У бійці з росіянами загинув англійський фанат. А чи у безпеці на ЄВРО українці? ВІДЕО

Переглядів: 5420 Коментарів: 16

Збірна України з футболу у разі успішного виступу на груповій стадії Євро-2016 у Франції вже в одній восьмій розіграшу теоретично може зіграти проти збірної Росії. В УЄФА не стали розводити команди по турнірній сітці.

Опитування

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (16)

Дякую за участь в

Зображення користувача Володимир Хом'як.

Дякую за участь в обговоренні. Закриваю цей блог. Тема втратила свою актуальність, адже збірна України не вийшла з групи, отже й не зіграє з Росією.

Історія і життя доказує, де б

Зображення користувача мишко далекий.

Історія і життя доказує, де б не зявився москаль -росіянин, там завжди буде бандитизм, там він завжди буде проливати людську кров-це заложено у москаля на генетичному рівні--ось оця та велика "російська культура",яку ,століттями, росіяни хотіли прищепити українському народу разом із російською мовою.З бандитинським зухвальством росіяни століттями верещали, що вони "старшие браття", хоча історія твердить фактами--росіяни -сопляки -у історичному вимірі ===Українська держава -"Київська Русь"- з'явилась на світовій арені у 854 році, перша згадка про місто-Київ-у 476 році.Перша згадка про Татаро-Московське царство-1147 рік--ось яка нагла,хамська брехня велась росіянами на протязі столітть.Свій російський озвірілий оскал вони продемонстрували у Франції-ось їхня вища культура-чим це не монголи ХІІ століття????

Помер у Франції англійський вболівальник,
раніш такого, слава Богу, не бувало.
Як заявив французької поліції начальник,
російських відморозків тільки їм й не вистачало.

Під виглядом отих так званих фанів,
рашисти затесалися на Євро.
Вони лиш знаряддя глобальних планів,
матусю рідну продадуть за долари чи євро.

А ляльковик із посмішкою потирає руки,
працюють злого генія нікчемні плани.
Від задоволення святкує ница сука –
хоча б на мить увагу відволік від свого клану.

Погляньте на історію, шановні,
останнім часом де б ці тварі не з‘являлись –
там добрі люди потерпали в крові,
своєю кров‘ю завжди умивались.

Це вже така патологічна здатність
нести з собою лише горе і біду.
Їм не знайомі чесність і порядність,
лиш ненависть і хамство в їх роду.

Російськомовні, вчить скоріше українську,
на небезпеку щоб себе не наражати.
Бо скоро вже введуть нову манеру світську –
при слові „раша“ будуть в відповідь стріляти…

Закусывать надо. Или пить

Зображення користувача joldak.

Закусывать надо. Или пить меньше, хванат.

наши порвут рашу. и будет

Зображення користувача русич.

наши порвут рашу. и будет мочить в сартире.

Порошенко, отправь под видом

Зображення користувача Гість.

Порошенко, отправь под видом ансамбля "вирского" или каких то бандуристов сотни три Харьковских, Киевских и с Днепра ультрас "болельщиков", с "концертной программой" нужно ехать туда где базируются тамбовскобурятские орды и европа нас поймет, ненадо нам ихней защиты. Петухов Дрезденских, которые семейных и студентов наших напугали, мы так же найдем .Запускать надо под видом культурной программы и не надо ни какой другой защиты.

почитав эти стишки рыгать

Зображення користувача Гість ультрас.

почитав эти стишки рыгать хочется... Сейчас только и шанс растрощить бурятоордынцев во франции, там у них ядерной бомбы нету... Не мажоров туда запускать надо, а бойцов ультрас. на какую защиту вы там надеетесь? Устроили здесь скуляшь. У каждого должен быть нож, кастет и ненависть к оркам, это и должна быть защита, а вы туда завезли банковских работников и мажоров и ждете защиты.

ТА ТЫ ШО ,У БОЙНИ С

Зображення користувача ОПАНА.

ТА ТЫ ШО ,У БОЙНИ С РАССЕЯНАМИ ЗАГЫНУВ АНГЕЛЬСЬКЫЙ ФАНАТ???ОГО!!!А СКИЛЬКЫ Ж НАШЫХ ПАТРИОТОВ ОТ РУК РАССЕЯН И ИХ ШНЫРЕЙ ПОГИБЛИ И ГЫНЭ НА УКРАИНЕ НА МАЙДАНАХ В АТО В БЫТОВУХЕ,КТО СЧИТАЕТ И КОЖЭН ДЕНЬ ВЫДАЁТ СПИСКИ В СМИ ???А ЧИ У БЕЗОПАСНОСТИ ГДЕ НИБУДЬ ЧИ НА ЕВРО ЧИ В УКРАИНЕ НАШЫ УКРАИНЦИ ????КТО ОСТАНОВИТ РАССЕЙСКО-КАЦАПСКО-ОРДЫНСКИХ-ВЕРДЕ-ГРИ-БОШ ????

Історія вчить, чи не вчить

Зображення користувача мишко далекий.

Історія вчить, чи не вчить ??
Історія поставила знак рівності- "комунізм=нацизм".
Сьогоднішні події у футбольній Франції поставили знак рівності- росіяни==німці.,Бо ж росіяни з ненавистю нападають на тих, хто має в руках наш синьожовтий прапор ,так і німці напали на мирних українських фанів, які з любовю і гордістю тримали свої державні прапори. То ж не рахуймо німців за щирих друзів в Європі--цей підлий напад німців на мирних і дружелюбних українських футбольних уболівальників у свідомості українців прирівняв німців до божевільних москалів==адже німаки поступили абсолютно так само підло,як поступили росіяни у Марселі. Мабуть не навчила німців 'ІСТОРІЯ' XXго століття. Тому так боляче в душі.
( А французам, для збереження миру на вулицях міст,щоб зберегти футбольне свято, потрібно російських і німецьких футбольних фанів(хоч краще назвати -хуліганів)оточувати поліцією і водити оточеними, як у таборах).

Господи, благаю, не осуди.
Гіркі мої думки і міркування.
Не можу зжитися із горем від війни.
Не можу зжитися з неправдою і підлістю буяння.

Не залишай мене, прошу, на самоті.
І глузд, що дав мені не забирай.
Щодня я злобу глушу у душі.
Вона росте-пробач і не карай.

"Гравець"--мабуть змінить

Зображення користувача мишко далекий.

"Гравець"--мабуть змінить свій оптимізм по відношенні до російської біомаси, яка приїхала до Франції, як футбольні фанати ,а виявилось, що це здичавіла російська зграя, яка на вулицях Марселя ,з залізними прутами в руках, почала свій російський кровавий шабаш(адже вбили двох англійських вболівальників).Французи шоковані --вони надіялись побачити футбольне свято, а стали свдками кровавих бійок російської здичавілої зграї. Ось чому я молю, я благаю БОГА-: "БОЖЕ,не допусти до крові на святковому стадіоні,-не допусти до мачту з божевільною російською біомасою",бо в УЄФА не вистачило тверезого розуму==Може ця кров , ці смерті на вулицях Марселя протверезить голови керівникам УЄФА.

По Україні пісня гучна лине,
В підтримку європейських дітлахів,
А росіяни, бачте, б'ють дитину,
Вона волає, а її по голові залізним прутом і«з ноги».

Стоїть вона беззахісна і гола,
Морозиво тримає, і тремтить…
Прийшла на свято мирного футбола,
Поглянути на те, як м’яч летить,

Та робить віражі…а їй прутом по пиці,
Ну, як можливо допустити те?
Вона зненавидить від того гарний світ цей,
А на дворі, як бачте, ясний день.

Він сяє барвами своїми у Франції на стадіоні,
А у Київі гучний "парад-шабаш" іде.
Тут"горе політик-""мер-заїка" впереді в колоні
Підтримує зов "зграї ЛГБТ"--::"ми обійдемось без
ДІТЕЙ".

Ось і у Києві пролилась кров, якої так бажала зграя ЛГБТ,(адже виконала вказівки російської спецслужби).Чи чув хтось за цілий рік після "гей-шабашу" у 2015 році про якісь сутички з тими ЛГБТ ??? Ні,не було ,їх ніхто не чіпав,тому що український народ хоче мирного життя--вже досить крові і смертей .ЛГБТ чудово розуміли, що цим "шабашем" вони провокують жорстоке протистояння,але це була їхня ціль ,бо ж не захотіли спокою на вулицях Києва.А українцям не потрібні такі протистояння на вулицях =хай на наших вулицях дзвенить дитячий сміх і чарівний дитячий спів

Чарує світ піснями Україна,
А в них – любов, і зрада, й тихий біль,
І доля жінки, непроста, чаїна,
Й калина, потонула що в журбі,

І козака на Хортицю дорога,
І смерть в бою з товаришем-конем,
І України-матінки тривога,
Охопленої димом і вогнем.

Й дивує світ садочок біля хати,
І джерела посріблена вода,
І рано посивіла наша мати,
Що сина із Донбасу вигляда.

І чує світ останній зойк солдатів
Кровавої російської запеклої війни,
Й слова про те, що все змогли віддати,
Таких немає в світі, як вони.

Чарує світ піснями Україна
І про Дніпро, і гори, і гаї,
Кохаються що в пісні солов’їній.
Хай серед них помістяться й мої.

ТОКА РАССЕЙСКИЕ-КАЦАРЫ ТАК

Зображення користувача ОПАНА.

ТОКА РАССЕЙСКИЕ-КАЦАРЫ ТАК УМЕЮТ ,ПРОВЕСТИ ЧЕРЕЗ СВОИХ ШНЫРЕЙ ИГИЛОВСКИХ ТЕРРАКТЫ В ЕВРОПЕ В ПАРИЖЕ А ПОТОМ ТУДА ЖЕ НАСТЫРНО НАГЛО ЛЕСТТЬ С НАГЛЫМ ЛИЦОМ ТИПА РАССЕЙСКИХ-СВОБОДНЫХ -ДЕМОКРАТОВ-ОРДЫ НАГЛО ЛЕСТТЬ В В ТОТЖЕ ИМИ РАССЕЯНАМИ ЗАТЕРРОРИЗИРОВАНЫЙ ПАРИЖ НА ФУТБОЛЬНЫЙ ЧЕМПИОНАТ !!!!И У НАС ОНИ-РАССЕЙСКИЕ-ОРДЫНЦИ К НАМ ТАК ПОСТУПАЮТ !!!!

А ВЫ ЛУЧШЕ СПРОСИТЕ НЕ УТОЙ

Зображення користувача ОПАНА.

А ВЫ ЛУЧШЕ СПРОСИТЕ НЕ УТОЙ ПЫСТОТЫ ШО ПО БАРАМ СИДЕЛИ ВО ВРЕМЯ МАЙДАНА И ВОВРЕМЯ АТО СИДЯТ ПО БАРАМ,А У ТЕХ ПАТРИОТИЧНЫХ ПРОСТЫХ ЛЮДЕЙ ЧИИ ДЕТИ И РОДНЫЕ ПОГИБЛИ В АТО А ИХ ДОМА АККУПИРОВАНЫ И РАЗРУШЕНЫ ,НУЖНО ЛИ НА КАЖДОМ ШАГУ ЗА ТАКОЕ ПИЦДИТЬ КАЦАПОВ И ПРОКАЦАПСКИХ НЕЛЮДЕЙ ДАЖЕ ВО ВРЕМЯ ПРОВЕДЕНИЯ ЕВРОПЕЙСКОГО ФУТБОЛЬНОГО ЧЕМПИОНАТА НАПОМИНАЯ ИМ УРОДАМ-РАССЕЙСКО-КАЦАПСКИМ ШО ИХНЯЯ АГРЕССИЯ МИРУ И УКРАИНЕ ИМИ РАССЕЙСКИМИ ОРДЫНЦАМИ НЕ ЗАКОНЧИНА И ПУЙЛОВЫЕ-ПОМИДОРЧИКИ ДОСИХ ПОР ВЗРЫВАЮТСЯ КАК ПОЛОНИЙ В О.ЛИТВИНЕНКЕ ПО ВСЕМ СВОБОДНЫМ ДЕМОКРАТИЧЕСКИМ СТРАНАМ МИРА !!!!ПИЦДИТЬ ИХ НАВЯЗЧИВЫХ НАСТЫРНЫХ АГРЕССИВНЫХ КАЦАПСКИХ-ДЯТЛОВ И НАПОМИНАТЬ ИМ ОБ ИХ ОРДЫНСКОЙ ПОДЛОЙ НАВЯЗЧИВОЙ ЗАТИХАРЕНОЙ АГРЕССИИ!!!

Гравець написав: Як росіянам

Зображення користувача ОПАНА.
Гравець написав:

Як росіянам за кожним кущиком ввижається Америка, так і деяким українцям ввижаються всілякі провокації. Де де, а на футболі між гравцями цього не буде. За вболівальників не скажу, а за гравців ручаюсь

АГА ,МОЖЭ У НАШИХ ФУДБОЛИСТОВ ПОКА НЕТ РОДНЫХ ПОГИБШИХ В АТО А ЗА ВБОЛЕЛЬЩИКОВ СКАЖУ ТАК КАК СКАЗАЛ ПУЙЛО-ПУТИН ПРОВОДЯ ВЗРЫВЫ В АНКАРЕ ШО ПОМИДОРЧИКАМИ ОНИ НЕ ОТДЕЛАЮТСЯ ,ЭТО ПОНЯЛИ УЖЕ И ТУРКИ, РАЗ ФРАНЦУЗЫ НЕ ПОНИМАЮТ!!!В НАШИХ РЯДАХ РАССЕЙСКИХ АНТИКАЦАПОВ ПОПОЛНЕНИЕ ИЗ ТУРОК ТАТАР И ДРУГИХ НАРОДОВ !!!РАССЕЙСКИМ БОЛЕЛЬЩИКАМ И ИХ РАССЕЙСКОЙ КОМАНДЕ ГАЗ-МЯС ТРЭБА ЕХАТЬ У ИГИЛ НА СПОРТИВНЫЙ БАР ИРАКСКОГО ГОРОДА БАЛАД ГДЕ ПРО-РАССЕЙСКИМ ОРДЫНСКИМ-ИГИЛОМ БЫЛИ РАСТРЕЛЯНЫ 16 ВБОЛЕЛЬЩИКОВ ФУТБОЛТЬНОГО КЛУБА РЕАЛ-МАДРИД!!!!А ТО СЦУКИ КАЦАПСКИЕ ИВАНЫ ДУЛИНЫ ИЗ ЧЕЛЯБЕНСКА С МЕХАЛЫЧЬОМ ЕДУТ У НЕНАВИСТНУЮ ИМ ЕВРОППУ,В ИГИЛ-ОППУ ИГИЛ-АЗИЮ ПУСТТЬ ПИЦДУЮТ!!!

Як росіянам за кожним кущиком

Зображення користувача Гравець.

Як росіянам за кожним кущиком ввижається Америка, так і деяким українцям ввижаються всілякі провокації. Де де, а на футболі між гравцями цього не буде. За вболівальників не скажу, а за гравців ручаюсь

Не допусти ,Боже, до того,

Зображення користувача мишко далекий.

Не допусти ,Боже, до того, щоб наші українські хлопці-футболісти зустрілись на футбольному полі з російською напівбожевільною біомасою ,бо це може привести до дуже тяжких травм (адже проти них тоді будуть грати( якщо це можна буде назвати спортивною грою)засліплені кровавою ненавистю "бувшие росийские браття" з того роду,у якого сьогодні руки по локті в українській невинній крові).На 100% впевнений, що російським футболістам вже дана настанова спровокувати конфлікт на футбольному полі, щоб потім російська пропоганда (а ще й у Франції)використала це для розколу відносин між ЄС і Україною.Якщо поліція розведе футбольних фанатів і не допустить до безпосереднього конфлікту ,то вина за конфлікт між футболістами повністю ляже на УЄФА.То ж краще, щоб такого мачту не відбулосью Сьогодні ,коли росіяни на українській землі проливають українську кров--цей мачт може стати чорною плямою на тлі футбольного свята мільйонів любителів футболу.Озвіріла Москва піде на всякі провокації--ЄС для неї -це ворог і тут, у центрі ЄС ,російські спецслужби прикладуть всі свої" знання".
Свої "знання" російські спецслужби приклали вже на організацію" гей-параду під..еасів" у Києві,адже вже є гучні заяви ,що у разі конфліктів підчас цього підлого гей-параду ЛГБТ ,буде зірвана євроїнтеграція України--ось справжня ціль,- для чого так вперто ця підлота ЛГБТ організовує цю провокацію-"гей-шабаш". Тому так різко виступили проти цього підлого" гей-шабашу" українські патріоти з добровільних батальйонів,бойові побратими яких загинули на Донбасі, захищаючи ВОЛЮ , ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ і МОРАЛЬНУ ЧИСТОТУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ,захищаючи святість української нації=" РОДИНА-СІМ'Я- ДИТИНА"

Тепер герой він. І упав,
Щоби утрапити у ВІЧНІСТЬ,
Нащадком є борця УПА,
Що заплатив життям за ГІДНІСТЬ.

Немов обірвана струна,
Спинився шлях земний солдата,
Неоголошена війна
Життя посміла відібрати

Того, хто край свій боронив,
Земля для кого є СВЯТИНЯ,
Хто не цурався борони,
Опорою хто був родині.

І чорна виросла печаль
На тілі неньки України,
Бо «старший брат» війну почав –
Перетворив Донбас в руїну.

У муках корчиться земля
Під молодим ще зовсім тілом,
Під тим, хто встав проти Кремля,
У рабстві жить не захотіла.

Немов обірвана струна,
Життя скінчилося солдата.
Народ, мов кам’яна стіна,
Готовий ворога здолати.

Теоретически провокации

Зображення користувача Европеец.

Теоретически провокации возможны. Будем надеятся, что практически этого матча не будет. Хотя... Это футбол...

ну и тема..даже не с пальца,

Зображення користувача Гість2423.

ну и тема..даже не с пальца, а с х... высосана

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Як ви вважаєте, чи потрібна поліція на футбольних стадіонах України?

Варіанти