюс послатись на рішення конституційного суду. Все рівно за прийняте рішення суддя відповідальності перед особою не несе. Але роботу виконано. І держава задоволена і органи самоврядування задоволені і суд задоволений. Незадоволена тільки особа, чиї права були порушені владою чи органами самоврядування, але яке це має значення для судді. Тепер питання: ну і навіщо потрібен суспільству такий суд?

можна прдумати нашому Уряду

Зображення користувача погляд з середини.

можна прдумати нашому Уряду довіряють більше! хе. Хай хоч 1% нвбере.

юрист. а сходіть в судді. на

Зображення користувача погляд з середини.

юрист. а сходіть в судді. на рік. може у вас вийде.

НАИВНЫЙ НАРОД,ЛЮДИ,ВЫ

Зображення користувача КУТ.

НАИВНЫЙ НАРОД,ЛЮДИ,ВЫ ПОСМОТРИТЕ КАК ПРИ ПЭТЕ ПОРОШЕНКО ГИГИКАЮЧИ С ИЗДЁВКОЙ В КОМЕНТАРИЯХ НА ТВ ВЕРНУЛИСЬ И СОБРАЛИСЬ У ВЛАСТИ ВСЕ БЕЗДАРНЫЕ ЗАВАРОВАННЫЕ РЕГЕОНОВСКИЕ ЯНУКОВСКИЕ ВАТНИКИ-ПИСТОТА ВЛАСТЬ ИМУЩАЯ И УСТРАИВАЯ НАРОДУ МАЙДАНУТОМУ НАРОДНЫМ ПАТРИОТАМ И ДОБРОВОЛЬЦАМ ЭКЗЫКУЦИИ ТА РЕЙДЕРСКИЕ ЗАКОНЫ СО СПЕЦ КОНФИСКАЦИЕЙ НА ШАРУ ЕСЛИ КТО НИБУДЬ ОТКАЖИТСЯ НА БЕЗДАРЕЙ У ВЛАСТИ РАБОТАТЬ ,ЭТО КАК ПРИ СТАЛИНЕ В СОВЕТАХ ВСЕ ИНЖИНЕРЫ БЫЛИ ЗАСТАВЛЕННЫ БЕЗДАРНОЙ ТУПОЙ НО ЖЕСТОКОЙ ВЛАСТЬЮ РАБОТАТЬ НА ВЛАСТЬ ЧЕРЕЗ ТЮРЬМУ И СПЕЦ КОНФИСКАЦИИ НАПРИМЕР Ро́берт (Роберто) Лю́двигович Барти́ни уехавший из фашистской Италии в СССР, где стал известным авиаконструктором. Физик, создатель проектов аппаратов на новых принципах И ДЛЯ ПОЛНОЙ АДАПТАЦИИ В СОВЕТАХ БЫЛ ПОСАЖЕН В ТЮРЬМУ Арест и работа в заключении
14 февраля 1938 Роберт Бартини был арестован НКВД СССР. Ему было предъявлено обвинение в связях с «врагом народа»
Сергей Павлович Королёв называл Бартини своим учителем. В разное время и в разной степени с Бартини были связаны: Королёв, Ильюшин, Антонов, Мясищев, Яковлев и многие другие КОТОРЫЕ ТОЖЕ ПРОШЛИ АДАПТАЦИЮ ТЮРЬМАМИ И БЫЛИ ЗАСТАВЛЕННЫЕ ТЮРТЬМОЙ И СПЕЦ КОНФИСКАЦИЯМИ РАБОТАТЬ НА БЛАТНУЮ НОМЕНКЛАТУРНУЮ БЕЗДАРНУЮ ВЛАСТЬ И ИХ СУДЕЙ !!!ВОТ И РАБОТАЙ НА ТАКИХ ПИСТОТАВЦЭВ БЛАТНЫХ ,ЗАЩИЩАЙ ИХ БЛАТНЫХ В АТО ,ОТДАВАЙ СВОИХ ДЕТЕЙ ЭТОЙ БЕЗДАРНОЙ ПОДЛОЙ ПИСТОТЕ НА СЛУЖБУ В АРМИЮ В АТО НА ЖЕРТВЫ НА ПУШЕЧНОЕ МЯСО,ПОД КРУТЫ ,ПОД ИЛОВАЙСК ,ПОД ДЕБАЛТЬЦЕВО !!!!

Те кто проголосовал против

Зображення користувача Прошедший через суд.

Те кто проголосовал против увольнения судей, это сами судьи, коррупционеры и люди которые ни разу не обращались в суд.

ВЕЛИКОЕ В ПРОСТОМ!РЕЧ ИДЁТ О

Зображення користувача КУТ.

ВЕЛИКОЕ В ПРОСТОМ!РЕЧ ИДЁТ О СУТИ,МЫ ХОТИМ ЗАМЕНИТТЬ ЛЕВОСУДИЕ БЛАТНЫХ СУДЕЙ МИЛЛИОНЕРОВ НА ПРАВОСУДИЕ ИЛИ МЫ УЖЕ ДЕЛАЕМ ОТКАТ В ОРДУ КАК ЭТО СДЕЛАНО ПОСЛЕ РЕВОЛЮЦИЙ В ЕГИПТЕ В СИРИИ В ГРУЗИИ В АРМЕНИИ В УКРАИНЕ НАКОНЕЦ ОТКАТ ПО ТОМУ ЖЕ СЦИНАРИЮ !

9 тысяч "упырей"-судей и 15

Зображення користувача георгий.

9 тысяч "упырей"-судей и 15 тысяч "клептоманов"-прокуроров каждый день убивают надежду в душах 40 миллионов украинских граждан на жизнь в СПРАВЕДЛИВОМ цивилизованном обществе.

Якщо не звільнити відразу

Зображення користувача vip-111.

Якщо не звільнити відразу усіх судів а тільки частково, то вони нових суддів научась всього те, що вони уміють, і чим занімались.

Апеляційні суди потрібно

Зображення користувача Володимир Михайлович П.

Апеляційні суди потрібно формувати із районних судей на непостійній основ.
Потрібно внести ліміт на кількість прийнятих рішень, ухвал і т.д.. що були скасован. Після перебору тліміту. суддя повинен нести дисциплінарну відповідальність, здати екзамени на профпригодність і пройти процедуру призначення по новому із залученням громадськості до прийняття рішення.

Звільнення суддів це не

Зображення користувача Андрій україна.

Звільнення суддів це не тільки вимушена а необхідна процедура, всі дріб язкові справи розлядають роками, лениві всі без виключення судді. Крім цього, відсоток скасування вироків вражає великим відсоткам!!!!

Однозначно всех новых, ичтобы

Зображення користувача Михаил Евгеньевич.

Однозначно всех новых, ичтобы у них не было родственников в правоохранительных органах -в миллиции , прокуратуре, адвокатуре, сбу

Так, у 2014 р. місцеві суди

Зображення користувача СУДЬЯ.

Так, у 2014 р. місцеві суди по першій інстанції розглянули (із урахуванням повернутих, витребуваних) 3 млн 273,3 тис. [3 млн 973,2 тис.]2 справ, кримінальних проваджень, заяв, позовних заяв, скарг, подань, клопотань (далі — справ та матеріалів) різних категорій, що на 17,6 % менше порівняно з 2013 р., проте їх питома вага від кількості тих, які перебували на розгляді зазначених судів, залишилася на рівні попереднього року і становила 91 % [91 %].

У тому числі місцеві суди по першій інстанції розглянули: адміністративних — 315,7 тис. [385,8 тис.] справ та матеріалів, що на 18,2 % менше, ніж у 2013 р.; цивільних — 1,3 млн [1,7 млн], що на 21,9 % менше; господарських — 145,8 тис. [144,9 тис.] (без урахування окремих ухвал), що на 0,6 % більше; про адміністративні правопорушення — 743,3 тис. [1 млн], що на 25,7 % менше; кримінальних — 772,6 тис. [783,2 тис.], що на 1,4 % менше, у тому числі за Кримінальним процесуальним кодексом України, який набув чинності 20 листопада 2012 р. (далі — КПК), — 763,4 тис. [736,1 тис.].В апеляційному порядку скасовано і змінено 30,1 тис. [35,7 тис.] рішень у цивільних справах позовного та окремого провадження, що порівняно з 2013 р. менше на 15,7 %; їх частка від кількості ухвалених місцевими загальними судами рішень залишилася на рівні попереднього року і становила 4,9 % [4,9 %].

Скасовано і змінено в апеляційному порядку 51,4 тис. [211,8 тис.] постанов у адміністративних справах, що в 4,1 раза менше порівняно з 2013 р. И вы хотите сказать, что всех судей надо менять??? Вы просто не работали в судах.Многие судьи соблюдают процесс, рассматривают дела в установленные сроки и т.д. и т.п.Хватит уже всех судей под одну гребенку...

Скасувати пожиттєве

Зображення користувача Володимир Михайлович П.

Скасувати пожиттєве призначення судей. Судей першої інстанції повинні затверджувати громади району, де буде працювати даний суддя, шляхом голосування, і введення суду присяжних в кримінальні справи, справи проти держави та державних органів, а також справи, де фігурують значні майнові цінності( по заяві однієї із сторін)суд присяжних.

И не треба кричати де взяти

Зображення користувача Гість з Харкова.

И не треба кричати де взяти замысть звыльненних:
По-перше: Є величезний резерв претидентів на посади суддів, які пройшли навчання, здали іспити та пройшли співбесіди і лише чекають звільнення місць.
По-друге: Святе місце пусти не буває...

Відповідь Василь Антоновичу.

Зображення користувача Юрист.

Відповідь Василь Антоновичу. Усі діючі судді проходили конкурс і усі вони зі стажем у галузі права, ну і що? Ні конкурс, ні стаж не забезпечили справедливе правосуддя. Судді порушували і порушують процесуальні строки та норми процесуального і матеріального права. Порушення строків розгляду судових справ призводить до того, що люди роками чекають рішення суду, а порушення норм матеріального права має наслідком незаконні судові рішення. І при цьому всьому ніякої відповідальності перед особою.

Судді вважають себе кастою

Зображення користувача Василь Антонович.

Судді вважають себе кастою недоторканих, як народні депутати. Треба зняти з них недоторканість і провести конкурс на зайняття посади судді. як провели з працівниками прокуратури, і до участі в конкурсі допустити юристів, які мають стаж у галузі права не менше ніж 5 років.

а по моему нам надо просто

Зображення користувача пенсионер.

а по моему нам надо просто жить и работать поднимать свою экономику а не заниматься грузинским вариантом (это выгнать всех и взять молодых они будут работать честно а старше 35 всех на свалку. Мы свой мы новый мир построим кто был ничем тот станет всем.) Вот как то так

otkupyatsya ! stolko babla s

Зображення користувача Гість-kist'.

otkupyatsya ! stolko babla s lyudey srubili - est' chem otkupit'sya

Відповідь Володимиру Іллічу.

Зображення користувача Юрист.

Відповідь Володимиру Іллічу. Ідея виборності та відкликання суддів не погана, але ті, що рулять можуть зробити так, що оберуть угодних, а відкличуть неугодних. Ідея ж матеріально-фінансової відповідальності судів перед особою дозволить, по-перше, постраждалій особі від незаконних дій судді отримати відшкодування у певній сумі, по-друге, унеможливить уникнення відповідальності судді за порушення прав особи на справедливий суд.

Нашу Україну 24 років знищує

Зображення користувача Глядач.

Нашу Україну 24 років знищує трикутних смерті це міліція, прокуратура та суді. І суді грають най визначнішу роль в цьому трикутнику так як іменем України можуть і буханку хліба у вас забрати через суд некажучи вже про інші речі....

судей должен выбирать народ

Зображення користувача Володимир Ілліч.

судей должен выбирать народ на конкретной административно-территориальной единице. Их не должны назначать. И чтоб была возможность досрочного отзыва судьи с выборной должности за две отмены его судебных решений в течении года.

Відповідь Ніні. Щодо строків

Зображення користувача Юрист.

Відповідь Ніні. Щодо строків розгляду суддями справ. Усі справи повинні розглядатись у строки встановлені законом. Мені і мільйонам іншим нормальним українцям байдуже скільки там у судді одночасно справ. Суддя не має права порушувати закон. Не може вчасно впоратись, геть. Щодо мови. Так я дійсно володію вільно як українською так і російською мовами і не вважаю це якимось недоліком. Якщо Вам це не подобається це виключно Ваша справа. До речі, справжні вороги України дуже добре розмовляють українською мовою. Щодо відповідальності суддів. Я не вважаю, що суддя має право порушувати строки встановлені законом та норми процесуального і матеріального права. Тому, за ці порушення, однозначно, суд повинен нести відповідальність не тільки перед державою, а у першу чергу перед особою. І краще за все, якщо спочатку суд сплатить постраждалій особі від незаконних дій судді, а потім відшкодує цю суму з суддівської зарплати, а потім і взагалі його звільнить. Ваша думка що це є дурниця, мягко кажучи, не заслуговує на увагу. Ну і насамкінець, вважаю, що у Вас настільки отруєна цією злочинною системою свідомість, що Ви, на жаль, ніколи не зможете вже стати нормальною вільною людиною.

Питання до "Ніни"-:Ось Ви

Зображення користувача мишко далекий.

Питання до "Ніни"-:Ось Ви заговорили про цькування чесних суддів і тому багато чесних суддів звільнились==то питання --хто їх цькує ???Чи їх цькують прості громадяни за справедливі вироки ????Чи їх цькують їхні колеги-корупціонери, яким ці чесні судді заважають коїти злочини, прикриваючись святим іменем моєї Батьківщини--УКРАЇНИ ???? І друге питання--чи Ви вірите на 90 % сьогоднішнім суддям в той час, як український народ має тільки 5% довіри до цих сьогоднішніх суддів. Як що у Вас є 90% довіри до сьогоднішніх суддів,то тоді у народу до Вас самих зразу виникає дуже, дуже багато питань(надіюсь що Ви самі розумієте ,які це питання).Тому що цих 90% доказують --у цих суддів народ бачить знахабнілих злочинців, які заявляють ,що закон не для них==що сьогодні закон -це вони

Ті, що нікого не бояться,
До суду Бога не прийшли,
Та вам не варто сподіватись -
Суд буде! Знайте-,судді- вороги!

Попрали ви Закон і Волю
Та правди в серці не знайшли,
Геть сплюндрували власну долю,
Закрили совість на замки.

Вам не знайти душі прощення,
І буде злочин вас пекти,
Не може мати зло натхнення,
Щоб виправдать свої гріхи.

Бо прийде день, і буде правда,
Засвідчать жертви із імли,
Завершиться земная кривда,
І стане явним все тоді.

Настане час гіркий розплати,
І справдяться жахливі сни –
Засудить Син, засвідчить Мати,
Заплаче янгол на плечі

Відповідь, так називаємому

Зображення користувача Ніна.

Відповідь, так називаємому себе "юристу". Прочитала я ту дурницю, яка Вами наваяна і яку Ви просите підтримати. Нормальна людина, навідь не юрист, таке зморозити не могла. Сумніви виникли у мене щодо Вашої юридичної освіти.
Раніше новий КПК Портнова з екранів телевізора на всіх каналах підтримували різні Піскуни і тепер маємо те, що маємо.

А у цієї русько-язичної особи

Зображення користувача Ніна.

А у цієї русько-язичної особи скільки злості і, мабудь, не з України, раз пише тільки на мові ворога, а не на своїй рідній мові. Так би мовити,намагання підірвати країну зсередини, ще залишилось розваяти суди і все, повна вакханалія і, як вбачається, з боку ворога, носія мови ворога. На це і ворог розраховує, а особи недалекі в розумовому розвитку, галасують про це. Проте, коли щось трапляється, то біжать в першу чергу, куди - та до суду і ждуть справедливості. То чого ж ви обливаєте гряззю тих суддів та чи є у Вас те моральне право. Дивилась, як себе недостойно вів в конституційному суді під час слухання справи депутат Сободєв. Мені соромно, що у нас такі депутати. Вони тільки позорять нашу державу.

Хочу відповісти і Вам. Ви

Зображення користувача Ніна.

Хочу відповісти і Вам. Ви бачали чесних адвокатів? Вони беруть з людей гроші і їм розказують що це для судді, а суддя і не здогадується про те. А потім на всіх перехрестях кричать, що дали судді. Я завжди запитую, а чи взагалі знає про те той суддя, що Ви дали йому ту взятку. Ви давали особисто судді чи своєму адвокату, який Вам розказує, що дав судді. а створюється імідж нечесними адвокатами, судді. Ось так невідомо хто, для чого та з якою метою формує негативну думку про всіх суддів огульно.
Я вважаю, якщо скоїв злочин то нехай відповідає, незалежно. яку посаду займає особа: судді чи іншу, але називати всіх суддів злочинцями, вибачте, в мене виникає думка, що той, хто це стверджує, мабудь сам і є злочинцем.
А то ми скоро добалакаємось до того, виходячи з Вашої доктрини, що є серед людей, ті, шо скоїли вбивство, висновок - вбивця - людина, значить - всі люди вбивці.

Хочу запитати Вас, а де Ви

Зображення користувача Ніна.

Хочу запитати Вас, а де Ви працюєте? Чи знаєте Ви скільки одночасно в провадженні судді справ та чи можливо фізично своєчасно розглянути ті справи, які знаходяться в провадженні судді. А чи відомо Вам скільки суддів зараз в Україні без повноважень, тому що депутати Верховної Ради не надають повноваження тим суддям і їх нагрузка лягає на плечі інших суддів? А чи відомо Вам, що після безпідставного цькування всіх суддів, та безпідставних звинувачувань, подали заяви на звільнення саме судді чесні, порядні і з великим багажем знань та досвідом роьоти, а їх місце, думаю звмінять далеко не кращі люди та враховуючи нинішній рівіень освіти, то без будь-яких знань.

Ответ Ольге. Я бы аж так

Зображення користувача Юрист.

Ответ Ольге. Я бы аж так сильно не доверял опытным и проверенным адвокатской деятельностью. Судьями, по моему мнению, должны стать чистые от практики и должностей понимающие в праве юристы. Но законом должна быть установлена материально-финансовая ответственность суда перед лицом, которое обратилось в суд за справедливостью, за нарушение сроков и норм процессуального и материального права. Не будет ответственности перед потребителем, не будет и качественного продукта.

суд наш "болен" коррупцией и

Зображення користувача Гість Ольга.

суд наш "болен" коррупцией и телефонным правом. Так "болен", что надо всех снять и начать, как в былые времена, через местные выборы опытных и проверенных адвокатской деятельностью. А новый суд должен быть с присяжными заседателями. Столько горя принёс наш заангажированный суд! Набрала в поисковик фамилию судьи Нощенко и попала на форум пострадавших, где и поняла что он далёк от справедливости.

Цьому є пояснення. Психологія

Зображення користувача Юрист.

Цьому є пояснення. Психологія судді і психологія злочинця дуже схожі. Так само є дуже схожими за структурами злочинна організація і органи влади.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти