Як каратимуть українців за подвійне громадянство . ВІДЕО

Переглядів: 6073 Коментарів: 29

Ввести санкції за подвійне громадянство хоче президент України. До Верховної Ради вже поданий відповідний законопроект. До слова, єдине громадянство у нашій країні було завжди. Втім, за другий неукраїнський паспорт не було механізму покарання. Цим користалися нечисті на руку чиновники і просто тікали за кордон, як. наприклад, Олександр Онищенко. Водночас, вкрай обурюються українці з Західних областей. Чимало з них, свого часу, отримали другий паспорт аби було простіше влаштуватися на роботу у Польщу, Чехію, Словаччину.

А як думаєте ви?

Чи треба ввевсти покарання за подвійне громадянство? Чи варто забирати український паспорт у тих, хто має подвійне громадянство? Як ви вважаєте, з ухваленням цієї ініціативи нечисті на руку чиновники не будуть тікати за кордон? Або ж, це тільки нашкодить звичайним українцям, які у силу тих чи інших обставин мають другий іноземний паспорт?

Прокоментуйте.  

Опитування

Чи потрібно забирати український паспорт у тих, хто має подвійне громадянство?

Варіанти

Ви не маєте права голосу у цьому опитуванні.

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (29)

Для чиновників можете що

Зображення користувача Я і ви.

Для чиновників можете що хочете вводити ! Дайте простому люду життя!

Не тільки забирати ,а і

Зображення користувача глядач 5.

Не тільки забирати ,а і відправляти в ту країну,яка видала паспорт, на постійне місце проживання без права повернення особи та її сім"ї.

Я СЧИТАЮ-что если принимать

Зображення користувача гостья.

Я СЧИТАЮ-что если принимать такой закон то он должен касаться только президента(который кстати нам не нужен)депутатов. чиновников всех рангов и всех их родственников-до седьмого колена.И не трогать простых украинцев которые вынужденны бросать свои семьи ,чтобы заработать на жизнь своих родных-родителей и детей.Такое впечатление что люди нашим властям не нужны и президент просто мечтает разогнать всех с Украины.А УКРАИНЦЫ ЖДУТ -----ЧЕГО???

Для кацапів і їх близьких

Зображення користувача Позор.

Для кацапів і їх близьких родичів хохлів богемське слово Позор що значить в Чехії,Словакії і інших справжніх словянських державах як Увага чи Вніманіє має зовсім інше значення.Чим дальше від Чехії на Схід тим більше азіатської шароварної дурості в зомбанутих головах де замість мозгів із звилинами то хіба тризубці в мозгах заклинили.....Мене чомусь бандерлоги сприймають за кацапа ,хотя вони невиділи словенців чи сербів із богемцями.Так хто європеєць а хто бритоголовий шароварний азіат ??????Вам хохлам до Європи як свині до антилопи.

Пише автор що в Україні

Зображення користувача Позор.

Пише автор що в Україні завжди було одинарне громадянство.А це з якого часу рахується ?????Може від 1991 року ,адже до цього хіба була Україна чи СРСР ???Якщо хтось начне звездіти про давну історію України то яке громадянство в Київі було до 1917 року ,хіба не Російської імперії ???А в часи Речі Посполитої за життя Боді Хмельницкого то яке було громадянство ,хіба українське ???? Тупість зомбанутих майдаунів неГідністю поражає.

Закон, а саме він, якщо ми

Зображення користувача ДМБ.

Закон, а саме він, якщо ми бажаємо вважати його за ЗАКОН, а не за пусту декларацію намірів, має встановлювати покарання, обратної дії не має! Тобто, усе що діяло ДО прийняття ЗАКОНУ (визначення якості покаранні у нашому випадку), має розповсюджуватися на тих, хто мав інші паспорти та НЕ БУВ ПОКАРАНИЙ за це порушення! А от ті, хто отримає другі паспорти після прийняття сьогоднішньої редакції ЗАКОНУ, можуть бути покарані згідно діючого від дати прийняття ЗАКОНУ! А інакше це сприйматиметься суспільством як славнозвістне висловлювання - "обіцяйте їм що завгодно, а вішати будемо потім", що ніяк не можна назвати ДЕМОКРАТИЧНИМИ відносинами влади та суспільства! Ну, звістно, якщо мі бажаємо будувати ДЕМОКРАТІЮ, а не ТИРАНІЮ!

Необхідно опреділити

Зображення користувача Б. Віктор.

Необхідно опреділити конкретний перелік "чиновників" яким відповідно займаних посад - заборонити мати подвійне громадянство.

Так, адже усі демагогії з

Зображення користувача Сергій1982.

Так, адже усі демагогії з цього питання сплачені тими, хто бажає уникнути покарання за допомогою цього та мати можливість укритись. Та не дати не лише мені, але і Вам гарні дороги, Ваше лікування, Вашу соціальну захищеність тощо. Або планує організувати терористичні організацій накшталт ЛДНР. А також країни фінансуючи їх, адже РФ за звичаї починала такі наступи з видачі Російських паспортів, користуючись чимось бажанням не відповідати згідно чинного законодавством. Це може бути не лише РФ, тому це важливе питання національної безпеки. На сьогодення саме це один з пунктів гарантії незалежності держави, безпеки життя та майна та не лише мого, а і Вашого також: адже, один снаряд та ТВ, пральної машинки, холодильнику, файного ремонту тощо – не буде. Тому до цього питання потрібно дуже серйозно підійти. За це лише великий плюс нашій чинній владі та Президенту України особисто, якщо це запрацює. Давайте укріпляти нашу країну разом, та берегти цим нашу рідну неньку – Україну, а разом з нею - наше життя та майно.

простим заробитчанам дати

Зображення користувача Гістьгалина.

простим заробитчанам дати двийне громадянство

Ліс - це солідарна система,

Зображення користувача Obuvatel.

Ліс - це солідарна система, він складається сумарно з різних видів дерев та рослин і чи можемо ми уявити, щоб дуб чи смерека покинули його та й пішли рости до іншого лісу. Покинути ліс дерева можуть тільки в тому випадку, якщо їх зрубають або пересадять. А той ліс звідкіля їх забрали (для людей переманили в той чи інший спосіб) зникає, що і відбувається з населенням України, воно зменшується. Деякі пагони нашого лісу можуть написати, а у нас кохання до іншого лісу: негроїдного, тюрського, арабського, але ми хочемо мати також громадянство того лісу де ми виросли. Але ж ви забуваєте, що так звані cucking-stool цим нанесли етнографічне та демографічне пошкодження нашому лісу, який зветься Україна. Це "отрепье" зробило плювок в українського хлопця і лягло під кавказця чи негра або наділо паранжу та породило представника гібрідного етносу, а потім заявляє про українське громадянство. Чому донедавна українська нація була чиста, тому-що від давнини повелося, якщо жінка народжувала дитину не від свого племені, вона ту дитину задушувала. Зараз ми можемо бачити, як сучасні повії ходять по-вулицях українських міст з китайцями, неграми, кавказцями, турками чи узбеками. Каміння на всіх них невистачить! Щодо заробітчанства, то це ганьба для української нації. Пустіть нас до Европи ми всі туалети перемиємо, весь цемент перемішаємо, всі свинарники повигрібаємо та всім неграм у Франції сраки витремо. Вже польські журналісти по-свинські ганьбляться над українцями в прямому ефірі, а а українці вчать польську мову і все лізуть і лізуть в ту кляту Польщу; автобусні ешелони з заробітчанами відправляються в той Будапешт на українські помад`ярені землі. Да сучасному українцеві начхати на волю, на на рідну землю. Йому аби кендюх натоптати, "алілуя" в секті проспівати, ще про секс потеревеніти, але, як сказав Фрейд - "Принцип насолоди слугує первинним позовом смерті". Не вже настане той час, коли українська нація щезне на рідній землі, а пагони залишків колись могутнього лісу будуть рости лише в Каннадських, Австралійських та Латиноамериканських заповідниках, бо в свій час ми побоялися сказати слова: "Одна нація, одна релігія, одне громадянство".

Для держслужбовців потрібно

Зображення користувача Марк.

Для держслужбовців потрібно ввесті кр. покарання за подвійне, потрійне... громадянство!

Кацапе "Позор", ти палишся

Зображення користувача Аеро.

Кацапе "Позор", ти палишся вже своїм ніком. Щодо ж тексту, здобутку через онлайн-перекладач - то й коментувати не варто.
Що ж ви за гівно смердюче, кацапи срані - лізете й лізете зі своїми повчаннями! А повиздихали б ви вже - ото повітря б чистішим стало!

Зфбирати не потрібно.А от на

Зображення користувача ГістьSanna.

Зфбирати не потрібно.А от на службові державні посади приймати на роботу заборонити.Тільки в приватні підприємства...

Бачив один французький фільм

Зображення користувача Позор.

Бачив один французький фільм як громадянин Канади прилетів до Паріжа і в нього вкрали в літаку канадський паспорт і він не міг без паспорта вийти із режимної зони.Але він потім показав французький паспорт ,адже бішьше 35 років як мешкав в Квебеку канадському хотя по народженню був француз.....В самій демократичній державі США з якої всі європейські держави беруть примір статус і право бути президентом дає можливість тільки уродженцю тієї землі,хоть ди скільки громадянств він не мав.....А якщо взяти теперішню Україну воєної хунти то чгмусь у нас ріного роду Яценюків-громадянин Канади ,Ющенко і всі його діти мають американське громадянство,Коломойський громадянин хитрого Ізраля і офшорого Кіпру,Луценко бувший зек і громадянин Ізраеля.Ісаакашвілі уродженець Грузії ,яка його шукає черех Інтерпол.То про що можна говорити.Герой України ліліпут 159 см.взросту Бандера мав громадянство Австро-венгрії,Польші ,Германії і ніколи не був наісконо українсько-хохляцких землях України але українськоо ромадянства любого виду взагалі не мав ????

Во всіх державах Демократії є

Зображення користувача Позор.

Во всіх державах Демократії є подвійне громадянство.Ляхостан теж декілька років назад ввів подвійне.А одинарне громадянсьво в часи глобалізації іще залишилось в посттоталітарній Україні ,Китаї комуністичному ,Аравійських султанатах.В СРСР теж особливо прискіпливо до цього відносились і всіх хто втікав за Бугор називали зрадниками Родіни,як Україга похожа до СРСР у цьому питанні.Взагалісмайжи всі громадяни України жидівсько-єврейського походження мають іще громадянство Ізраеля (близько півміліона).Ось із кого потрібно начинати украм прижимаьти в Уряді і Верховній раді ,плюс президент.

Чтобы в стране был порядок,

Зображення користувача Гість_КРОКОдил.

Чтобы в стране был порядок, нужно серьезную чистку провести во всех высших структурах, кто пришел к власти рейдерским захватом, кто грабит людей, кто разворовывает всю Украину и весь ее бюджет, кто хочет выжать из Украины все ее соки, а не морочить людям голову о втором гражданстве. РЫБА НАЧИНАЕТ ГНИТЬ С ГОЛОВЫ.

Віт написав: Подвійне

Зображення користувача ЕЮ - Віт.
Віт написав:

Подвійне громадянство, це як подвійне ФІО, адреса, рік народження і т.п. Але це Право людини. Інша справа, суспільні, політичні і т.д. відносини. Тому, якщо людина має друге, третє і т.д. громадянство то вона повинна заявити про це владі з усіма можливими вихідними наслідками, а саме: праця в державних органах,/ виборча діяльність таким громадянам повинна бути заборонена - приватна, економічна, творча і т.д. діяльність, постійне проживання дозволено. Але якщо людина не сповістила про додаткове громадянство: 1 - автоматично позбавляється Українського громадянства з вихідними наслідками. 2- а ті хто проник до влади, на службу - негайно автоматично судити і за зраду державним інтересам і позбавляти громадянства, майна і т. п.

Дуже слушно.

Я лично не согласна, что

Зображення користувача Софа.

Я лично не согласна, что простые люди должны отказаться от второго гражданства. Так как это простые люди им надо за что-то жить и где зарабатывать, а всех кого касается государственных чиновников политики, депутаты, суди, и всех кто выше,кто имеет к власти больше доступа их наказать можно спокойно, потому что они продают родинка, а не простой народ

Вашу ідею варто би було взяти

Зображення користувача Борис К..

Вашу ідею варто би було взяти за основу. Вона не ставить на коліна просту людину, але працювати, тобто займатись деякими видами діяльності, можливо не всіма потрібно дозволити, все інше дуже вірно

А якщо простій людині

Зображення користувача Борис К..

А якщо простій людині прогодувати дітей без іноземної бумажки неможливо? То поставимо її перед вибором, або голодна смерть, або залишайся за кордоном? Цей закон повинен стосуватись тільки чиновників обласного та вищих рангів

У людини не буває дві

Зображення користувача мукомел.

У людини не буває дві матері.А як захичати державу якщо ти маєш громадянство країни агресора???????

нужно сделать людям такие

Зображення користувача Параска.

нужно сделать людям такие условия жизни, чтобы им вторые паспорта не были нужны. Если будем простых людей лишать паспортов Украины, то сколько тогда останется в Украине!.

Якій компроміс між

Зображення користувача Гість.

Якій компроміс між Батьківщиною та чужиною!!!!!

Подвійне громадянство, це як

Зображення користувача Віт.

Подвійне громадянство, це як подвійне ФІО, адреса, рік народження і т.п. Але це Право людини. Інша справа, суспільні, політичні і т.д. відносини. Тому, якщо людина має друге, третє і т.д. громадянство то вона повинна заявити про це владі з усіма можливими вихідними наслідками, а саме: праця в державних органах,/ виборча діяльність таким громадянам повинна бути заборонена - приватна, економічна, творча і т.д. діяльність, постійне проживання дозволено. Але якщо людина не сповістила про додаткове громадянство: 1 - автоматично позбавляється Українського громадянства з вихідними наслідками. 2- а ті хто проник до влади, на службу - негайно автоматично судити і за зраду державним інтересам і позбавляти громадянства, майна і т. п.

на сьогодні в подібних

Зображення користувача Васько.

на сьогодні в подібних випадках, якщо інше не врегульовано міжнародними договорами, діє правило, що кожна країна вважає таку людину своїм громадянином. на мою думку потрібно укласти з усіма країнами світу відповідні двосторонні договори про наслідки множинного громадянства, де передбачити відповідні наслідки таких декількох громадянств. думаю, що це можливо. якщо в якомусь випадку не вдасться укласти міжнародний договір, то потрібно передбачити в національному законодавстві обмеження для таких громадян, як до іноземців чи осіб без громадянства (наприклад, позбавити виборчих прав), та, одночасно, розглядати таких людей як власних громадян у випадках притягнення їх до відповідальності та захисту.
також вважаю правильним позбавляти активних виборчих прав тих, хто портягом певного часу мав множинне громадянство та позбувся його, наприклад, нещодавно перед балотуванням на виборну посаду и чи призначенням до органу влади.

А может введем наказание за

Зображення користувача Гість тут.

А может введем наказание за то, что я человек и разговариваю на русском языке, а дышу Украинским воздухом? С политиками,дипломатами,чиновниками определенных рангов-согласен! А народу почему нельзя?

Ето утепление прав человека.!

Зображення користувача М.

Ето утепление прав человека.!

Ну скажыте хто не хочет себе

Зображення користувача М.

Ну скажыте хто не хочет себе ищо одно или больше гражданств. ?

Людина повинна сама

Зображення користувача Natasha.

Людина повинна сама вирішувати, чи потрібне їй подвійне громадянство. Багато хто живе в країні одного із подружжя, а батьківщина в іншій країні. І ніхто не має право примушувати людину робити вибір!!!!

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти