Зображення користувача Олександр Васильєв.
Журналіст "Магнолії-ТВ"
79

Голова СБУ заявив, що росіянка не має права в'їжджати до України на Євробачення

Переглядів: 3504 Коментарів: 7

Утім, керівник СБУ наголосив, що остаточне рішення щодо в'їзду Самойлової на територію України для участі у «Євробаченні» ще не ухвалено.
Як відомо, співачку Юлію Самойлову, яка має представляти Росію на Євробаченні у Києві, можуть просто не пустити на територію України. А все через те, що вона виступала в окупованому Криму у 2015-му. Законодавство України забороняє відвідування окупованих територій через недіючі пункти пропуску. Тобто, якщо СБУ доведе, що Самойлова в’їжджала в Крим з території РФ, то згідно українських законів, потрапити на територію нашої держави російській співачці буде – зась.
Крім того, провокацією вже багато експертів назвали те, що росіяни вибрали своєю представницею на Євробаченні саме Юлію Самойлову, яка є людиною з інвалідністю. І це, мовляв, заборонений прийом і удар нижче пояса.

А як думаєте ви?

Чи треба, щоб СБУ не пустило до України на Євробачення російську співачку Юлію Самойлову, через те, що у 2015-му році вона виступала в окупованому Криму?

Чи, все ж таки, на вашу думку, мистецтво поза політикою, і в цьому разі можна зробити виключення, дозволивши артистці з Росії взяти участь у пісенному конкурсі?

Коментуйте. 

Опитування

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (7)

СБУ все ж таки заборонила

Зображення користувача Олександр Васильєв.

СБУ все ж таки заборонила в'їзд до України на Євробачення російській співачці Юлії Самойловій на 3 роки, через те, що у 2015-му році вона виступала в окупованому Криму.

Тож, цей блог я закриваю і пропоную долучитися до обговорення теми щодо акцій протесту відносно російського Сбєрбанку в Україні http://magnolia-tv.com/blog/87847-u-ki-v-aktiv-sti-zamuruvali-ros-iskii-...

если впустить эту певичку,

Зображення користувача Васько.

если впустить эту певичку, проявляя снисходительность к ее инвалидности, это будет нарушением принципа равенства всех в своем достоинстве и правах.
согласно Конституции Украины и законов все равны своем достоинстве и правах, не может быть привилегий или ограничений по каким либо признакам.
следовательно, если мы запрещаем въезжать тем певцам, кто не инвалиды, то и должны запретить въезд и тем, кто инвалиды, а иначе, как-будто она получает привилегию, что противозаконно.
инвалидность, как обстоятельство, может только учитываться при назначении наказания или другой санкции, но никак предоставляющее право для нарушения закона.
я считаю, что никакого неэтичного поступка не будет, если ей запретят въезд. наоборот, если этот запрет четко, понятно и всеохватывающим образом распропагандируют наши телеканалы и госчиновники, то это еще раз подчеркнет факт очередной русско-фашисткой захватнической войны против Украины. а русско-фашистская вечно лживая пропаганда все равно как была так будет продолжаться.

Искусство к политике может и

Зображення користувача БЕЗУМЕЦ.

Искусство к политике может и не имеет отношения, но политика взаимоотношений с фашистской россией имеет отношение к искусству.

Пусть дальше выступает в

Зображення користувача БЕЗУМЕЦ.

Пусть дальше выступает в Крыму, Магадане...

"Закон суров, но это закон."

Зображення користувача Алексан (гость).

"Закон суров, но это закон." Какие могут быть вопросы..? Власть может посетовать, сказать, что нам самим жаль..., но есть закон...Если будем менять закон под ситуацию, то так и будем жить (коррупция,...)

Вот явный пример что

Зображення користувача М.

Вот явный пример что искусство вне политики . Ну скажыте причом ета девочка к политике. , а какие песни пойот.

Важная деталь: Ее россияне Не

Зображення користувача Европеец.

Важная деталь: Ее россияне Не выбирали! Ее назначил Кремль!

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

У Києві націоналісти спалили табір ромів. Ви засуджуєте чи підтримуєте такі методи?

Варіанти