В Україні затримали відомих російських артистів. ВІДЕО

Переглядів: 27020 Коментарів: 77

З України видворили двох російських акторів серіалу Свати та співачку Кристину Саркісян. Як виявилося, артисти РФ перебували в Криму, а потім заїхали до України через незаконні пункти пропуску. Загалом, епопея з забороною в’зду російським артистам до України триває вже доволі довго. Існує навіть список СБУ, куди внесено понад 100 імен росіян, яким до України – зась! Комусь за підтримку кремлівської пропаганди, комусь за поїздки до ЛДНР, а комусь за незаконний перетин кордону України, як то у випадку з акторами серіалу Свати. Тим часом, думки експертів з цього приводу розділилися.

Експерти кажуть, Росія – країна-агресор, тож заборона російським артистам, особливо тим, які виступали на окупованих територіях, - абсолютно виправдана.

З іншого боку, мистецтво – поза політикою. А заборона приїжджати російським артистам до України – нагадує відволікання уваги від більш важливих проблем. Так, наприклад, стверджує адвокат Тарас Ламах.   

А як думаєте ви? Чи треба заборонити в’їзд до України російським артистам, які виступали на тимчасово окупованих українських територіях?

Прокоментуйте будь-ласка.  

Опитування

Чи треба забороняти в’їзд до України російським артистам, які виступають на тимчасово окупованих українських територіях?

Варіанти

Ви не маєте права голосу у цьому опитуванні.

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (77)

Дякую всім за коментарі. Для

Зображення користувача Наталя Волосова.

Дякую всім за коментарі. Для мене було цікаво й важливо почитати ваші відгуки. Цей топік я закриваю і пропонує доєднатися до нового обговорення - щодо скандальної зустрічі Надії Савченко з ватажками т.з. ЛДНР http://magnolia-tv.com/blog/83828-savchenko-zayavila-shcho-ne-vvazha-ter...

Кацап,можливо твої "хахлы

Зображення користувача мишко далекий.

Кацап,можливо твої "хахлы совсем обарзели",що україці-патріоти проти ,такої чужої їм ,кацапської "культури",тому що "хахлы",це ті чорнодушевні люди ,які,живучи на українській землі,виросли на святому українському хлібі ,проміняли українську мову -мову українського народу на кацапський москальський "язык".Це люди ,у яких немає в душі святого відчуття-"ЦЕ МОЯ УКРАЇНА, ЦЕ МІЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД"!Тому ці твої" хахлы"так верещали на Донбасі-"Путин,давай сюда войска,давай войну"і сьогодні справжні україці поливають своєю кровю свою українську землю ,захищаючи СВІЙ україський народ від підлого, цинічного ворога- російського народу. Вони не знають, що таке ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ , ПАТРІОТИЗМ --у їхніх душах і серцях відсутнє почуття ЛЮБОВИ ДО СВОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ-до його мови, культури . Поясню на життєвому факту-ось у Росії перед москалями виступає така ,София Ротару.Завиває на кацапскім "языку"ніби про "красивые чувства",а душа то у неї чорна.Вона виростала, як співачка, виключно на піснях українського геніального композитора Володимира Івасюка.У 1977 році на фестивалі Сопот-77 вона стає переможцею, виконуючи пісню В.Івасюка -"У долі своя весна".Саме цьому полумяному українцю -патріоту вона повинна би,як співачка, як людина віддати свою останню ШАНУ і ПОВАГУ на похоронах у травні 1979 року, якого російский КГБ, за відказ писати пісні на російській мові для російського народу, замордував, поламав руки і пальці і повісив у Брюховецькому лісі біля Львова,цинічно заявивши, що це самогубство -(повісився, маючи поламані руки).Так ось ота ,поющая об" прекрасных чувствах"певица,не приїхала на похорон того, кому вона завдячує своєю кар'єрою.Ось мораль тих артистов із Росії і тих, то їздить виступати для тих, хто так жостоко , з автоиатом в окровавлених руках, вбиває українських воїнів-патріотів.

Невже живем, щоби терпіти біль,
Ховати сльози, вбитих хоронити?
Народе мій! Землі цієї сіль!
Таким терплячим вже не можна жити!

Згадай, чия в тобі нуртує кров,
Згадай весь біль, всі смерті та образи.
З війною вкотре «Рускій мір прішол»,
Отож убий, втопи в крові оцю заразу.

Вбивай і ріж, пали та четвертуй,
Трощи кістки і плоть шматуй зубами,
Свою Вкраїну від біди рятуй,
Інакше знову будемо рабами.

Забудь про милосердя і добро-
У цього звіра цих чеснот немає.
Ординське в нього, нелюдське нутро
І нищить все, де лиш нога ступає.

Нехай заплачуть діти, їх батьки,
І землю вкриють вириті могили…
Пробач же, Боже, ці мої рядки,
Терпіти нечисть вже немає сили.

Хахлы савсем абарзели! Как

Зображення користувача Гість 0304.

Хахлы савсем абарзели! Как это не пускать в страну таких известных во всем мире артистов. Ани бы исчо на Допердье с Сигелем замахнулись!

Власть так боится всего

Зображення користувача аа.

Власть так боится всего российского, что опускается до такого позора как не пускать обычных артистов. Им бы хотелось что бы люди только Порошенко, да вранье всякое смотрели об его успехах. Это просто бред и трусость.

Обов'язково пускати. А потім

Зображення користувача pvm.

Обов'язково пускати. А потім саджати і причому на довго.

Таких як "Олесь Омеля" і іже

Зображення користувача Валдай.

Таких як "Олесь Омеля" і іже з ним слід випустити й не пускати. Дух їх смердячий випустити й не впускати у себе...

Видворити з території України

Зображення користувача Олекса Омела.

Видворити з території України і не пускати ніколи потрібно всіх цих бандюг порошенків, луценків, тимошенків та іже з ними!

Не пускати!

Зображення користувача Федір.

Не пускати!

этой "новости" уже месяц...

Зображення користувача Гість лалалала.

этой "новости" уже месяц... вам нге кажется что автор слегка подзапозадала со своими вопросами?

Пускати лише тих артистів,

Зображення користувача Мирослав.

Пускати лише тих артистів, які заявляють, що Крим-це Україна.

В нас країна чи прохідний

Зображення користувача Украінка.

В нас країна чи прохідний двір?

За три роки все в душі

Зображення користувача DEDALUA.

За три роки все в душі перевернулося.Чогось перестав дивитися їхні фільми та серіали.

Вам респект! Схиляюся!

Зображення користувача Донька України.

Вам респект! Схиляюся! Спасибі!

Артисты и культура Российской

Зображення користувача ГістьЛеонід.

Артисты и культура Российской Федерации виноваты в том, что власть захвачена КГБ СССР, в том что Россия агрессор и в том, что у русских нет Родины !

Вячеслав, поздравляем Вас -

Зображення користувача Лев .

Вячеслав, поздравляем Вас - Вы прекрасны в своей уверенности имперского жителя, счастливой Вам жизни без войны и позора, а империя Ваша развалится, как развалились все империи...

Артисти мають голову й мають

Зображення користувача Лев .

Артисти мають голову й мають думати головою, а не гаманцем

нема слів

Зображення користувача ВАСИПИЙ.

нема слів

Артисты,может и вне политики

Зображення користувача Ирина Леонидовна.

Артисты,может и вне политики ,но в данный момент у нас не политика ,а война,как бы её не называли,поэтому выступавшим на оккупированных территориях ,поддерживающих прилюдно оккупацию и нарушающих законы Украины- въезд НЕ разрешать.
И вообще у нас бЕндеровщина,хунта,непонимающие тупые хохлы,что им здесь делать??

жаль тут всех, кто писал

Зображення користувача Вячеслав123.

жаль тут всех, кто писал комменты
им всем кажется, что они пишут умные фразы, рожденные их мыслями, но они больше похожи на примитивный лай...

Патріот українського

Зображення користувача мишко далекий.

Патріот українського народу,голос МАЙДАНУ ГІДНОСТІ,як актор,як народний артист України,як блискучий діяч культури,Євген Нищук дуже чітко висказавсь про культуру--"Культура -це є одним із безпекових моментів, тому що культура має здатність виховувати і формувати суспільство".І ця ситуація, яка склалась на сході і півдні України-це прірва свідомості у тої частини населення, батьки яких і вони самі були завезені з Росії у вимерші,безлюдні, українські села .Чому така прірва між їхньою свідомостю і свідомістю етнічних українців?Тому що їхній генетичний код не співпадає з кодом української нації.У них генетичний код москаля- росіянина ,тому вони не сприймають української мови ,української культури.Тому вони і почували себе, як чужий серед "своїх",бо ж своїми вони не признавали українців.Тому, хоч на живучи на українській землі, виростаючи на українському хлібі ,але виховані на російській культурі, ця частина населення так підтримала цю підлу війну свого російського народу(бо ж називають себе не українцями, а -"мы руские") проти українського народу.Тому не треба їхнього виття-"культура независима от политики"-,бо ж саме вслід за мовою і культурою на мирну українську землі прийшли російські окупанти з танками ,"градами", з "калашами" в ,окровавлених українською кровю, руках і розлили безмежне море сліз і крові і на українській землі могили, неначе гори, поросли-

Мені байдуже, чи їх Бог простить,
Та я орду ніколи не пробачу,
За Україну, що в вогні горить,
І на колінах за синами плаче!

Я не пробачу, я їх прокляну!
Щоб захлинулись у пролитій крові!
За підлу і приховану війну,
Розв’язану з «братерської любові».

Їх прокляну за сльози, кров і біль
Замучених, скалічених та вбитих,
За те, що в Україну звідусіль
«Бабла» кацапи пруться заробити!

За ці потоки бруду і брехні,
Словесне, нескінченне божевілля,
Горіти вам в пекельному вогні,
Конати від кривавого похмілля!

Це не народ! Це стадо, звірина!
Захланна, хамовита, кровожерна.
Життю там завжди була гріш ціна
Лише у п’янстві й матюках майстерна.

На нашім горі, крові і смертях
Це бидло щастя хоче збудувати!
Куди у них гріху подівся страх?
Чому їм дозволяє Бог вбивати…?

Мені байдуже, чи їх Бог простить,
Та я їм цього не прощу ніколи,
І вже прийдеться так довіку жить
З гріхом в душі, а в серці жити з болем…

не понимаю, народные и

Зображення користувача piligrim-1.

не понимаю, народные и заслуженные артисты Украины ездят с концертами в россию, ведут там концерты и их там не трогают и они до сих пор НАРОДНЫЕ? уехали, флаг вам в руки, живите там. я бы никогда не поехал, побрезговал бы... да и тематика их концертов сейчас, как кто то выразился - ниже пояса, если нет похабщины - концерт плохой...

Двойные стандарты у Вас

Зображення користувача Одесса.

Двойные стандарты у Вас лично. У них российские паспорта, они военнобязанные армии России, их могут призвать , чтобы лично Вас убить, как это делают буряты и другие россияне.

Їм тут не місце!!! Нехай

Зображення користувача ІгорГаба.

Їм тут не місце!!! Нехай вникають в ситуацію і думають головою! Поза тим що вони артисти, вони звичайні люди, які роблять свій вибір! Зробили, будь-ласка, валіть додому!

" А БОЖА СПРАВЕДЛИВІСТЬ Є !

Зображення користувача мишко далекий.

" А БОЖА СПРАВЕДЛИВІСТЬ Є ! "

Коли у Божім Храмі ви були одні,
Не так, щоби довкола люди,
А так, щоби з сльозами на щоці
І каяття вам розривало груди ?

Щоби в молитві очі знеслись в небеса,
Ніде ніяких перешіптувань не чути,
Щоб ваша, геть розхристана душа,
Могла покаятись пробачити забути.

Коли у Божім Храмі ви одні були,
Щоби молились разом з образами,
Щоб сповідались не Отцеві, а собі,
Щоби покуту відбули сльозами ?

Не так, що йду, бо всі до Храму йдуть,
Не так, що йду ,бо що розкажуть люди ,
А так, щоби знайти собі "СВЯТУЮ СУТЬ"-
Й боятися в душі того, за що вас Бог осудить.

Це питання до тих покидьків у Львові, які у ДЕНЬ СКОРБОТИ за 10ма мільйонами невинних українців ,яких російський агресор вбив найстрашнішою смертю-голодомором, у Львові організували п'яно-музикальний шабаш з вогнем в результаті.Коли український народ і інші народи у світі в цей день запалювали лампадки і свічки у вікнах своїх осель-ці покидьки у Львові таким підлим спосособом -пяним шабашем потоптались по памяті цих невинно вбитих 10 мільйонів українців.Коли б ці покидьки ходили до Божого Храму ,то мабуть знайшли б собі оту "СВЯТУЮ СУТЬ" і побоялись би, що Бог осудить за цю підлу наругу над памяттю невинновбитих українців.Але Є справедливість Божа і вони покарані за цю наругу над пам'ятю 10 мільйонів українців.Це попередження тим, хто верещить, що"искуство от политики независимо".Тому і війна у нас тягнеться вже три роки ,тому що не оголошено війського стану в країні.І війна ніби тільки там на Донбасі, а вже дальше її ніби немає ,тому що ,коли там на фронті гинуть найкращі з найкращих сини УКРАЇНИ,в містах України п'ють, танцюють, на дискотеках "розслабляються по-повному".Ось де наша біда-для одних кровава війна а для других тїї немає

Була неділя у людей,
Південне місто в спеці мліло,
Фонтанів срібло, сміх дітей,
До річки все, на пляж хотіло,
Яскраві плаття і легкі,
Нові, не вдівані ні разу...
Аж раптом - з димом, шкарубкі,
Страшні, великі чорні КрАЗи.

Народ здивований завмер,
Не бачив бо таких ніколи,
Колона іхала повз сквер,
Кафе-шантани, Сіті-моли,
Хтось замовляв собі обід:
Салат, холодне пиво, зрази...
А поруч рухались на схід
Військові, пильні, чорні КрАЗи

У лінькуватий ситий час
Шукають тіні городяни,
Спокійно п'ють холодний квас,
Пліткують та будують плани.
Містечка мирного життя,
Мишачій клопіт і образи...
А тут - немов із небуття,
Залізні, довгі чорні КрАЗи

Проспектом музика луна,
Немов розваги так доречні.
Немов далеко ця війна,
А тут - шансони безкінечні.
Немов загиблих юнаків,
Не поховали ми ні разу...
І докір з ревом двигунів
Несуть похмурі чорні КрАЗи

Із ними поруч зблід і згас
Весь пафос роверів паркетних.
Зелене світло по всяк час -
Для справжніх воїнів шляхетних.
До біса всіх бенкетарів,
Фальшиве золото і стрази -
На марші справжні трударі,
Брудні, прекрасні чорні КрАЗи.

Ніхто не знає що у них,
Куди і звідки йде колона,
Кермо в чиїх руках міцних,
Чи він зі Львова, чи з Херсона,
Що бачить він у світлі фар,
Які ведуть його накази...
І сунуть містом, наче мар
Ті потойбічні чорні КрАЗи.

Блакитно-жовтий прапорець
Гарячий вітер рве і сушить,
Найкращих тисяча сердець
За ним бодай у мріях рушить.
За містом зникне ешелон,
Та не забудеш їх одразу -
Прийдуть вночі в тривожний сон
Від крові чорні чорні КрАЗи.

Двигтить під колесом земля,
Та поки ворог пре зі сходу,
Палають села і поля -
Ідуть за будь-яку погоду
Старі, рихтовані, нові,
Через броди і перелази,
Рідненькі наші, бойові,
Непереможні чорні КрАЗи.

"<БОРОТЬБА УКРАЇНСЬКОЇ

Зображення користувача мишко далекий.

"<БОРОТЬБА УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ КУЛЬТУРИ">. Сьогодні бачимо ,як захистники фальшивої брехні про братерство російського народу ,як в Росії, так і в Україні,почали компанію виття на міністра культури Євгена Нищука за його висловлювання про генетику східних терен України.Він не висловивсь відверто про генетичну відмінність російського народу від українського, а тільки натякнув на це.Але всі ці захистники російської фальшивої брехні про братерство російського народу зразу завили по вовчому на істину правду=український і російський народ-це абсолютно різні народи і ця відмінність заложена на генетичному рівні.Цю відмінність доказав англійський генетик А.Е.Муранта ,досліджуючи генну характеристику крові українців і росіян.Тому правду сказав українець- патріот Є.Нищук=про генетику частини мешканців cхідної і південної України-тому що вони росіяни по крові.Вони є нащадками тих росіян, якими російський агресор заселяв ті українські села, в яких він вбив страшною смертю-штучним голодомором- 10мільйонів невинних українських селян (серед них 4,5мільйонів українських дітей). Ось як російський агресор на найкращій землі на Земній кулі (а доказом цього є те, що у Франції у місті Ліоні у" Всесвітній палаті мір,ваги і стандартів"-еталоном землі є земля з УКРАЇНИ)штучним голодоморов вбивав український народ-вбивав українську націю .Тому не дивина, що соціологічні опитування показали- 80% українців, для яких рідною є українська мова,визначають цей штучний голодомор-ГЕНОЦИДОМ українського народу.А серед тих, для кого рідна мова -російська-тільки 40% визначають цей голодомор -ГЕНОЦИДОМ.Тому що МОВА народу, це його ІСТОРИЧНА ПАМЯТЬ.Ось чому російський окупант так старався і старається знищити українську мову-МОВУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

Стогнав народ в обіймах лютих шор.
Про ті часи і згадувать жахливо.
Косила смерть , було пекельне жниво .
Збирав ужинок свій голодомор.

Якщо не з нами – значить проти нас.
Якщо не згоден – перетрем на порох .
Не лівою крокуєш – значить ворог.
Інакомислячий – ворожий клас.

Не так подумав – кара не мине.
-Таке прийде на думку – лише кату.
Рука сталева, пролетаріату,
До щастя усе людство зажене.

І заганяли. То на Соловки,
То голодом до смерті й божевілля.
Недолюдки сп’янілі від свавілля
Вбивали планово та залюбки.

Чому ж ти, Боже мій , не захистив
Несчасних , .що конали по канавах ,
Дворах, дорогах, на долівках, лавах.
Ти ж бачив як лютує парт.актив

Ти ж бачив, боже,неймовірний жах,
В очах малечі з голоду опухлій,
Бо до зернини все – кати оглухлі
Забрали, щоб згноїти, на складах.

І знов шиплять ядучі язики,
Був голод скрізь.-Про це немає спору.
Та тільки не було голодомору,
В країні рад , в буремні ті роки.

І знову чути ностальгійний крик
Від тих ,що вже було ,сховались в нору
Мовляв ,що не було голодомору
То був лише не урожайний рік.

А рік звичайним був, ішли дощі,
Цвіли сади, та колосилось жито,
-Людей в колгоспи заганяли жити,
Була така ідея в москалів.

Так, заборонити довічно -

Зображення користувача Йомайо.

Так, заборонити довічно - нехайщастить.

Не пускать!!! Пусть

Зображення користувача Goch.

Не пускать!!! Пусть развлекают Пу...

"ммммммм'----Про яку культуру

Зображення користувача мишко далекий.

"ммммммм'----Про яку культуру і якого народу йдеться мова ? Грецький мандрівник і церковний діяч П.Алепський,подорожуючи Україною до Московщини у 1654-56 роках описує, що в українських селах українці не закривають на замки вхідні двері до своїх будинків--там немає злодійства.А після чорної Переяславської ради, коли москалі,підло порушивши умови військового договору, окупували лівобережну Україну,в українських селах і містах почалась просуватись москальська" культура"--злодійство.П.Алепський відмітив, що в українських селах немає неписьменних--навідь дітей вчать грамоти церковні дяки.А з окупацією москалями України вже через 150 років в українських селах не було письменних людей--російський окупант завів свою російську" культуру" своїми указами=="украинского языка нет и быть не может" і українська мова була заборонена.Грубою вульгарною силою запроваджувалась російська культура-"росийский язык".Мета росіян була-знищити українську націю- адже -немає мови -немає НАЦІЇ.Свою москальську "культуру"--культуру скаженної середньвічної жорстокості і ненависті до українців, москалі показали після полтавської битви, -коли 10 тисяч живих полонених козаків москалі розпяли на хрестах ,поставили ці розп'яття на плоти і пустили на ріку і плили ці конаючі українці так через всю Україну.А більш ніж 30 тисяч цивільного населення було вирізано повністю-від старого до немовлят--ось він злочин-ГЕНОЦИД-"культура москальського народу".А ось 26 листопада будем відзначати ДЕНЬ СКОРБОТИ-за 10ма мільйонами невинних українців(серед них 4,5мільйони українських дітей)яких російський агресор у 1932-33 роках вбив найстрашнішою смертю--голодом ,тому що цим страшним злочином-ГЕНОЦИДОМ-старався знищити український народ як НАЦІЮ.Для цього злочину з Росії було завезено 25 тисяч" активіств",які відбирали у селян останню зернину і навідь виймали з печі останній горщик з їдою для дитинки і розбивали його.Своїм цим страшним злочином вони спричинили другий страшенний злочин-вони спричинили-людоїдсто -на найродючішій землі на земній кулі====це був їхній ЗЛОЧИН, коли

Так свято віруюча УКРАЇНСЬКА МАТИ,
Напівжива стала благати
У Господа хоч скибку хліба нині
Вже не собі а лиш останній цій дитині.

Коли ж з колін пінялась й обняла
Уже холодне сина тіло,
Свідомість в неї потемніла,
Вона взяла тоді ножа,
Стала це тіло шматувати-
Ми ,каже, будем ласувати.
Та раптом впала на долівку
На сина холодную голівку
І більше вже не піднялась.

Тоді по селах їли людське мясо
І"хліб"пекли з розтертої кори.
Дивилися голодні діти ласо
На спухле тіло мертвої СЕСТРИ.

Хоч ми давним давном покинули печери,
В двадцятім віці стали людожери.

Сотнями мертвих, а то щей напівмертвих,українців кидали в безіменні ями,а коли пізніше українці ставили деревяні хрести на цих безіменних могилах--російські окупанти знищували ці хрести, щоб людство не знало про їх ЗЛОЧИНИ.Бож брехня і фальсифікація-це російська" культура".Прогляньте документальний фільм на YOU TYБE--"Україна. Повернення своєї історії".(у трьох частинах)про російську фальсифікацію нашої української історії

Ось що принесла російська окупація на святу українську землю--сьогодні російський народ з "гордостю" це називає своєю "культурою"--"руским миром"

Война с Россией. Какие ещё

Зображення користувача патриот.

Война с Россией. Какие ещё нужны комментарии..??

Згоден

Зображення користувача Гість..

Згоден

Не пускать только тех-кто

Зображення користувача мммммм.

Не пускать только тех-кто поддерживает оккупацию-всё-равно культура должна развиваться

церква - поза політикою,

Зображення користувача вова петр..

церква - поза політикою, мистецтво, спорт і т.д., а що тоді політика? і чому МИ вважаємо, що ЦЕ поза політикою, а ВОНИ - ні?

Кацап "Буковинец"--Не

Зображення користувача мишко далекий.

Кацап "Буковинец"--Не прикривайся румином ,тому що національність визначає мова ,а ти підло брешучи(ментальна риса москаля),користуєшся москоязыком,то ж не потрібно з барлоги підлої московщини з божевільною піною на устах вити про Буковину.Хоча брехня, підлість, злодійство, людиноненависть-це "духовна "ментальність москалів-це і є оті "сакральные ценности руского мира"-це і є ота російська "культур", яку російські артисти з такою хамською впертістю стараються оспівувати в українських містах.Не їдуть російсьі артисти в Україну з любовю до українського народу, до української мови,до української культури-це експансія "
росийського языка, росиской культуры."Росіяни по ментальності-раби і тому вони так люблять і так поклоняються царям.А український народ -це волелюбний народ, який ненавидить царів і приклад того, що з далекої сивої історичної данини до нас прийшли МАЙДАНИ-символи ВОЛІ і СВОБОДИ. Ось вона ментальна відмінність українського народу від російського-доказ ,що ми абсолютно різні народи на генетичному рівні.Ота наша відмінність, наша любов до ВОЛІ і НЕЗАЛЕЖНОСТІ і викликала ненависть російського народу до нашого всенародного МАЙДАНУ ГІДНОСТІ-символу ВОЛІ і СВОБОДИ.Історія і сьогоднішнє життя показало з чого починалась російська окупація, російська війна.Ось який аглоритм-російська мова-російська культура- російські війська і в результаті підла кровава війна російського народу проти миролюбного українського народу.На МАЙДАНІ ГІДНОСТІ українці відвоювали СВОЮ УКРАЇНУ і тепер на фронті нвйкращі з кращих патріотів захищають її від російської божевільної орди

Туди ідуть найкращі із синів,
По- іншому не може бути,
Бо ж вони вірні пам"яті дідів,
УКРАЇНУ не залишать в скруті.

Вони є втіленням сили й добра,
Надійності, відваги й благодаті,
У важкий час прийшла їхня пора,
Довести всім до чого здатні.

Хтось вперше відірвався від батьків,
Хтось залишив дружину, доньку, сина,
Хтось дівчину - веселку кольорів,..
Бо ж найдорожче - БАТЬКІВЩИНА!

Готовий кожен з них тепер нести
Відповідальність за усю країну.
Доходять не завжди до них листи
Й дзвінки від друзів і родини.

Важкий і небезпечний у них шлях,
Та вони вірять в незрадливість,
Сім"я, домівка - в мріях і думках,
Та жива й віра в справедливість.

Для них сьогодні більше, ніж для всіх,
Ще від МАЙДАНУ істина відома:
Свою УКРАЇНУ треба захищать,
Й до цього всі вони готові.

Туди ідуть і доньки, і сини,
По-іншому не може бути,
Гідні вони батьків своїх й дідів,
Незламні наші мужні діти!

Ми вірим їм, як вірили батькам,
Які нас від фашистів захистили.
Ми дякуєм і донькам, і синам,
Й ждемо додому їх живими.

У перемогу віримо і ми,
Недовіряємо лиш владі.
Бо всім відомо, що поміж людьми,
Панують в нас пани пихаті.

Мирне життя всім хочеться пізнать,
Та недостатньо лише мріять.
Треба "бика за роги" уже взять,
Тих що "вгорі" і потрясти, й відсіять.

І сили всім нам треба об"єднать,
Зробить можливе й неможливе,
Всіх ворогів до "біса" відігнать,
І домогтися Миру для країни.

Отож і закликаю я усіх:
Єднаймось! В боротьбі ми будем дужі!
Прислухаймось до себе і до всіх,
Будьмо смиіливі й небайдужі!

Три роки тому нас об"єднав МАЙДАН,
Вогонь сердець горить донині.
І біль, і Правду кожен там пізнав,-
Життя належить БАТЬКІВЩИ!

СЛАВА УКРАЇНІ--ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

Внешних врагов Украины не

Зображення користувача Доброзычлывэць.

Внешних врагов Украины не пускать на нашу землю,а внутренних врагов(кацабов и прочих румЫн) нужно лишить гражданства или выслать из Украины.Есть еще враги,это продажные ублюдки-хАхлы,этих собак нужно загнать в трудовые лагеря,где они должны работать за пайку жратвы до исправления.

Опрос как и все в Украине

Зображення користувача ГістьВладимир.

Опрос как и все в Украине ложная информация, второй ответ больше % набирает!

Это точно!

Зображення користувача ГістьВладимир.

Это точно!

Политики- грязные

Зображення користувача 100%Буковинец!.

Политики- грязные уроды![/quote]

Буковина-это исторически не

Зображення користувача 100%Буковинец!.

Буковина-это исторически не украинская территория и мы румыны,так что нас за это репрессировать или уничтожать?Хрен вам!!!Мы будем как и были в составе Румынии!

Дійсно мистецтво - поза

Зображення користувача  Лариса .

Дійсно мистецтво - поза політикою, але не в тому випадку, коли діячі мистецтва підтримують агресію проти іншої держави. Адже вони разом зі своєю владою вважають Україну ворогом, тож якого біса їм робити у "ворожій" країні?!

[quote=100%Буковинец!]Идиоты,

Зображення користувача 100%Буковинец!.

[quote=100%Буковинец!]Идиоты,при чем тут артисты и какая разница где они выступают,это же артисты!Ну а те кто грязные политические интриги делает - тошно нам от вас уроды,пишу как житель западной Украины,пардон,захваченной Румынской территории советскими войсками..))Буковина-это Румыния!!!

Идиоты,при чем тут артисты и

Зображення користувача 100%Буковинец!.

Идиоты,при чем тут артисты и какая разница где они выступают,это же артисты!Ну а те кто грязные политические интриги делает - тошно нам от вас уроды,пишу как житель западной Украины,пардон,захваченной румынской территории советскими войсками..))

Сорь, оно в другом месте

Зображення користувача ЕЮ.

Сорь, оно в другом месте теперь))

Чегой-то у вас голосование

Зображення користувача ЕЮ.

Чегой-то у вас голосование исчезло?

Контрабас на миллионы $$$

Зображення користувача Майдаунам.

Контрабас на миллионы $$$ шурует в обе стороны границы и ничего! А эта быковня мазандаранская прикордонныкы-прыгандoнныкы засели в лапухах и ловят пожилых абсолютно безобидных артистов. Нет слов до какой человеческой деградации опустилась эта майдаунная слизь!

ДЕБИЛЫ,АРТИСТЫ У ВАС КРЫМ

Зображення користувача Гиря.

ДЕБИЛЫ,АРТИСТЫ У ВАС КРЫМ ОТОБРАЛИ ЧТО-ЛИ, СЕРИАЛ ОТЛИЧНЫЙ ВСЕ СМОТРЯТ, ОСТАНЕМСЯ СКОРО САМИ НА Х. НИКОМУ НЕ НУЖНЫ ЗА ТО СВИДОМИ,НЕЗАЛЕЖНИ И НИЩИЕ НА УЛИЦЕ БЕНДЕРЫ

Любое участие в концерте или

Зображення користувача Европеец.

Любое участие в концерте или спектакле росийских артистов в Крыму - это разновидность российской пропаганды. В настоящее время - это недопустимо! Поэтому полностью поддерживаю решение СБУ. Таким артистам нечего делать в Украине. По крайней мере, ближайшие 3 года.

Нам потрібно тверезо

Зображення користувача мишко далекий.

Нам потрібно тверезо УСВІДОМИТИ, що ці "візити" російських артисів--це, організована російською ФСБ, одна із пропогандиських диверсій проти українського народу --це підле цинічне прикриття москальської столітньої брехні про "братский росийский народ"(у якого сьогодні руки по локті у невинній крові українського народу).Бо ж читаємо знову цинічні заяви напівбожевільного маньяка -любимого вождя росийского народа-про "братские народы" і в той же час цей кровавий вождь цієї московської орди заявляє--"где росийский язык там руский мир".Так ось ці російські артисти і є пропогандистами "руского мира"і саме з цією місією -(а це божевільна ненависть до українського народу, до української мови, до української культури) російська ФСБ і засилає їх в Україну--це є один із елементів гібридної війни підлого російського народу проти миролюбного українського народу.Бо ж цими цинічними візитами "братские росийские"артисти стараються, під видом "культурных связей",показати світовому товариству, що російський народ не веде війну з українським народом -тим самим він хоче прикрити свої злочини -безмежне море СЛІЗ і КРОВІ і ТИСЯЧІ МОГИЛ, НЕНАЧЕ ГОРИ ПОРОСЛИ, НА НАШІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ.То ж заради нашої безпеки ми мусимо розірвати дипвідносини з цим тією москальською ордою ,побудувати на кордоні стіну і побудувати стіну у культурному просторі--ми абсолютно різні народи по ментальності ми різні на генетичному рівні.

Чи ж знав же ти ,НАРОДЕ УКРАЇНСЬКИЙ,
Що, як століття перейде рубіж,
Народ російський ,як садист, так підло і цинічно
Тобі у плечі встромить свій російський кровавий ніж ?????????

Не співають півні на подвір'ї,
Гомоніти нікому в селі.
Сіє сум вдовине надвечір'я.
Повтикались в небо димарі.

Понівечені війною долі,
Мов світлини із розбитим склом.
Тінями снують собаки кволі
По руїнах, що були селом.

Це можливо зйомки фільму жахів?
Ні, це я на згарищі стою.
Скільки ще потрібно вбить кацапів,
Щоб свободу вибороть свою?!

Запеклась нараз душа сльозою
Від золи сплюндрованих чеснот.
Нація, опалена війною,
Генетичний поновляє код.

Віталій написав: Треба...

Зображення користувача Гостья Марья Ивановна.
Віталій написав:

Треба... Тому що Росія – країна-агресор... Є запитання? Тоді уявіть собі гастролі Марлен Дітріх в М
оскві та Ленінграді в 1941-43 роках...

Феерические дoлбоeбы вна Украине проживают и феерическое образование получают, правда пока читать eщё умеют, индюки пoнocно-блакитные)))
"В 1936 году Геббельс предложил Дитрих за каждый фильм, снятый с её участием в Германии, 200 000 рейхсмарок, а также свободный выбор темы, продюсера и режиссёра. Н актриса отказала министру. В 1937 году во время последнего посещения Германии она снова отклонила предложения национал-социалистов. 9 июня 1939 года Марлен Дитрих ПОЛУЧИЛА АМЕРИКАНСКОЕ ГРАЖДАНСТВО."

у нас стільки чудових

Зображення користувача Кеша.

у нас стільки чудових артистів. є кого слухати

Скоро перетворимося в таку

Зображення користувача Гість Антон.

Скоро перетворимося в таку собі Північну Корею-росіянам забороняємо, інші до нас не приїжджають, але ми пишаємося.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи має Україна нести відповідальність за ситуацію та людей в т.зв. ЛДНР?

Варіанти