У поліції нагородили чоловіка, який застрелив грабіжника. ВІДЕО

Переглядів: 24933 Коментарів: 46

На Київщині господар застрелив грабіжника, який увірвався до його будинку і катував дружину. Чоловіка не посадили, не покарали, а навпаки - нагородили! Ця подія вкотре змусила українців заговорити про легалізацію зброї. Одні кажуть, що, якщо зброю легалізувати, то це призведе до побутових перестрілок і росту злочинності, інші впевнені, що кожен українець отримати право захищати себе і свою родину.

А як вважаєте ви? Чи готове українське суспільство до легалізації зброї? Чи купите ви собі пістолет? І чи не боїтеся ви, що вас, у разі застосування зброї, посадять за перевищення меж необхідної самооборони? 

Коментуйте.  

Опитування

Якщо в Україні легалізують вогнепальну зброю, чи придбаєте ви її собі?

Варіанти

Ви не маєте права голосу у цьому опитуванні.

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (46)

О, як тут агенти підняли

Зображення користувача ГістьУкраїнець.

О, як тут агенти підняли голови. Які доводи!... "Ви тут перестріляйте однин одного, а ми потім прийдем і зробим кінцеву зачистку..."
Правилно! Накінець відстриляють "священих корів". Та і від проблемних сусідів можна позбутись. Наприклад - робиш якусь роботу і просиш сусіда подати сокиру. І як тілки він взяв її в руки - кулю йому в груди... За це ви, борці за рівність, агітуєте? Ох, люди , люди немає в вас нічого людяного. Якщо ви самі вирішили боротись за справедливість, то нащо нам поліція, суди, армія, уряд, всі інші державні атрибути? От бачите за що ви агітуєте? То хто ж Ви є, борці за справедливість, які хочуть з зброєю в руках, вершити справедливість?

Господин кольт уравнял всех в

Зображення користувача Петр.

Господин кольт уравнял всех в гражданских правах в обществе в США. Поэтому там ценятся справедливость и честь.Если бы у нас разрешили свободное законное приобретение оружия то и коррупция и бандитизм уменшился бы в разы

ВЕСЬМА НЕОБХОДИМО ДАТЬ

Зображення користувача СТРЕЛОК... КИЕВ.....

ВЕСЬМА НЕОБХОДИМО ДАТЬ РАЗРЕШЕНИЕ... НО ТОЛЬКО ПОСЛЕ ТЩАТЕЛЬНОЙ ПРОВЕРКИ,ОБСЛЕДОВАНИЯ НА АГРЕССИЮ И СПРАВКИ С ПСИХ..БОЛЬНИЦЫ, БЕЗ СУДИМОСТЕЙ И ПРИВОДОВ В ПОЛИЦИЮ И МИЛИЦИЮ.. И СОГЛАСИЯ ВСЕХ ПРОПИСАННЫХ И 3-х СОСЕДЕЙ..*_ПЛЮС ЕЖЕМЕСЯЧНЫЙ РЕАЛЬНЫЙ КОНТРОЛЬ ПСИХИКИ И СТВОЛА...*Потому, что у нас и в ближайших соседей
очень расшатана психика...!!! ЛЮДИ живут без БОГА... без совести...и без мозгов...!!!

Закон о защите частной

Зображення користувача ПЕТЯ.

Закон о защите частной собственности и легализация оружия на много снизит процент преступности

Ценов, твоя точка зрения

Зображення користувача Дядя Толя.

Ценов, твоя точка зрения интересует только твой карман. Как ты упитанный кабанчик можешь служить в полиции с такой харей?

Бог создал людей сильных и

Зображення користувача Гість Михаил.

Бог создал людей сильных и слабых, больших и маленьких, плохих и хороших. А кольт создал 45 калибр и уравновесил их шансы!Если начнут отстрел пасажиров(плохих ребят) носщих нелегально оружие из зарегестрированного оружия с целью защиты себя, родных и друзей. То я толька за регестрацию оружия короткоствольного!

Це те, що заставчить

Зображення користувача Лелнід.

Це те, що заставчить рахуватись з як один з одним, так і державу з громадянами

Але поки МИСЛИВСЬКУ зброю

Зображення користувача Beemaster.

Але поки МИСЛИВСЬКУ зброю дістанеш з сейфу, поки окремо спорядиш патронами.... то і тебе, і трою сім'ю три рази як мінімум розстріляють. Я ЗА легалізацію зброї, насамперед короткоствольної. Навіть в Молдавії є закон про зброю, невже ми дурніші за молдаван??????????????????????

Я маю зброю для

Зображення користувача Іван  Терещенко.

Я маю зброю для самозахисту...

Все правильно

Зображення користувача Александр первый.

Все правильно

У нас законодательно очень

Зображення користувача  Сергей.

У нас законодательно очень расплывчато обозначено понятие "необходимая самооборона". Суды этим понятием крутят, как цыган торбой... Надо в корне менять закон...

Хотілось би сказати так,

Зображення користувача Громадянин.

Хотілось би сказати так, що:хочу мати право захищати себе і свою сім'ю і не боятися, що мене посадять за перевищення меж необхідної самооборони при певних, чітко прописаних обставинах

Наразі кримінал-нападники

Зображення користувача Громадянин.

Наразі кримінал-нападники озброєні а чесний громадянин - домовласник - ні. Принаймі, підрівняємо шанси

Варіант відповіді № 2

Зображення користувача Юрій 25.

Варіант відповіді № 2 поставлений некоректно, респондентів підштовхують на позитивну відповідь на варіант №1

Значить "менти"готові

Зображення користувача Гість Руслан.

Значить "менти"готові захищати себе і свою сім"ю,а прості люди ні?В кожного чиновника є зброя вдома.Як можна брати ітерв"ю в "мента".Він завжди буде проти дозволу на зброю.

Хай вони за нашу безпеку

Зображення користувача ГістьВасиль.

Хай вони за нашу безпеку не піклуються,а приймуть закон і все стане на своЇ місця. Головне правило яке не виконуеться кара всіх за
порушення закону.

Закон, как суд скажет так и

Зображення користувача Г.

Закон, как суд скажет так и будет нельзя писать законы понятные и справедливые иначе обнищают адвокаты,судьи и прокуроры.

Вопрос стоит в другом: В

Зображення користувача ГістьВасиль.

Вопрос стоит в другом: В отсутствии смертной казни, "законов савченко" и прочей гуманной ерунды а так же в наличии продажного судопроизводства и коррупции власти, ублюдки, совершающие жесточайшие преступления абсолютно не боятся ОТВЕТСТВЕННОСТИ! Поэтому узаконив оружие, вышеперечисленные пробелы можно будет хоть частично восполнить возможностью собственной защиты и защиты своих близких. Ну и обязательно пересмотреть законодательную базу, все то о чем говорилось выше. Здесь я абсолютно согласен!

Легалізація короткостволів

Зображення користувача Криворожанин.

Легалізація короткостволів потрібна. Кожен пістолет буде зареестрований в разі використання завжди можна відслідкувати. Більшість правопорушень відбуваються з незареестрованої зброї. З часом через кілька десяткі років можна буде лагалізувати і автоматичну зброю.На перших порах певно буде якийсь сплеск неправомірного використання зареестрованнових короткостволів але з часом позитив перевершить значно негатив від легалізації зброї. Наявність в тебе зброї дісциплінує.

Краще мати зброю і ніколи нею

Зображення користувача Гість123волтпмвлит.

Краще мати зброю і ніколи нею не скористатися, та почуватися у безпеці, ніж не мати її у той, не дай боже, момент, коли вона дійсно може знадобитися! А щодо того посадять чи ні - це питання другорядне у порівнянні з безпекою соїх бизьких.

Правовую сторону менять давно

Зображення користувача Александр1982.

Правовую сторону менять давно надо - не зависимо от того, кто может ее купить а кто нет. Одно второму не помеха, и тогда мажорня будет сидеть... А вот защищать свой дом и семью - надо. Или Вы думаете, что сейчас к Вам мажорня с оружием не приедет - приеде...и что Вы будете делать. А вот если они будут понимать, что могут пулю получить - тогда задумаются... и уже не каждый пойдет. если одного (двух) мажоров застрелят. Мажоры и так с оружием - вот только безнаказанно.

если пропишут четко порядок

Зображення користувача яков.

если пропишут четко порядок применения оружия при самообороне....тогда питань нема....зараз цього порядку не існує ..а це головне....така моя думка шановни

100% поддерживаю. К сожалению

Зображення користувача ЕленаУ.

100% поддерживаю.
К сожалению гениальные идеи нашему правительству не нужны...

Ні, я боюсь що одні

Зображення користувача Олексій Сергійович.

Ні, я боюсь що одні (мажори)будуть безкарно стріляти направо і наліво а інших показово садитимуть.... адже вогнепальна зброя недешеве придбання і ті хто взмозі її купити вже і так її мають.... спочатку потрібно докорінно викоринити корубцію в правоохоронних органах і судовій системі щоб мажори після п"яних перестрілок не могли відкуплятись і виходити по амнястіям і під смішні застави.....

Если защищая свою семью меня

Зображення користувача Freq.

Если защищая свою семью меня посадят то пусть так! Зато дети и жена будут живы и здоровы, меня это будет утешать. Я за оружие и его свободный доступ для законопослушных граждан.

Надо не оружие

Зображення користувача ИгорьКиев.

Надо не оружие легализовывать, а законное право на защиту СВОЕГО жилья. Залез переступник на ЧУЖУЮ территорию, хозяин ИМЕЕТ право его "нейтрализовать".
Хоть расстрелять, хоть топором по голове, хоть лом в задницу.
НЕПРИКОСНОВЕННОСТЬ частной собственности должна иметь приоритет над "превышением самообороны". Тогда и преступники 100 раз подумают, прежде чем посягать на чужое жилище.

а подробнее нельзя...

Зображення користувача Taras.

а подробнее нельзя...

Тыс в каком Штате проживаешь

Зображення користувача Рядовой Украинец 1.

Тыс в каком Штате проживаешь ? Техасе? Тогда помолчи ! Охотник блин

Придбати зброю можна і зараз.

Зображення користувача Максим, Коростишів.

Придбати зброю можна і зараз. Я отримав легально і доволі опетивно дозвіл на зроброю, потім придбав. Проблем нема. Легалізація зайва.

Уявіть собі блондинку з

Зображення користувача Гість  після .

Уявіть собі блондинку з пістолетом.Чи не буде схоже на мавпу з гранатою?

Однозначно за легализацию!

Зображення користувача Андрей STAFF.

Однозначно за легализацию!

Ну в посьолке на заподной

Зображення користувача М.

Ну в посьолке на заподной украине и не такие чудеса могут творится.а вот легализация травматов не поможет.так как ето оружые не всех остановит , если человек плотно одет и физически крепок.либо просто под допингом каким-то. ТОЛЬКО ОГНЕСТРЕЛ.

В случае самозащиты нужно

Зображення користувача Михаил львович.

В случае самозащиты нужно легализовать хотябы свободное владение травмотическим оружием, сама мысль о том что у того против кого может быть хотябы травмат может сдержать черезмерную агрессию

Только при совершенной

Зображення користувача ГістьМария.

Только при совершенной судебной системе и законах можно разрешить населению приобретать оружие для защиты.В настоящее время, за то, что к тебе залезли в дом,захотели избить, ограбить, изнасиловать и пр, а ты дал отпор ублюдкам, защищая себя и свою семью- за это спокойно посадят лет на 5-7 в тюрягу!Надо сначала бороться за нормальные законы по этим статьям, а потом уже покупать оружие!!!!!

На допомогу поліції не

Зображення користувача ГістьМария.

На допомогу поліції не сподіваюся. Треба вчитися самим себе захищати!!!

У нас в поселке в

Зображення користувача Любомир.

У нас в поселке в Зап.Украине, единственным, у кого было легальное оружие, был участковый- молодой парень. После размолвки с женой вынес себе мозг из табельного пистолета. Был абсолютно адекватен. Только от суицида (на фоне повальной алкогольной интоксикации) количество жертв зашкалит за десятки тысяч в год. А также стоит спросить у себя самого - Ведь были же моменты, когда из-за сумасшедшей вспышки гнева или разочарования вы готовы были пустить в ход оружие. А это - билет в один конец...

На це запитання не може бути

Зображення користувача Гість  після .

На це запитання не може бути однозначної відповіді.Адже є багато людей які спочатку роблять а потім думають .САМЕ ЇМ НЕ МОЖНА ДАВАТИ ЗБРОЮ.

Вся "еліта" України, депутати

Зображення користувача Володимир М..

Вся "еліта" України, депутати та криміналітет забезпечені збоєю вже давно і тільки простим українцям заборонено мати зброю.Спитайте громадян, чи вони вірять, що їх захистить влада (поліція). на 95% тримаєте відповідь-ні. Якщо влада не може забезпечити захист громадян то потрібно надати таку можливість самим громадянам,але таке враження, що влада боїться, що ця збоя буде використана проти неї в звязку з стабільним "покращенням" життя простих громадян.

Демагогия по поводу "готовы

Зображення користувача Киев.

Демагогия по поводу "готовы или не готовы" граждане иметь оружие присуща только имбицилам. Вот им, не в коем случае,и нельзя давать оружие. Владение оружием вызывает уважение друг к другу и координальное снижение преступности. Доказано многими странами.

Если легализовать

Зображення користувача ГістьБезоружный.

Если легализовать огнестрельное оружие, то необходимо обучать граждан владению этим оружием. Оружие не должно попасть в руки людей психически больных, несовершеннолетних детей. Владельцу необходим сейф или что-то подобное для хранения оружия.Конечно с оружием будешь чувствовать себя увереннее, хотя если оно будет у каждого, тогда скорее наоборот

нормальные люди не лезут в

Зображення користувача алекс1982.

нормальные люди не лезут в чужой дом и не издеваются над людьми. Чувствуете разницу??Если к Вам вдум ночью залезет вооруженный грабитель и будет убивать детей или мужа или на Вас нападет - что Вы будете делать??? Практика защиты собственного дома существует во всем мире - и довольно успешно. Не путайте войну с личной безопасностью. Это разные вещи. А людям нечего лазить по чужим домам и тем более издеваться над людьми.

Мужику просто повезло, что

Зображення користувача Сергей, Харьков.

Мужику просто повезло, что его почему-то не посадили. А в остальных случаях таких на людей открывают дела и пипец. И вот тут я бы хотел спросить, а уверены ли вы, гсопода хорошие, что оно вам то оружие надо?

Мне 53. Я жительница Одессы.

Зображення користувача Одесса.

Мне 53. Я жительница Одессы. И я против оружия, как и насилия в целом. Наше общество переполнено насилием, война, убийства, ужас... Зачем же накалять ситуацию еще больше. С тем уровнем агрессии, как сейчас в нашем обществе, легализовать оружие - означает дать зеленый свет на массовые убийства Одумайтесь!

правильно сделал, уважаю

Зображення користувача алекс1982.

правильно сделал, уважаю

Нужно наконец-то дать нам

Зображення користувача Всеволод.

Нужно наконец-то дать нам право владеть огнестрелом. Мы не быдло, мы не козли, ми України донький й сини. І ми діти України маємо володіти зброєю

За легализацию! Однозначно.

Зображення користувача ЗА!.

За легализацию! Однозначно. Ну почему я не могу себя защитить, а мажоры всякие могут и политики

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти