Декомунізацію свят потрібно провести якнайшвидше, - інститут Нацпам'яті

Переглядів: 14070 Коментарів: 125

В Україні хочуть декомунізувати державні свята. Згідно відповідному законопроекту, пропонується скасувати вихідні 1 і 2 травня, а ще 8-го березня. 9-те травня також не буде вихідним. В інституті національної пам’яті переконані, такі зміни допоможуть українцям розірвати пута залежності від радянського минулого. Водночас, деякі експерти переконані, що декомунізацію свят- це відволікання увагу українців від більш серйозних проблем в країні. Більше того, ці свята вже викарбувалися в пам’яті поколінь і стали рідними.

А як вважаєте ви? Чи потрібно декомунізувати державні свята в Україні? І чи на часі це саме зараз? 

Коментуйте.  

Опитування

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
6 + 3 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.
Коментарі (125)

А хіба ця підла кровава

Зображення користувача мишко далекий.

А хіба ця підла кровава російська війна на українській землі не почалася під прикриттям наглої російської брехні про "защиту росийского языка в Украине"?? То ж пора етнічним українцям, які зрадили своєму УКРАЇНСЬКОМУ РОДУ-не захотіли вивчити УКРАЇНСЬКУ МОВУ ,а користуються чужою іноземною мовою кровавого ворога, мовою російського народу- окупанта-,прикриваючись якою ,російський народ-агресор сьогодні проливає море невинної української крові на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ.
Чому "росийскоязычые"на українській землі, в українській державі так хамськи порушують українські закони- порушують 10у статтю КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ--ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ в УКРАЇНСЬКІЙ ДЕРЖАВІ є- УКРАЇНСЬКА МОВА???

http://patrioty.org.ua/blogs/ia-khochu-shchob-do-mene-v-derzhavnykh-usta...

Та порушують тому, що століттями, починаючи з 1657року-року окупації Московією окупації УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛЇ,окупанТ старався знищити українську мову, бо ж знав,-щоб знищити УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ,як НАЦІЮ, потрібно знищити УКРАЇНСЬКУ МОВУ.Ця злочинна мрія російського народу-знищити УКРАЇНСЬКУ МОВУ, вже заложена на генетичному рівні російського народу,тому і повсякденно бачимо хамське порущення росийскоязычымы КОСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ.

Ти заборонена була не раз,
Тебе соромилися власні діти...
Знесла мільйони глузувань, образ.
Понівечена... Але маєш жити!

Заради тих, що вперто берегли.
Що витягнули майже із могили,
Їх катували і кайдани одягли...
З останніх сил вони тобою шепотіли.

Бо якщо зникнеш, ТИ, тоді і НАС нема,
Моєї НАЦІЇ, державності основа.
Співуча, рідна, чиста, нескорима,
Прекрасна - УКРАЇНСЬКА МОВА!

ЗЕМЛЯ і МОВА– два одвічні КОДИ –
Це не високі пафосні слова:
Без них нема майбутнього в НАРОДУ
І НАЦІЯ без них не є жива!

ЗЕМЛЯ і МОВА– не слова красиві –
Це вільні є підвалини ідей:
Саме вони тебе таким зростили
І стануть КОДОМ для твоїх ДІТЕЙ!

Чарівний,щедрий рідний КРАЙ
І МОВА наша соловїна.
Люби,шануй,оберігай
Усе,що зветься УКРАЇНА !!!!

В стране война гибнут люди а

Зображення користувача Гость 47.

В стране война гибнут люди а у нас решают праздновать или не праздновать. Такое впечатление что это самые важные вопросы которые нужно решать в сложившейся ситуации в стране. Так и хочется сказать не ту страну назвали " Гондурас"

Нацыоналисты тупые при

Зображення користувача М.

Нацыоналисты тупые при Януковиче жилось гораздо лучше и, а теперь вы сами боитесь себе в етом признаться

Українці вже 380 років жили у

Зображення користувача мишко далекий.

Українці вже 380 років жили у російському "раю-"і за цей період життя російський кровавий окупан знищив 35мільйонів українців-голодоморами, червоними кровавими терорами ,мільйони знищених українців у "раю" російського ГУЛАГУ. Може москаль "Измаил"пояснить, чому десятки мільйонів його однокровців-москалів-росіян покинули цей родной росийський "рай" і емігрували у "ярмо" Євросоюзу, у "ярмо" США , у "ярмо" Канади ????
А тепер про багатонацінальну багатомовну фальш-белькотню,- життєвий реальний факт змусить задуматись розумних етнічних УКРАЇНЦІВ- ВДУМАЙМОСЬ !!
Місяць тому у Львів до мого сусіда приїхали в гості до батьківської родини з Канади етнічні українці-16річна дівчина і 17річний хлопець-які родились у Канаді,є громадянами Канади- дочка і син етнічних українців-батьків, які емігрували у "ярмо"до Канади у 1996 році.Ці чудові діти знають УКРАЇНСЬКУ МОВУ-МОВУ СВОЇХ БАТЬКІВ, МОВУ СВОГО УКРАЇНСЬКОГО РОДУ і мріяли приїхати самостійно до тої чарівної батьківської УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ(як вони висказались),про яку їм розказували їхні патріоти -батьки.Погостювавши із величезним задоволенням в УКРАЇНСЬКОМУ Львові, ці діти поїхали до столиці УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ-Києва,щоб побувати на історичному, для УКРАЇНЦЯ, місці-на МАЙДАНІ.З поїзда зайшли в ресторан і ДЕРЖАВНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ звернулись до офіціанта із заказом , але почули від офіціанта ,в столиці УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ, наглою іноземною мовою- росийским языком,якої вони не розуміють,:--
"гаварите на общепонятном языке".Діти оторопіли -а чи ми є зараз в УКРАЇНІ ?? вони спитали. Вони не могли собі уявити щоб, приїхавши у США,вони державною мовою США-англійською мовою захотіли зробити заказ, а якийсь росіянин -офіціант( у США їх багато працює)гаркнув їм-"гаварите на общепонятном языке".Тут же був би викликаний менеджер і полісмен-секюріті і цей москаль тут же був би звільнений і депортоваий через 24 години із США за ігнорування і приниження ДЕРЖАНОЇ МОВИ.
Ось чому етнічні українці потребують закон про ДЕРЖАНУ МОВУ в УКРАЇНСЬКІЙ ДЕРЖАВІ ,такий самий закон, який є у всіх демократичних країнах СВІТУ.

УКРАЇНЦІ! Збережіть свою МОВУ!
Її втрату вам Бог не пробачить!
Бо заклятого ворога змову
Лиш Іуда і дурень не бачить!

УКРАЇНЦІ! Захистіть свою МОВУ!
Хто за вас це повинен робити?
Тож, співайте на ній колискову,
З молоком щоб любов цю привити.

УКРАЇНЦІ! Кохайтеся в МОВІ!
В розмаїтті барвистого слова!
УКРАЇНА воскресне з любові,
Коли виповнить душу всю МОВА.

УКРАЇНЦІ! Любіть свою МОВУ!
Незбагненого всесвіту трунок,
Неймовірно багату, казкову,
Божий дар і небес поцілунок!

УКРАЇНЦІ! Цінуйте цю МОВУ!
Її велич, що не осягнути,
Усі барви і розкіш святкову,
Яку серцем лиш можна збагнути!

УКРАЇНЦІ! Все інше це зрада!
Зрада нашого древнього РОДУ!
Адже МОВА, це як барикада,
Вона впаде – не буде НАРОДУ!

мишико Украина

Зображення користувача исмаил.

мишико Украина багатонациональна , багатомовна и буде едною цiлою як що буде поважатися багатомовнiсть як у швейцарии ... шо з того шо Саакашвiлi не мовив украiнською , а робив добре свою справу? ти тут трохи перегнув палку кажучи "украинская незалежна земля"... незалежна Швейцария вона не лiзе у ЕС-ярмо та у НАТО не мае "единоii " державноi мови, кулiш для них не написав , люди там балакають на чотирох мовах и поважають один одного ... а тут штовхають краину у ярмо до евросоюзу ( а у союзi вже були i яка у союзi свобода ? ) так шо не треба брехати про вiльнiсть у союзi...

отсутствие мозгов у

Зображення користувача исмаил.

отсутствие мозгов у "декомунизаторов" снесут один памятник на его место ставят нового истукана ... лучше провести борьбу с преступностью , уничтожить ее полностью , а эти праздники сами отпадут , тем более что не отменяют сам праздник , а просто переносят дату.

Мишко Ты дыбил!? 23 февраля

Зображення користувача Я 74.

Мишко Ты дыбил!? 23 февраля день освобождения КРИВОГО РОГА!!!! По этому иди на ху* со своими байками!!!! Мы этот праздник отмечали, отмечаем и будем отмечать, а кто запретит тот ляжет!!!!!!!

"Гість тут" -заявив:--А

Зображення користувача мишко далекий.

"Гість тут" -заявив:--А вообще мужики, кто-то знает когда в Украине день мужика? По моему все так и отмечают 23 февраля!
А що означає дата "23февраля" ? Це день "ганьби",адже 23лютого 1918 року, саме в той день, коли зароджена в «героїчних боях» Червона армія нібито давала прикурити ворогу, в Петрограді отримали ультиматум німецької сторони і… Ні-ні, ніхто над ультиматумом не сміявся, не знущався, врешті, ніхто не розривав його на шматки. Навпаки, о 3-й годині ранку 24 лютого більшовицький ЦК капітулював і ухвалив рішення підписати принизливий мирний договір, за яким Росія втрачала території площею понад 150 тисяч квадратних кілометрів: Естляндію, Курляндію, Ліфляндію, Литву та Польщу.
А російські комуністи, щоб прикрити цю ганьбу, оголосили цей день-"праздником -днем красной армии".То ж що пропонують "росийскоязычые" праздновать? То ж не потрібно задавати ідіотичних питань про "День мужиков",тому що в УКРАЇНСЬКІЙ ДЕРЖАВІ є Національне Історичне Свято, ще із часів козатчини,"--14жовтня-День Святої Покрови-=ДЕНЬ ЗАХИСТНИКІВ ВІТЧИЗНИ ! Ну звідки"росийскоязычым"
знати цю дату, адже це чуже для них.

Це свято із "сльозами на глазах" ??
Не знаю я: радіти, а чи плакать?!
Для мене лиш, вселяє тільки страх
Й померла вже, колишня ця відзнака.

Захисники - це діти і батьки,
Що віддали своє життя на Сході,
Що ранені, без ніг і без руки,
Пролили кров, щоб бути на свободі.

Заради нас пішли вони в окопи -
Кордони наші з вами боронити;
За кращий шлях і вільний до Європи,
За діток, щоби стало краще жити.

За те, що зараз: в холод, на морозі,
Всю землю захищають в супостата,
Не дивлячись на брехні і на сльози..
Лиш завдяки їм, стоїть ще наша хата.

Я перед ними стану на коліна
І лиш за них я Богу помолюся.
Багатою ще стане Україна!
Цією вірою на світі ще держуся

Олекса . Точно давай

Зображення користувача Змей Дмитрий.

Олекса . Точно давай возродим поклонение Перуну , это наши истоки ,
корни нашего сознания............. И танцы,какие дискотеки и клубы? Танцы только у костра, а если нет, то сознание у тебя находится под влиянием распутного западного мира!!! Точка.

1 травня, 8 березня, 9 травня

Зображення користувача олекса.

1 травня, 8 березня, 9 травня - це свята посткомуністичного минулого. Щоб вирватись від колоніального і повернутись до своїх витоків, до свого коріння, і не блукати, як ті вовкулаки у своїй свідомості. Потрібно повертатися до звичаїв своїх батьків, а не борсатися в павутинні безбожної комуністичної ідеології, яку нам нав'язала більшовицька росія.

1 травня, 8 березня, 9 травня

Зображення користувача олекса.

1 травня, 8 березня, 9 травня - це свята посткомуністичного минулого. Щоб вирватись від колоніального і повернутись до своїх витоків, до свого коріння, і не блукати, як ті вовкулаки у своїй свідомості. Потрібно повертатися до звичаїв своїх батьків, а не борсатися в павутинні безбожної комуністичної ідеології, яку нам нав'язала більшовицька росія.

Я не пойму, у вятровича что,

Зображення користувача Гість тут.

Я не пойму, у вятровича что, нет жены, чтоб сковородой как ебну*а по голове жлоба! Это ж надо было так зажлобить подарок на 8 марта, или шашлык на 1 мая. Идиот. А вообще мужики, кто-то знает когда в Украине день мужика? По моему все так и отмечают 23 февраля! К стати, С Празником МУЖИКИ!

Лутше мер на коксе, чем дети

Зображення користувача М.

Лутше мер на коксе, чем дети геи и наркоманы! !!!!!!!!!!

Обережно УКРАЇНЦІ ! Ось кацап

Зображення користувача мишко далекий.

Обережно УКРАЇНЦІ ! Ось кацап заявляє ,що"Росия не такая, как Путин"-стараючись відмазати кровожадний російський народ,у якого руки по локті у невинній УКРАЇНСЬКІ КРОВІ, від відповідальності за підлий кровавий злочин-за кроваву бойню, яку російський народ створив на українській землі, підло ,як бандит, напавши своїми російськими танками, "градами", своми військами і кровавими злочинцями-найманцями, на миролюбний український народ.
Чи ж знав же ти,НАРОДЕ УКРАЇНСЬКИЙ,
Що ,як сторіччя перетне рубіж,
Народ російський,як садист,так підло і цинічно
Тобі у плечі встромить свій кровавий російський "братский" ніж ?????
А чи не російський народ-російські війська- вбивають українців на українській землі, чи не 100тисяч російських злочинців-найманців -вбивців, які ,пройшовши ротацію ,вбивали і вбивають український народ ,бо ж самі заявляли, що невинною українською кров'ю розраховуються за свої кредити, що невинною українською кров'ю збагатчують свої статки.Це хто -не російський народ-який ,як мясник,безжалісно вбиває українських людей,українських дітей????Він-російський народ ,так жорстоко вбиває, як це наказує виходець російського народу-росіянин по крові, по ментальності-параноїк, мясник-вбивця-Путін.Адже російський народ, в унісон з своїм Гебельсом-Путіним, заполонили наглою російською брехнею весь світ-бо ж російські журналісти-це виходці російського народу.Навідь в ООН виходець російського народу Чурка так хамськи і нагло брехав всьому світу, що Господь не витримав цього хамства і навіки закрив цю брехливу морду.Російський народ ,брехливими мордами своїх журналістів, брехав всьому світу про те,що українці розпинають і їдять дітей на Донбасі. Цю наглу брехню так само і брехав син російського народу, мясник-вбивця -Путін. Але ніколи російський народ-окупант не розказав світу страшну ПРАВДУ, що російський окупаційний режим у 1932-33р,1947-48роках вбив найлютішою смертю-голодомором 12 мільйонів невинних українців ,із них 4,5мільйонів українських дітей,довівши українських матерів до божевілля і людоїдства.Вождь російського народу мясник-вбивця -Путін теж не розказав цю страшну ПРАВДУ -бож виходець цього народу .

Коли,так свято віруюча УКРАЇНСЬКА МАТИ,
Напів-жива стала благати
У Господа,хоч скибку хліба нині,
Вже не собі,а лиш отанній цій дитині.

Коли ж з колін піднялась й обняла
Уже холодне СИНА тіло-
Свідомість в неї потемніла-
Вона взяла тоді ножа,
Стала те тіло шматувати-
Ми,каже,будем ласувати.
Та раптом впала на долівку
На ,СИНА, холодную голівку
І більше вже не піднялась.

Тоді по селах їли людське мясо
І "хліб"пекли з розтертої кори.
Дивилися голодні діти ласо
На спухле тіло меньшої СЕСТРИ.

То ж хай кацап не бреше, що російський народ відрізняється своєю жорстоко, ментальністю і брехнею від свого сина-мясника-вбивці-Путіна -ментальність Путіна -це дзеркало ментальності його рідного російського народу

Хорошо там где нас нет

Зображення користувача М.

Хорошо там где нас нет

М В Европе геи? Да есть!

Зображення користувача Змей Дмитрий.

М В Европе геи? Да есть! Наркоманы? Да есть! А вот вы слышали хоть раз,что у них пи@арасы в парламенте? Или мэр ( бывший) на коксе? итд
Посмотри себе глаз, там бревно торчит.

ЕЮ относительно Путина ты

Зображення користувача Змей Дмитрий.

ЕЮ относительно Путина ты прав так оно и есть! Но наш Мышко гребёт всех под одну гребёнку и в этом он не прав. Что вся россия такая как Путин ? Или мы все такие воры как Порох? Мышко просто недалекий ослеплённый сверх идеей национал радикал. И статья эта не моя, а УК Украины и согласуется с конституцией. Так , что претензии не принимаются, все правильно. Горит, пламенеет эта статья у мышка далекого на лбу.

І з якого це дива ми раптом

Зображення користувача М.

І з якого це дива ми раптом стали европейским народом ? Ми нащадки слов'ян!і нашого нам та Европа з її геями і наркомании на вулицях

Переможемо окупанта, і як

Зображення користувача Варвара.

Переможемо окупанта, і як почнемо все міняти... Піаряться хлопці з тими святами, невмисне ще дужче розділяючи Україну! Провокація чистої води.

То є так!

Зображення користувача ГістьГостя.

То є так!

Не индикатор а інші

Зображення користувача М.

Не индикатор а інші

А не святкують индикатор

Зображення користувача М.

А не святкують индикатор країни 9 травня тому, що вони швидко подставили німцям свої дупи. І тільки один СССР дав відсіч і визволив окуповані території. Він боровся із загарбниками і переміг , і український народ теж боровся і переміг то чому ж не святкувати 9 травня? Це була велика перемога і ніхто не має права його скасовувати

Шизофренія. Зубожіле

Зображення користувача 654.

Шизофренія. Зубожіле населення, знищена економіка - і при тому займатися назвами свят?

мишко далекий

Зображення користувача ЕЮ - Змею Дмитрию.
мишко далекий написав:

параноїк- вбивця- мясник -вождь російського народу-Путін

Вас эта фраза так разозлила? Так тут всё правильно, надо только добавить ФСБшник. Лучше Путина никто не разжигает ненависть, к нему и применяйте свою статью.

потрібно негайно

Зображення користувача СТЕН.

потрібно негайно декомунізувати державні свята в Україні

сидят штаны протирают в ето

Зображення користувача 1111.

сидят штаны протирают в ето институте алюди пахают как проклятые на шахтах на заводах привыкли одни поют другие модели никто в шахту или на завод не хочет зато отменяют 9 мая

Мишко недалекий у тебя на лбу

Зображення користувача Змей Дмитрий.

Мишко недалекий у тебя на лбу горят три цыфры и две буквы. !!!! 161 УК
1. Преступление, предусмотренное ст. 161 УК посягает на равноправие граждан Украины независимо от их расы, нации или веры. Конституция Украины закрепляет равенство всех граждан Украины перед законом, равенство их конституционных прав и свобод. «Не может быть привилегий или ограничения жень по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и других убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного состояния, местожительства, по языковым или другим признакам» (ч. 2 ст. 24 Конституции Украина).
И маленькое разъяснение ;
Субъективная сторона преступления характеризуется умыслом (прямым), поскольку субъект действует с целью вызвать национальную, расовую или религиозную вражду и ненависть. Достижения или не достижения виновным цели не меняет сущности его намерения. Повторяю,ты просто покидьок.

Не диво, що за отой

Зображення користувача мишко далекий.

Не диво, що за отой "праздник- день победы' 9травня верещать росийскоязычые,бо ж вони-своїм "росийкоязычеством"повязують себе з тим "особенным народом"-російським народом.Адже це єдиний народ на Землі, який "празднует" 9травня,в то й час, коли у цій,найстрашнішій війні за всю історію людства ,брали участь 61 країна.Ні одна з країн антигітлерівської коаліції не святкують "день перемоги 9травня", а відзначають 8травня "День пошани" 50мільйонів загиблих у цій страшній війні.Чому 8 травня ? Та тому що це історична дата-день підписання Німеччиною капитуляції.Ще з 1940р Англія воювала з гітлерівською Німеччиною ,а в СССР совєтскіє комуністичні вожді у кремлі із-задаволенням потирали руки,спостерігали-адже підписали у 1939 році секретний договір з Гітлером про воєнний поділ Європи.США і Англія і воювали з 1941року з Німеччиною і вклали колосальні ресурси-допомоги для СССР. США по ленд-лінзу передали СССР- 22158 літаків,12706 танків, 375883 тисячі вантажних машин,1981паровозів,11155вагонів ,4478000тон продовольства, 90протичовнових кораблів.А скільки тисяч одиниць такої допомоги німецькі підводні човни потопили, топлячи американсько-англійські корабельні конвої, які перевозили цю допомогу.А "праздником" день 9травня російські комунітичні вожді обвявили у 1965році. А параноїк- вбивця- мясник -вождь російського народу-Путін вболблював і вдолблює у російськомовні макітри-що це перемога Росії,нагнітаю шовіністичну мілітарну істерію.Цей бандит-вбивця-мясник навідь наплював на 7 мільйонів українців ,які загинули на цій війні, спільно з росіянами захищаючи наші землі,заявивши, що цю війну Росія б виграла без цих 7 мільйонів. То ж може тверезо подумаймо- Чи відзначати отой російский "праздник" 9травня разом з тим єдиним "особенным" народом, для прославляння російської мілітарної істерії ??? Чи нам, як європейському народу ,разом із всіма народами відзначати 8травня "День пошани загиблих" на цій страшній війні?
Я тверезо розумію,що український народ повинен разом з народами всього світу відзначати день 8травня, а не звязувати себе з російським народом ще оцією російською шовіністичною пропогандою-" мы особенный народ".
"Особенный"тому ,що то московити? -а що це таке ??
Москаль буває наче ,як людина,
Але настане раптом якась мить
І нелюд прогляда крізь щілини-
В людській подобі суть звіряча спить.

Єдине, що їх відрізняє- ---("особенный народ")
Спроможність спричинити іншим ЗЛО.
(Хтось скаже ,що із кожнім так буває)
Лише москаль так підло поступає-
Життя сьогодні нам жорстоко довело.

стыдно за таких как Ольга

Зображення користувача Александр Петров.

стыдно за таких как Ольга Шеремет. Причем тут декоммунизация, причем тут Путин или ситуация на Донбассе и прочее. 9 мая это победа над фашизмом, где погибли миллионы, в т.ч. почти каждого украинца родственник или близкий. Как его отменить? В этот день нужно почтить память погибших, а не на работу идти как зомби. 1 мая день труда, где по всей стране проходят субботники и хоть не много собирается и вывозится мусор и грязь под ногами.

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organiz

Зображення користувача BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia  bor''bu  so   zlom//////.

BAT''KIVSHUNA===OBZ===organizacuia bor''bu so zlom/////////////////// GUMANISTICHESKAIA DEMOKRATIIA GARANTIRUET SOXRANENIE TERRITORIAL''NOI TSELOSTNOSTI A TAKSHE ISTORICHESKOI IDENTICHNOSTI 200 STRAN........NO DELO V TOM CHTO ESLI TAKIE NEGODIAI KAK PUTIN PRIIDUT K VLASTI V BOL''SHUNSTVE STRAN TO GARANTIROVAT'' CHTO LIBO STABIL''NOE BEZOPASNOE I DEMOKRATICHESKOE STANET NEVOZMOSHNUM NACHINANIEM.......IMENNO POETOMU NEOBXODIMO PRESEKAT'' NA KORNIU I NEDOPUSKAT'' PRIXODA K VLASTI NELIUDEI PODOBNUX SEPARATISTVUIUSHEMU SHOVINISTU PUTINU.......NEOBXODIMO SOVERSHENSTVOVAT'' GOS MESH I NADGOSUDARSTVENNUI UROVNI SISTEMNUX UPRAVLENCHESKIX OTNOSHENII GARANTIRUIUSHIX UVASHENUE MESHDUNARODNOGO TERRITORIAL''NOGO V TOM CHISLE GUMANISTICHESKOGO ANTIDESTRUKTIVISTKOGO DEMOKRATICHESKOGO PRAVA NEDOPUSKAIUSHEGO PRIXODA K VLASTI REGRESSIVNUX VREDONOSTNUX PRAVITELEI.......VOSSTANOVLENIE UKRAINU SVOBODNOE OT PUTINSKOGO MALEISHEGO VLIIANIIA TESNO SVIAZANO S REFORMAMI V ROSSII ES USA I UKRAINE===ETO NA SAMOM DELE PROBLEMA NEOBXODIMOSTI PODNIATIIA SEVERNUX NARODOV PLANETU NA NOVUE UROVNI TSUVILIZATSUI......=======ODNA STOLITSA===ODNA STRANA===ODIN NAROD===CHELOVEK.....

Заробляючи мільйони на

Зображення користувача мишко далекий.

Заробляючи мільйони на цій"торгівлі на крові"можновласці у високих державних кабінетах", "смотрящі" від уряду і президента ,яким Народ-Майдан довірив урядування,не бажають закінчення цієї війни--бо ж не хочуть закінчення свого бізнесу-"торгілі на крові",не хочуть позбутися притоку кровавих доларів

Земля і мати… Діти і війна…
Чи можна це в вузол один зв’язати?
Як цей момент в історії назвати
І визначити, в цім чия вина,
Коли згорають заживо серця
Й від матерів щоночі сни тікають,
Коли дітей жахи війни лякають
Й за ВОЛЮ нашу знищують БОРЦЯ?

А може, той МАЙДАН не догорів?
За що ж тоді знялася "СОТНЯ" в небо,
І на землі вже вигатили греблю
Тими, хто ГІДНІСТЬ і ЛЮБОВ зберіг?

Війні ніяк не видно ще кінця,
І влада, ніби посестра тирана,
Не дозволяє рубцюватись ранам.
МАЙДАН тепер горить уже в серцях.

Болить народу, чом же не збулось
Бажання стати ВІЛЬНИМ і ВЕЛИКИМ,
Ніхто не відповів за ЧОРНЕ ЗЛО
І навіть ІСТИНИ згубилося зерно?

Допоки змучений нестатками народ
Не скине кайдани олігархату,
І лад не наведе у власній хаті,
Не матиме ніяких нагород.

Так, я думаю ,чи

Зображення користувача мишко далекий.

Так, я думаю ,чи барига-Порошенко, який сичить проти тих патріотів-воїнів,які пройшли горнило цієї кровавої російської війни на Донбасі і сьогодні блокують "торгілю на кров наших хлопців" на фронті і сичить проти депутатів від "Самопомочі",які підтримали цих воїнів-активістів ,які перекривають цю "торгівлю на крові" на якій друзі Порошенка і приблизені до нього, заробляют мільйони доларів, чи прочитає Порошенко блог-біль цього воїна-патріота з війни яку пан президент назвав-АТО-

http://patrioty.org.ua/blogs/pust-eto-ugol-kotoryi-uzhe-omyt-kroviu-stan...

Подумаймо про жахливу правду ,яка викрилась внаслідок цієї блокади, що Порошенко і його уряд ТРИ роки покладались на милість Путіна і терористів ОРДЛО, що ті не заблокують поставки вугілля з ОРДЛО.А два роки вони брехали українському народу, що вони організували купівлю вугілля у інших незалежних джерел.
Так будь прокляте те вугілля, полите кровю найкращих з кращих патрітів українського народу, на торгівлі яким заробляють мільйони доларів друзі і приближені Порошенка

Поки живі люди, що жили в тій

Зображення користувача guest.

Поки живі люди, що жили в тій державі, і відзначали такі свята, а це здебільшого пенсіонери - друга після студентів категорія активності, такі дії просто роздражнять суспільство.

Оно ещё и думает!! Вот

Зображення користувача Змей Дмитрий.

Оно ещё и думает!! Вот смех!!!

А я весь час думаю ,чому до

Зображення користувача мишко далекий.

А я весь час думаю ,чому до влади дориваються злодюги (бо ж по деклаціх бачимо їхнім злодійські мільйони доларів ) дориваються наглота, подібна Рабиновича, Шуфрича ,Вілкува і сотні інших злодюг від ПР, Порошеківської БПП-Солідарність",злочинець-рецидевист-злодій Янукович-ЧОМУ ????Та тому, що молодь,як найосвітченіша частина суспільства, не бере активної участі у громадському житті-у громадських організаціях,а в результаті- не бере активної участі у виборах.Тому ДОЛЮ нашого суспільства,ДОЛЮ молодих людей обирають пенсіонери -бабусі і діди,які продають свої голоси за отаких злодюг і бариг,які дарують їм кульки гречки , чи 200-300гривень.А ось подивіться і оцініть (тільки тверезо і без національлістичних і політичних обмарань) , між цією злодійською зграєю у ВР,проаналізуйте діяльність молодих, високоосвітчених, інтелигентних людей -депутатів обєднання "Самопоміч"- і ще декілька молодих депутатів-бувших журналістів,які не заплямовані в корупції.Але таких молодих у ВР -набирається до 60 чоловік.А ось основна маса-це бариги і злодюги(бачимо по деклараціях).Ось чому так взбісилась ота злодійська -баригська зграя на отих молодих інтелігентних високоосвітчених депутатів, які покинули навідь свої бізнеси заради того,щоб змінити життя українського народу на краще,ламаючи законодавчим способом злодійські корупційні схеми.Український народ в екстремальних умовах-в умовах кровавої підлої російської війни-обрав П.Порошенка президентом УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ,але як жорстока реальність показала, що цей олігарх не став ДЕРЖАВНИМ МУЖЕМ- для УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ-не став гарантом КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ-не став захистником інтересів УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.Сьогодні корупція аж шаленіє ,тому що ПРЕЗИДЕНТ оточив себе своїми друзями -баригами. Президент, із своїми "свояками" -депутатами -БПП, обирав собі генпрокурорів -Ярему, Шокіна,неосвітченого Луценка- які були ярими захистниками корупції і злодійства.Президент Порошенко, за допомогою свого БПП, протиснув у ВР ЗАКОНОПРОЕКТ, яким зацементував -зробив недоторкану злочинну оргацізацію-суддівський корпус,наскрізь спаяний корупцією ,хабарщиною і спаяний круговою суддівською порукою.А коли молоді інтелігентні, не зашмаровані у корупції, депутати "Самопомічі"відказались голосувати за злочинні закони- президентська зграя організувала злочин-організувала сміттєву блокаду 900тисячного міста-Львів,як засіб тиску на незалежних від президента депутатів Самопомічі,де в основному -це львів'яни.Дай Боже, щоб українці обирали майбутного президента не в екстремальних умовах -щоб був час вибору, щоб знову гірко не помилитись.А українська молодь-наше МАЙБУТНЄ нехай активно обирають самі собі ДОЛЮ, щоб їм не обирали цю ДОЛЮ пенсіонери==тільки так ми змінимо на краще шаше життя .
ДУМАЙМО -ЧИТАЙМО-НАВЧАЙМОСТЬ--на користь нашої УКРАЇНИ !!!

А почему тебе ,Мишко дуже та

Зображення користувача Гість тут.

А почему тебе ,Мишко дуже та дуже далекий, не поразмыслить над поведением твоих нынешних хозяев политиков и правителей? Они ведут такую же политику как вел Ленин (Отбирай у людей и Дели между собой)и Сталин (Думаешь не так-Враг народа)! Тогда зачем все это гнилье на счет коммунизма? Ведь все тогдашние правители- это учители и гуру нынешней власти!!!
А праздник 9 мая надо отмечать 9 мая, не обязательно быть как все!А віршики свої засунь собі в д...!

Увесь "цивилізований" та

Зображення користувача онука старого бандерівця.

Увесь "цивилізований" та "демократичний" світ не переміг нацистську Німетчину.не заплатив за Перемогу ничогісинько,не жертвував нічим,а склав лапки та ліг під Гитлера,то що ним відзначати 9 травня? А ми країна-переможець і нам скасовувати свято Перемоги і скиглити про якесь там примирення(ах пробачте нас нацисти,ах ми більше не будемо)є велика маячня.Хай вятрович суне свій комплекс меншовартості де інде. Руки геть від 8 березня,улюбленого свята жіноцтва.До чого тут якийсь там комунизм. Це свято навчає повазі та любові до жинок,матерів,бабусь.Ми його любимо це свято и ничого окрім відрази та злісті його скасування не дасть. Напридумували державних свят - одні сльози,траур.скорботи,одне виття та цвинтарі.Най їх сам вятрович і святкує,волати йому не переволати.

Я щоб,теж за те щоб 8березня

Зображення користувача мишко далекий.

Я щоб,теж за те щоб 8березня залишити вихідним або робочим днем,тому що дата і назва цього дня не несе нічого спільного з ворожою пропогандою російського агресора--ця дата повязана з жіночою маніфестацією у 1857р у Нью-Йорку.
А ось 9травня я зате, щоб відмінити і відзначати з всім цивілізованим демократичним світом 8травня-день підписання капітуляції нациською Німеччиною.Другу війну, після першої світової війни, ще планув сифілісний вождь більшовиків Ленін(бо ж підхопив сифіліс від французської повії і вживав знеболюючий наркотик іспанською назвою-"нінел"-прочитате з-заду наперед і зрозумієте звідки він взяв собі це прізвище),бо ж заявляв що світова революція відбудеться тільки завдяки війні. Заради цієї параноїчної теорії "світової революції" кровавий більшовицький тиран-Сталін і готував другу світову допомагаючи таємно Гітлерівській нациській Німеччині розвивати усі види тяжкої зброї забороненої Версальським договором а потім спільно з Гітлером почав другу світову війну у вересні 1939 року спільео напавши на Польщу-тому і історія твердить Друга світова війна почалася 1 вересня 1939р. Чому Сталін особисто, як генералісіум, не приймав війсковий парад Перемоги у Москві у 1945році ,а парад приймав маршал Жуков ? Та тому, що він сам висказавсь-(документально підтверджено)-цитую:"ми просрали революцію."То ж коли генралісіум,голова держави говорить, що ціль цієї війни не досягнута-:"ми просрали революцію,"тоді залишилось відзначати 8травня ДЕНЬ СКОРБОТИ за ДЕСЯТКАМИ МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ які загинули націй війні разом із всіма народами світу, а не корчити із себе "особенных людей",як це з "гордостю""кричать росіяни.А ми, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ,який найбільше потерпів від цієї війни, бо ж загинуло 7 мільйонів українців,повинні не йти в ідеологічній звязці з російським народом ,який сьогодні став підлим кровавим ворогом українського народу -так підло напавши на миролюбний український народ, а йти разом з іншими демократичними цивілізованими народами світу-

Чи ж знав же ти мій НАРОДЕ УКРАЇНСЬКИЙ,
Що,як сторіччя перетне рубіж,
Народ російський ,як бандит, так підло і цинічно
Тобі у плечі загонить свій кровавий російський братский ніж ???

Тому потрібно декомунізувати всі російські "праздники" на УКРАЇНСЬКІЙ НЕЗАЛЕЖНІЙ ЗЕМЛІ,які несуть ідеологію російського окупанта.Захистити душі УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ і наступних поколінь від отруйної чуми -ідеології"руского мира"-це наш сьогоднішній СВЯТИЙ ОБОВЯЗОК.Тільки так ми ЗБЕРЕЖЕМО нашу українську ДЕРЖАВУ шашу культуру нашу мову.Бо ж в УКРАЇНІ немає обмеження для російської мови -мови нашого кровавого ворога, а для РІДНОЇ МОВИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ в УКРАЇНСЬКІЙ ДЕРЖАВІ "росийськоязычи" депутати законом обмежили українську мову-встановивши квоту-30% ефірного часу.ТОхто ж ті депутати- ??
це ЗЛОЧИНЦІ !

Моя ти мово, рідна веселкова ,
Ти кольориста ,мов сама веснa,
Пташина пісня, що несе ранкову
Мелодію родинного гнізда.

Те перше слово, що із уст злетіло,
Ввійшло у душу, ніжне і сильне,
Гніздечко звило ,корінь запустило,
І слово це, життям мене веде!

І вже його не здується вітрами,
Не спалиш сонцем, морем не заллєш,
Бо з першого отого слова мами,
Застукотіло тисячі сердець!

Плекаймо мову! Чародійна сила
Захована у ній. Це зброя дій!
Любім її, напнім надій вітрила,
Сміло вперед! Піднімим нарід свій!

8 Марта отменили! Интересно

Зображення користувача алла николаевна.

8 Марта отменили! Интересно а депутатш будут поздравлять в этот день? Маразм полный! А 9 мая?! Видно те кто отменил их предки фашистам служили. Когда коту нечего делать - он яйца лижет.

Лично мне никто не запрещает

Зображення користувача ЕЮ.

Лично мне никто не запрещает говорить на русском. Можете рассказать свою историю кто и когда вам запрещал?

Саме в вересні дуже потрібний

Зображення користувача Гість  після .

Саме в вересні дуже потрібний вихідний день молодим батькам щоб провести дітей перший раз в перший клас чи в дитсадочок.

Так путин и есть герой для

Зображення користувача ЕЮ.

Так путин и есть герой для 86% россиян. Для Украины он враг. Русский язык - язык населения России. Россия подло напала на Украину, Россия агрессор по отношению к Украине. Русский язык - язык России, язык агрессора.

8 марта -прекрасный весенний

Зображення користувача Гість 777.

8 марта -прекрасный весенний праздник, 1-2 мая отмечают не только в Украине.Кто-то едет отдохнуть, кто-то сажает картошку, без этого сейчас многим не выжить, кто-то проведывает родителей или убирает могилы родственников, времени катастрофически не хватает.Работающие в частных фирмах в большинстве не имеют отпуска 24 дня(14,18 не более).Сделайте день семьи в мае, в сентябре он триста лет кому нужен. 9 мая вообще святой день, Европа войну не выиграла, поэтому она отмечает день скорби.Если бы СССР не победил, то сейчас бы Украины не было, говорили бы все на немецком. Мне вот только не понятно, почему русский язык вдруг стал языком агрессора,дошло до полного запрета, а почему немецкий никто не запрещает? И чем вообще занимается целый институт национальной памяти за бюджетные деньги? Переписывает историю, делая террористов национальными героями? За какую бы идею он не боролся, убийца остается убийцей, героем он не станет.А то следуя этой логике можно и Путина героем назвать, от ведь тоже за свои идеи борется.

Мені чоловік робить подарунки

Зображення користувача ГістьТая.

Мені чоловік робить подарунки без надуманих свят.У так званий жіночий день піст,а їм одні гулянки в голові.У світі є день пам"яті 8 травня,а ветерани майже всі відійшли, то кого там вітають? Спитайте у молоді,чи вони знають,що воно таке те 1-2 травня? І як на мене,то 8 беоезня чекають ті ,що хочуть подачок, або хочуть отримати подарунок дорожчий ніж подарують самі.

Свята хочуть декомунізувати ,

Зображення користувача Гість 2014.

Свята хочуть декомунізувати , а Гонтареву не хочуть деросуфіцировати . Їм так хочеться економіку України вкласти і на лопаті росії піднести .

И зачем это делать??? Вы лад

Зображення користувача Makarmaks.

И зачем это делать??? Вы лад наведите в стране!!!! Это Вы отвлекаетесь от более серьезных проблем и делаете разный бред!!!!

Маразм дошел до предела. От

Зображення користувача Татил.

Маразм дошел до предела. От того, что переименуют города, снесут памятники и отменят праздники повысится уровень жизни украинцев????????

А о разнице в ЧАСОВЫХ ПОЯСАХ

Зображення користувача Дед.

А о разнице в ЧАСОВЫХ ПОЯСАХ с западом- ты слыхал.ВОТ ПОТОМУ и 9 МАЯ. Но нечему удивляться,у власти сидят тоже такие как ты.

идеология и память это

Зображення користувача ЕЮ.

идеология и память это несколько разные вещи.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екперта

Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
22.02.2017
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
21.02.2017
Тетяна Заровна
Журналістка, вимушена переселенка з Донецька
13.02.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи підтримуєте ви ініціативу заступника міністра МВС Зоряна Шкіряка заборонити в Україні російські соцмережі «Вконтакте» та «Одноклассники»?

Варіанти