Надія Савченко пояснила, чому Україна має вести переговори з сепаратистами. ВІДЕО

Переглядів: 16454 Коментарів: 114

Чи можна вести переговори з сепаратистами? Дискусія на цю тему вкотре розгорілася в українському суспільстві після гучної заяви Надії Савченко. Вона готова напряму розмовляти з ватажками так званих ЛДНР. Навіть визнати їх представниками тих людей, що зараз проживають на окупованій частині України.

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (114)

Дякую вам усім за активну

Зображення користувача Ольга Шеремет.

Дякую вам усім за активну участь в обговоренні. Було цікаво дізнатися вашу думку.

Бач як від голоду в раші

Зображення користувача Патріот України.

Бач як від голоду в раші розпухла. Морда як мяч стала.

Україна понад усе!!! Савченко

Зображення користувача Патріот України.

Україна понад усе!!! Савченко зрадниця і працює на медведчука та пуйло. Як взяли головного лугандонського спонсора сепара який може розповісти про медведчука, той відразу випустив савченко щоб пропагувала ідеї пуйла.
Нехай уже тікають в рашу, або голодують до кінця.
Ще й землю цій зрадниці виділили в Голосіївському районі, де 1 сотка $5.000 коштує.
Підписуйтесь під петицією на сайті президента, щоб забрати в цієї зрадниці звання героя, забрати виділену землю і т. д.

Переговоры уже велись -

Зображення користувача Новинка.

Переговоры уже велись - результат никому ненужные Минские соглашения. А если б нашему правительству выгодно было закончить войну - это уже б сделали хоть дипломатическим, хоть военным путем. И если будут вестись переговоры представителем государства, то только для видимости "мы стараемся". В спасении пленных скорее всего помогут деньги родственников и помощь волонтеров, а от государства помощи точно не будет.
Жаль ребят, но и среди них (как и среди террористов) есть всякие - добровольцы все-таки знают на что идут и ради чего.
Савченко в виде дипломата никак не представляю...но хоть кто-то должен сделать шаг для сохранения человеческих жизней.

У війні перемагає той хто

Зображення користувача 11.

У війні перемагає той хто лишається живим і всі війни начинають і закінчують політики. Н.Савченко підтримую повністтю, так як це касається життя людей, а раді цього за стіл переговорів можна сідати і самою нечисттю.

Ти говориш як людина, яка

Зображення користувача Тамара Степанівна.

Ти говориш як людина, яка ніколи не була в полоні. А ще - як бездушний робот, якому байдуже до чужих страждань. А Надія відчула на собі всі жахіття ворожої в’язниці, і співчуває та хоче допомогти побратимам.

Довіри таким бандитам як

Зображення користувача Тетяна Справедлива.

Довіри таким бандитам як Захарченко і Плотницький немає. Не потрібно їх возвеличувати.
Тільки швидкий і неочікуваний наступ українських військ допоможе звільнити полонених. Згадайте Хорватію.Чітко, правильно, красиво і навіки.

Я поддерживаю Савченко! Нужно

Зображення користувача Андрей Харьков.

Я поддерживаю Савченко! Нужно приложить все силы что спасти НАШИХ патриотов!!! И... НИКАК ситуация не обойдется без "Украинского гамбита" "Шахматная партия" ОЧЕНЬ тяжелая!!! НО! Мы Украинцы - пропетляем!!! Слава Савченко!!!

Ты явно болен. Савченко не

Зображення користувача местный.

Ты явно болен. Савченко не совсем адекватный человек, но ты далеко не ушел. Плачет по тебе психушка

можна вести переговори з

Зображення користувача Семен 1.

можна вести переговори з представниками терористичних організацій, заради того, щоб звільнити якомога більше заручників, яких вони утримують

Останнє інтерв'ю Н.Савченко

Зображення користувача мишко далекий.

Останнє інтерв'ю Н.Савченко на каналі "112-Україна"показало і доказало,що людині ,з такою психікою і таким її"політичним досвідом", не можна доручати таку важливу і болючу справу-справу визволення НАШИХ ХЛОПЦІВ з кровавих рук злочинців-терористів.Тут потрібні люди з врівноваженою, контрольованою психікою ,з розумною головою ісправжнім політичним досвідом.(А не як у Савченко--"на мій бабський розум").Вивалявшись у лайні слави,Н.Савченко перетворилась із "героя" в "антигероя"через свої заяви і висловлювання, що викликало в УКРАЇНЦІВ, вже не розчарування ,а роздратування.
По перше-стало очевидним, що для Савченко, питання визволення НАШИХ ХЛОПЦІВ, це вже стало не її питання-тут вона для себе закінчила цю "місію"-демагогію.
По друге-заклики Савчеко до вибачення перед садистми-злочинцями від імені матерів--це вже цинічне знущання над болем УКРАЇНСЬКИХ МАТЕРІВ ,сини яких загинули або залишились інвалідами на цій підлій кровавій війні російського народу("братского, для Савченко, народа").Савченко немає морального людського права це заявляти тому,що вона не відчуває глибину душевної материнської ЛЮБОВІ до свого, рідного по крові і плоті, СИНА.Савченко немає СИНА і їй не дано, поки що, ці почуття -почуття МАМИ до свого СИНА.
По третє-Заяви Савченко у Брюселі і в УКРАЇНІ щоб США і країни НАТО не надавали летальну захистну зброю УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ--це вже чорна зрада Савченко перед українським народом перед полумяними ПАТРІОТАМИ-УКРАЇНСЬКИМИ ВОЇНАМИ.Тут вона показала свій цинізм по відношенні до ЖИТТЯ наших справжніх СИНІВ і ДОЧОК УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.Ця її "заява-шантаж"слово в слово повторює "заяви-шанташ" Путіна.Тому тут виникають питання--ЧОМУ такий збіг їхніх думок-Савченко і Путіна ????
Тож людська порада для Савченко-виконай волю Українського народу-поверни УКРАЇНІ орден "ГЕРОЯ УКРАЇНИ"-(адже під петицією підписалось вже більше 8тисяч українців),це буде краще для неї, щоб не сказали про неї
полуподлец, полуневежда,
полунаглец, но есть НАДЕЖДА,
что будет полна наконец.
Вибачаюсь, що написав мовою московського ворога--змушений-цитата,бо нашої ЧАРІВНОЇ МАГІЧНОЇ МОВИ ніколи не проміняю-

Пиши вірші лиш мовою тією,
Яку всотав з матусі молоком,
Тоді поезія засвітиться зорею –
Неписаний природи це закон,

Бо кожен вірш – то серця твого пісня,
А в ній – краплинки мудрості й душі,
І житимуть твої вірші і після
Твого відходу, адже не чужі.

Поезій розвелось у нас багато,
Та справжня та, що фальші не терпить,
Коли ж живеш ти в українській хаті,
То й українське слово краще пить!

А Савченко нехай справді піде у ліс, на самотині ,може і психіка сприйме природи НІЖІСТЬ,а УКРАЇНА хоч з болем через терни по стерні але приде до своєї "ПЕРЕМОГИ"

З незрячими очима по стерні.
Йдемо по ній, бо вибору немає.
Болять і кровоточать в кожного ступні,
На це ніхто уваги не звертає.

Чому так тяжко нам дається кожен крок?
Чи збережемо гідності надбання?
Я вірю, скільки б не було пересторог,
Вже не розірвуть нашого єднання.

Заради злагоди і кращого буття,
Ціною втрат великих і жертовних,
Ми захищаємо майбутнє і життя
Найсправжніх змін в країні, не умовних.

І перетвореться стерня в родючий лан!
Щасливо заживуть усі родини.
Бо НЕЗАЛЕЖНИЙ, ВІЛЬНИЙ та заможний стан
Є доленосним шляхом УКРАЇНИ.

Справжній ГЕРОЙ УКРАЇНИ провідник ОУН-СТЕПАН БАНДЕРА сказав праведні слова--прийде той,час коли в УКРАЇНІ наш клич -"СЛАВА УКРАЇНІ-ГЕРОЯМ СЛАВА!"--стане народним кличем міліонів УКРАЇНЦІВ--сьогодні справдились його СЛОВА

СЛАВА УКРАЇНІ-ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

З убивцями із динири-линири

Зображення користувача  Житомирська Лариса.

З убивцями із динири-линири не можна вести ніяких переговорів, бо з медичної точки зору це психічно хворі люди і вони не можуть відповідати за свої слова і дії.
На даний час глобалізація досягла такого масштабу, що на рівні ООН необхідно приймати такі документи,які б дозволяли вилучати із людського суспільства особин типу Путіна, Гітлера, Безлера,Захарченка,Аксьонова,бен Ладена ДОВІЧНО,щоб вони ніколи не могли вбивати людей шляхом війн та терористичних актів.

ні вякому разі

Зображення користувача небайдужа.

ні вякому разі

Та які переговори з

Зображення користувача Укробандеровець.

Та які переговори з "терористами"? Один постріл, замість 1000 слів! А Савченко...маріонетка чиясь, а ще народний депутат))) Народний депутат повнен вявляти волю народу, а народ хоче завершити війну, і повернути територію під юриздикцію україни! Іще народ хоче знести верховну Зраду України, вважаю це наший перший ворог після москаля)Зброд коррупціонерів олігархів, всіх нахуй!

Не можна.Потрібно спочатку

Зображення користувача Леонід.

Не можна.Потрібно спочатку провести розслідування проти Савченко за самовільне залишення своєї війсьлкової частини.Ніякого геройства вона не здійснила.

пока граница не наша ни каких

Зображення користувача Гість234.

пока граница не наша ни каких переговоров!савченко назад в Российскую тюрму!ганьба!

Розумні люди попереджали, що

Зображення користувача мишко далекий.

Розумні люди попереджали, що своїми демагогічними, неадекватними заявами Н.Савченко тільки нашкодить СВЯТІЙ справі визволення НАШИХ ХЛОПЦІВ-ВОЇНІВ з кровавих лабет садистів-злочинцівю І ось, на підтвердження цього, вже є заяви цих садистів-злочинців.Савченко не знає про ці заяви,бо ж не заглядує в інтернет (як сама про це заявила)-мабуть не "туди заглядує".

.До цього її неадеквату додала вона ще одну чорну підлість--"Герой України" закликає український народ до вибачення перед кровавими злочинцями,(у яких руки по локті у крові українського народу),вибачитись перед кровавими злочинцями, які пішли війною на мирну українську землю і розлили безмежне море сльз і крові і за могилами могили, неначе гори поросли, на нашій козацькій землі .І ось, нагороджений Порошенком, а не УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ,"ГЕРОЙ УКРАЇНИ"закликає український народ до вибачення перед цими кровавими злочинцями== яке жорстоке знущання над значенням символа" ГЕРОЙ УКРАЇНИ"

Не смій закликати нас пробачить гріх
Того, хто землю смертю нам засіяв,
Хто наплював на кожного і всіх, –
Це не диявол, навіть, Це – Росія.

«Умом Россию, – кажуть, – не понять», –
Слова ці народились не сьогодні,
Сусіда й землі ніяк помінять,
Тож ллється кров, сльоза, гірка, народна.

Я хочу знати істину в лице:
Чому і ким це дійство розпочато?
Вже ж не кухаркою, студентом чи кравцем.
Навчіть мене, як ворогу прощати

За кров і смерть, і сльози матерів,
За катування у своєму домі,
За чорне сонце й небо угорі,
За спалені жита і наші долі!

Ось у кого справді українки

Зображення користувача мишко далекий.

Ось у кого справді українки просять пробачення--
Надії Савченко не дано це відчути цього, вона не може це відчути - відчуття МАМИ до свого СИНА

Мій ХЛОПЧИКУ, прости мене, прости…
Тебе повинна й мушу відпустити…
Ти маєш йти, ти мусиш йти
І Батьківщину нашу захистити!

Тебе я маю зупиняти,
І умовляти, і кричать…
Та я погана, певно, МАТИ,
Бо на війну тебе збираюсь провождать…

Нехай мене за це осудять
Судом людським та злісним поговором,
Нехай сміятись наді мною будуть,
Якщо в бою тебе спіткає горе…

Нехай мене клянуть й камінням забивають
За те, що я «убивця без душі»,
За те, що сина відпускаю,
За те, що сина віддаю війні…

ТИ -мої то сльози і моя тривога,
ТИ є мій СИН, ТИ моя кров і плоть моя
Я знаю, що смертельна та дорога,
Але ТИ любиш УКРАЇНУ як і Я!

Я знаю, СИНУ, ти пішов би й так,
А дозвіл мій не захотів би і спитати!
Одна в нас кров і плоть одна,
Тому я знаю це, бо я тобі є МАТИ!

І будуть правда й небеса за нами,
Бо МИ обоє добре знаєм,
Що УКРАЇНЦІ, то є ВІЛЬНІ ЛЮДИ!
Ну, а рабів до РАЮ не пускають

Дорога Оленко -Можете вже вже

Зображення користувача мишко далекий.

Дорога Оленко -Можете вже вже закривати свій блог, тому що ця тема втратила зміст, дивлячись на РЕАЛЬНІСТЬ--Цю дуже болісну тему потрібно віддавати людям з мудрою і тверезою головою і з серцем полум'яного патріота українського народу.Коли надія на НАДІЮ перетворюється у розчарування-це дуже боляче сприймається, особливо НАШИМИ ХЛОПЦЯМИ -нашими ВОЇНАМИ ,які кладуть своє ЖИТТЯ на вівтар у кровавій війні проти підлого жорстокого російського окупанта-проти російського народу.І саме ці НАШІ ХЛОПЦІ вже сьогодні закликають Надію Савченко віддати орден ГЕРОЯ УКРАЇНИ , тому що своїми заявами, своїми діями компроментує святе значення слова--ГЕРОЙ УКРАЇНИ.Савченко огризається на ці заклики--на інтервю"РАНДЕУ" у Яніни Соколової вона заявляє-"цей орден мені дав Порошенко ,мені дав народ".Так, дав Порошенко, який нагороджує навідь злочинця Охендровського,якого потрібно судити за фальсифікації на виборах.Але не давав їй цей орден український народ --не було пропозиціїї від тих НАШИХ ХЛОПЦІВ-ВОЇНІВ-(а ось це ВОНИ є УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД)-саме ВОНИ знають ціну цієї нагороди -тому і закликають ці, НАШІ ХЛОПЦІ, віддати НАРОДУ УКРАЇНИ цей орден.Адже заяви Савченко, що ці справжні ГЕРОЇ УКРАЇНИ,(хоча ще не нагороджені)повинні просити пробачення у кровавих злочинців сепаратистів,просити пробачення у кровавих злочинців-російських військових, які вбивають український народ на українській землі--це вже звучить як чорна насмішка над СВЯТОЮ ПАМЯТТЮ загиблих НАШИХ СИНІВ -ВОЇНІВ-наших нагороджених і не нагорджених справжніх ГЕРОЇВ УКРАЇНИ.Коли слухав заяви Савченка на топ-шоу DROZDOV з львівським журналістом,заяви на інтервю РАНДЕУ з Я.Соколовою, заяви на NEWSONE ,то склалось враження що це заявляє Вадим Рабінович--член бувшої ПР ,тепер ОБ--член московської пятої колони у ВР. Пора вже Савченко поміняти партію "Батьківщина" на" ОП"-тут у неї є її "однодумці"-.Ось і бачить український народ (за словами письменника Габріеля Горсіса Марксе)як Савченко вивалялась у лайні слави-бо вже немає тої СЛАВИ з великої букви--залишилось щось мутне у справедливих ДУШАХ полум'яних патріотів- УКРАЇНИ- наших справжніх ВОЇНІВ-на цій нашій Вітчизняній війні--війні проти підлого жорстокого російського народу

Це війна, мій УКРАЇНЦЮ,це війна,
Протистояння злоби, лютих нравів,
Не скоро ще закінчиться вона
Між тими, хто боровся і хто зрадив.

Це сильний біль, і це жорстокий гнів,
Тут вже не дипломатії принади,
Лише блокади пострілів і слів
Між тими, хто боровся і хто зрадив.

Це війна, дитинонько, війна,
І вже давно на нас була засада,
Нерівний бій, тут Бог і Сатана,
Між тими, хто боровся і хто зрадив.

Розпечена земля, кривавий слід,
Народ вмирає, веселиться влада,
Палає у вогні розбитий Схід,
Між тими, хто боровся і хто зрадив.

Це війна, ріднесенький, війна,
І вже нікому тут нема пощади.
Коли ж проклята скінчиться вона
Між тими, хто боровся і хто зрадив?

Для одних эта гражданская

Зображення користувача Киев.

Для одних эта гражданская война,- средство обогащения. Они не хотят её остановить. Для других,- горе. Которое необходимо прекратить любым способом.

Она уже считает себя великим

Зображення користувача ГістьНиколай..

Она уже считает себя великим деятелем...Хотя по её вине погибли люди.И по её придурочному закону
повыпускали корупционеров и преступников.

100 % за ! Краще не скажеш !

Зображення користувача Говерла .

100 % за ! Краще не скажеш !

Якщо і будуть проводитись

Зображення користувача Говерла .

Якщо і будуть проводитись переговори , то їх повинна проводити не Савченко .

Звільнення НАШИХ ХЛОПЦІВ з

Зображення користувача мишко далекий.

Звільнення НАШИХ ХЛОПЦІВ з кровавих рук підлих жорстоких садистів-злочинців--це наш СВЯТИЙ ОБОВЯЗОК !!! Але розмова йде про те, що це потрібно робити справжніми дійовими засобами,коли справді ти маєш повноваження, коли ти займаєшся цією справою разом з іншими людьми,які вже визволили сотні НАШИХ ХЛОПЦІВ,а не популістичними вибриками(памятаємо заяви Савченко-дайте мені 10 чоловік для обміну), якими ще більше нашкодиш цій справі.А ідіотські заяви Н.Савченко про якісь людські моральні почуття у кровавих садистів-злочинців-ватажків сепаратистів і заяви про братній російський народ (народ, у якого руки по локті в українській крові)-ці заяви викликають гірку біль, як насмішку над памятю НАШИХ ХЛОПЦІВ ВОЯКІВ, які загинули у кровавій війні із цим підлим російським народом-окупантом

Додому сина привезли – героя…
Побув у хаті щоб останній раз…
Стояв боєць під Карачун-горою,
Щоб українським був таки Донбас…

Дивилась мати на холодне тіло
І зрозуміти, бідна, не могла:
Народжувала в муках і гляділа
Для того, щоби куля відняла?!..

«Чекала не героя, – каже, – сина,
Живого, рідного, такого, як завжди…
Він був кмітливий, чуйний, особливий…
Чом не вберігся, синку, від біди?

Для кого жити я без тебе мушу,
Коли у попіл вбралися літа?
Кому відкрию серце своє й душу?
Чом, доле, повелась зі мною так?

Якби ж могла, як ластівка, літати,
Була б я там, де був, синочку, й ти…
Собою би закрила, бо я мати,
Оберігала би твої й сліди…

Кромсало тишу звідусіль ридання…
У траур квіти й сонце одяглись…
І друзі плакали, сьогоднішні і давні…
Та чи Донбас згада його колись?!..

Та чи Донбас згадає колись тих НАШИХ ХЛОПЦІВ-полумяних патріотів УКРАЇНИ--??? Ось ще одне питання для УКРАЇНЦІВ

Правильно.А то тут багато

Зображення користувача Варвара.

Правильно.А то тут багато таких,у кого діти і рідні не були в полоні.А що там з нашими роблять...Думаю,якби рідні тих,хто тут проти,потрапили б у полон,-то вони відразу змінили б свою думку на протилежну.

Потрібно вести переговори із

Зображення користувача Варвара.

Потрібно вести переговори із сепаратистами.Бо ті люди,які знаходяться у полоні,-вони беззахисні,над ними знущаються,катують,принижують.....Якби це були ваші діти,то ви б сумнівались у тому,що треба витягувати їх із полону?А якщо це чужі діти,то що,можна тут дискутувати на цю тему,бо не вашу дитину катують?Будьте милосерднішими!Яка різниця,з ким там домовлятись,аби наших людей побільше відпустили!

"..переговори з

Зображення користувача Адрiан.

"..переговори з представниками терористичних організацій, заради того, щоб звільнити якомога більше заручників.." вести НЕМОНА!
Нехай здохнуть в застiнках. Бидло любит МЕРТВИХ героїв, рачкуючи перед ними на колiнах. Оруел зi своїм 1984 вiдпочиває...

БІЙЦІ НЕ ПЛАЧУТЬ"--так,-

Зображення користувача мишко далекий.

БІЙЦІ НЕ ПЛАЧУТЬ"--так,- бійці не плачуть-,але бійтесь і президенти, і злодюги-хами-бандити при владі- бійтесь тих мобілізованих БІЙЦІВ,які стали ЦИВІЛЬНИМИ ЧОЛОВІКАМИ, але в душі вони вже навіки залишаться БІЙЦЯМИ і їхні зранені чисті ДУШІ теж можуть плакати тайними сльозами--а це вже СТРАШНО.Ось де тепер внутрішній фронт боротьби і саме тут, як бувший ВОЇН ,Савченко повинна застосовувати повноваження депутата-законодавця,а не виступати з якимись порожніми заявами ,коли не маєш на це повноважень на переговори з злочинцями-сепаратистами.Досить вже безглуздого популізму--"Я можу стати президентом", "я можу стати міністром оборони".,Бо вже бачимо, що ,на сьогодні, вже обсипались пелюстки із "квітки-слави".

Гіркі й болючі чоловічі сльози…
Вони як полум’я нестримне серце обпекли…
Бо всі ж довкола знають, цього знать не можна:
«Не вміють плакать, і не плачуть в нас чоловіки!»

Уміють… ох, повірте, вміють й можуть!
Коли той біль, що роздирає люто ДУШУ на шматки,
Терпіть не сила і змінити щось не можна -
Тоді від відчаю і плачуть сильні мужики!

У них також тендітне й ніжне серце,
Хоч мужні духом та чутлива в них душа…
Коли струна остання в середині рветься,
Тоді і падає з очей у них гірка сльоза…

Сльоза та сповнена печалю й горем,
Вона від відчаю, від смутку, від біди!
Хай кажуть: «У собі тримати слід, і так не гоже!»
Та як не плакати тоді, коли пече в ДУШІ?...

Гіркі й болючі чоловічі сльози…
Це страшно бачити як плаче мужній чоловік…
І тоскно, прикро, та нажаль не може,
Ніхто від болю чоловіче серце захистить…

"Слава"-це як чарівна квітка

Зображення користувача мишко далекий.

"Слава"-це як чарівна квітка ,але щоб ця "квітка-слава" жила, її потрібно весь час 'підливати' добрими, корисними справами.Тому хочеться порадити Надії Савченко -зайнятись справами, якими справді вона може допомогти нашим патріотам -воїнам-(-як депутат-законодавець-це її поле діяльності),цими, дуже потрібними для НАЩИХ хлопців-ВОЇНІВ ,справами.(З любовю і гордістя називаю цих хлопців 'НАШИМИ' так, як з любовю і гордістю називав наш український народ своїх полумяних патріотів-ВОЇНІВ УПА- "НАШІ ХЛОПЦІ")

Знайди для себе той шмат корисної справи,
Тепло якої всі загоїть рани,
Той ареал, що дасть тобі саги,
Щодня займатись новими ділами.

Ми бачимо, як наші полум'яні патріоти-воїни України мужньо захищають нашу державу на фронті ,а коли повертаються додому ,то мужні серця тих патріотів-воїнів тоді ранять байдужість держави до долі тих, хто своїми грудьми захистив український народ від підлого кровавого російського садиста ,який напав на державу УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ -на УКРАЇНУ

Вдивись,УКРАЇНО, у очі солдата,
Який уцілів у гібридній війні,
Не раз хоронив побратима, як брата,
Хіба перед ними немає вини?

Він виконав гідно обов’язок сина,
За тебе ішов у смертельні бої,
У серці сіяла, як сонце, Вкраїна,
Беріг, над усе, п’ядь твоєї землі.

Гартований боєм, як у горнилі,
Набачився там, не забуде повік…
І світ здивувався небаченій силі,
Яку відродив твій козак-чоловік.

Вдивися у очі цього ЧОЛОВІКА,
Який затуляв нас своїми грудьми,
Щоб ТИ відбулася віднині й довіку,
Хіба перед ними немає вини…

Виходимо ми на площі, майдани
І гасло у нас «Україна - це ми» -
Вкраїну потрібно творити ділами,
Щоб зник у солдата в очах біль війни.

Бійці не плачуть: якби не боліло -
Стискають зуби, аж тріщить емаль.
Бо все, що напекло і перетліло,
Характер перекалює на сталь.

Бійці не плачуть гірко над тілами
А проводжають пострілами в ніч,
Шлють в небеса осколки-телеграми,
Виттям зривають місяць уповні.

Бійці не плачуть в спеку і в морози.
Як смерть по них приходить навіть в сни.
Чому ж їх душать так підступно сльози
Коли вони вертаються з війни?

Бійці ж не плачуть?!!

Ці всі тут коментарі

Зображення користувача мишко далекий.

Ці всі тут коментарі підтверджують як тяжко переживаються в житті ті часи, коли "надія" переходить у "розчарування".

Розчарування-це особливий стан,
Це ніби пелюстки на квітці, що посохли.
Ви уявіть собі засушений тюльпан,
Та ще й метелики всередині подохли.

Тому що українці всією своєю щирою дущею бажали визволення цієї мужньої українки-НАДІЇ і надіялись на її мужні і розумні поступки для боротьби з підлим окупантом-з російським народом

Ну, ось і все, зіграли в цьому таймі,
як нам співав ще Градський Олександр.
Все ніби у шакалячому праймі –
Надію обміняли ми на ГРУшних шмар.

Здійснилася численних українців мрія –
НАДІЮ в Україну повернули.
Чи ж збудеться тепер "надія" на Надію,
чекають люди… Щоб не розчарувала.

Щоб злого жарту не зіграла "воля"
І щоб її не спокусили дивіденди.
Хай збереже твоє сумління доля,
бо вже заява – Я готова в президенти!

Як не верти, політика –це брудна справа.
Народ збіднілий ледве, ледве терпить.
Очолити державу – не забава
і чи готова ти на особисті жертви?

В бурливім морі лицемірства і обману
без підготовки дуже важко плити.
Не наковтатись би солодкого дурману…
Тобі, НАДІЄ, з багажем цим жити.

Останній виступ Савченко у Варшаві на саміті НАТО,де вона закликає західних лідерів до питання визволення українських воїнів з кровавих рук російських садистів, дає сподівання, що опяніння від СЛАВИ вже проходить, бо вже не заявляє -"Я", "Я сама"(адже у сьогоднішньому стані--"один в полі не воїн").Можливо почула ВЕЛИКІ СЛОВА ВЕЛИКОГО УКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТА-Т.ШЕВЧЕНКА -"Учися. серденько, колись з нас будуть ЛЮДИ". Тому ще не вмерла "надія" на розумні дії--"надія" вмирає остання

Вона - як вогонь серед ночі.
Покличе, зігріє, не згубить,
Холоднеє серце розбудить.
Дасть сили розплющити очі.

Мабуть наїлася мухоморів або

Зображення користувача окопник.

Мабуть наїлася мухоморів або щось курить, сепари в захваті.

Жодних пояснень. Або

Зображення користувача памир.

Жодних пояснень. Або шизофренія, або свідома праця на окупанта.

Уже давно ведут переговоры.

Зображення користувача Александр82.

Уже давно ведут переговоры. http://gordonua.com/news/politics/chto-podpisali-v-minske-po-donbassu-po... Обратите внимание на пункт № 6 и кто подписывал соглашения.

Жодних перемовин з

Зображення користувача ГістьСвітлана.

Жодних перемовин з бандитами!А щодо Савченко: або це дапеко нерозумна і неграмотна людина, що більш вірогідно, або нею повинні зацікавитись відповідні органи.

100%

Зображення користувача Гонта.

100%

Савченко нужно больше думать,

Зображення користувача Гонта.

Савченко нужно больше думать, прежде чем открывать рот и выдавать на "гора" очередную глупость.

Тільки знищення сператизму і

Зображення користувача skeptik Гість.

Тільки знищення сператизму і повернення території, інакше завтра буде хаос і всім буде погано, це навіть не повинно обговорюватись.

поганий мир,краще війни

Зображення користувача Гість виктор.

поганий мир,краще війни

Ця стерво запроданка а не

Зображення користувача ingvar.

Ця стерво запроданка а не герой України!
Віддайте її кацапам!

Короче, Надя до Медведчука

Зображення користувача ярина.

Короче, Надя до Медведчука (юлькиного боса)- это человек разумный,а после встречи с бабой ягой и вием стала швондером, что за ферменты подсипала Нади газовичка гелла

Я знаю що треба зробити:

Зображення користувача Горан.

Я знаю що треба зробити: Відібрати ВСЕ чим зараз володіє Ахметов і у сепаров занінчится бабло і стануть вони дуже зговорчиві.... ми ж фактично оплачуючі електроєнергію і тепло спонсоруєм анклав

-- у каждой палки -- два

Зображення користувача Сергій..

-- у каждой палки -- два конца, у каждого правильного мнения --есть противоположное правильное мнение , -- только вот ИСТИНА , где то находится по середине.

у добрых порадах жинкы

Зображення користувача Гість ник.

у добрых порадах жинкы бэзпорадни-если она думает что она наделена правами и все что она неделалаб ей к лицу и все эти ляпы которые она радает на лева на прво и все это сойдет с ее уст-поверте мне она несвященна корова что ее бесропотно внимали все-убирать после ее некто небудет-украинцам это не к лецу може это к лицу нашем недругам -но это уже их и ее проблемы-лнр и днр этот содом и гомора нам ненужен на все сто и на это есть весомые причины

Методичку путлера надя

Зображення користувача Дмитро73.

Методичку путлера надя засвоїла на 5. Молодець, рашисти по кінцю знищення України медальку дадуть. Чи потрібні такі хєрої країні?

Можна вести переговори,але

Зображення користувача вовк.

Можна вести переговори,але якщо в замін терористи не будуть вимагати віддати Українські территорії,на що ми Укранці ніколи не погодимся.Нехай пробує флаг їй в руки,але якщо їй знову надінуть міх на голову і відвезуть до Москви, нехай не трубує потім від влади щоб її знову визволяли.

Як к за нашою співвідчизницею

Зображення користувача Атолій.

Як к за нашою співвідчизницею я переживав і годився свого часу.Але бачу що розуму у неї нема.Вона може стати небезпечною для країни і наробити багато шкоди.

Надя так дограється на пряму

Зображення користувача Атолійсть.

Надя так дограється на пряму вести переговори з сепапаратистами так, що їй вдруге надінуть мішок на голову.І нехай не жаліється потом якщо її знову в Москву відправять з міхом на голові.Тоді її вже ніхто визволяти не буде.

Шо-то Надя такое говорит

Зображення користувача Гість Ведмежа.

Шо-то Надя такое говорит странное...А она уверена что прямые переговоры с преступниками и бандитами помогут освободить пленных и заложников? Без дополнительных условий типа выборов и признания этих смердюков личностями?

Шановний Мишко Далекий! на

Зображення користувача Анатолій Нестеренко .

Шановний Мишко Далекий! на 100 відсотків розділяю Вашу думку про цю ОГИДНУ Й ГЕНЕТИЧНО деформовану РОСІЙСЬКУ націю. Ви ж подивіться, всі ці Достоевські, Толстие, Пушкіни і т.д. і т.п. вони безперервно товкли про якесь ВИСОКЕ-ПРЕВИСОКЕ РОСІЯНСТВО, про ЯКУСЬ історичну МІССІЮ цих убогих, що не знають досі, як задницю толком підтерти, щоб НЕ ВОНЯЛО! І той же негідник Шолохов в "Тихому Доні" пише, як ВБИЛИ силу-силенну людей. Потім познімали з вбитих ОДЯГ ТА ВЗУТТЯ, нарікаючи, що все в крові, труба буде ще ВІДМИВАТИ. Тут же сіли, почали пити САМОГОНКУ Й ЖРАТИ. Після цього, відригуючи, пішли Ї..ТИ БАБ! ВСЕ! Що ж змінилося в тій Росії зараз? НІЧОГО! Вони ВСІ, ці НЕЛЮДИ в Росії, як були генетичними вбивцями, так ними вони й залишилися! ВСЕ!

Проект "медведчюка-тимощенко"

Зображення користувача АГА.

Проект "медведчюка-тимощенко" пытается втюхать Украине "переговоры" с украинцами", при этом называя "руССкий народ" хорошими, но под влиянием плохого ху*ла. А не этот ли "народец" но 87% одобряет войну против Украины? Переговоры с дырявыми ватниками должны вести те люди, которые уже на этом зубы съели, но не эта выскочка и полный 0 - савченко.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти