Сепаратистка отримала український закордонний паспорт і облаяла Україну. ВІДЕО

Переглядів: 8114 Коментарів: 45

Чи має Україна видавати закордонні біометричні паспорти жителям ОРДЛО та Криму? Поки дискусія на цю тему триває, кримчанка, яка внесена в базу «Миротворця», як зухвала сепаратистка, в Інтернеті похизувалася українським біометричним закордонним паспортом!

«Это лишь малая компенсация от Украины за те неудобства, которые испытывают жители Крыма. С плохой овцы хоть шерсти клок. К тому же, крымчане 23 года страдали от украинизации. Украина должна это компенсировать. Не завидуйте.»

Ця історія обурила українців. Мовляв, видавати закордонні біометричні паспорти жителям тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму – недопустимо! Мовляв, серед них можуть бути і відверті сепаратисти! Водночас низка експертів твердять, що жителі окупованих територій - це громадяни України, а відтак Україна не просто може, а й зобов’язана видавати закордонні біометричні паспорти жителям ОРДЛО і Криму.

А як вважаєте ви, чи має Україна видавати закордонні біометричні паспорти жителям окупованого Донбасу та Криму? 

Коментуйте. 

Опитування

Чи має Україна видавати біометричний паспорт жителям т.зв. ЛДНР і Криму?

Варіанти

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (45)

ДУРА

Зображення користувача ОЛЕГ  СОЕ.

ДУРА

Всі мої знайомі тернопільчани

Зображення користувача Позор.

Всі мої знайомі тернопільчани що живуть у Чікаго чи Торонто то за ту заборону Однокласників плюють на молдавського уродженця Придністровських Бендер ,що в президенти затесався .

В Україні згідно

Зображення користувача Позор.

В Україні згідно пост-радянської конституції не моджна для хохла мати подвійне громадянство.А можна подвійне у всіх державах Європи,но Щеневмерла то далеко не цивілізована Європа.Можна в Україні мати подвійне громадянство європечикам тобто євреям Київа і Одеси (півміліона) ,Румунам ,Венграм і іншим.Хохлам як бувшим кріпакам не можна.Навіть в часи царизму в Україні євреї і цигани на відміну від хохла кріпакозобовязаного були вільні люди......Беня Коломийський ,Ющенко і всі його діти ,Ахметов,Яценюк ,Луценко зек бувший окрім українського громадянства мають іще і іноземні.І все в ажурі для зомбанутих майдановців......Хай живе Щеневмерла і процвітає !!!

Вона обгадила справжню

Зображення користувача Позор.

Вона обгадила справжню Шеченківську Україну Мати (без бандерлогів) чи обганила мачуху Щеневмерлу що тягається із чужими ухажорами багатими ,забувши про своїх бідних і ніщих дітей ???

Не можна давати паспорти тим,

Зображення користувача українка.

Не можна давати паспорти тим, кого не можна контродлювати. У кримчан російські, у квазімодо республік свої аусвайси. На основі чого їм дають біометричні паспорти. Доречі я його отримати не можу через черги в кілометер. А що до ціеї кози, що отримала *клок шерсті*, то хай хоть їм прикрие свое гниле продажне нутро.

Які паспорти запроданцям?! Ви

Зображення користувача Radko.

Які паспорти запроданцям?! Ви що жартуєте?!

Этоу сепаратистку нужно

Зображення користувача ОГО!.

Этоу сепаратистку нужно аннулировать

Этой сепаратистке нужно

Зображення користувача Доброго дня.

Этой сепаратистке нужно аннулировать биометрический паспорт.

Нужно хорошо проверять кто из

Зображення користувача Доброго дня.

Нужно хорошо проверять кто из оккупированных областей Украины обращается за паспортом, а потому увеличить срок выдачи паспорта для проверки личности насколько это необходимо

Выдавать нужно, но при этом

Зображення користувача Доброго дня.

Выдавать нужно, но при этом стремится хорошо разобраться кто передтобой и хорошо проверять. А потому нужно увеличить срок выдачи паспорта

т.е. норма...

Зображення користувача ЕЮ .

т.е. норма...

Крім того, що вони проживають

Зображення користувача Лихой.

Крім того, що вони проживають на непідконтрольній Україні території, вони також у 99% випадків мають паспорт РФ або ОРДЛО і можуть заїхати в країни Шенгену із українським біометричним паспортом для провокацій проти України.

ЕЮ написав: IQ 58 это уже

Зображення користувача ОГО!.
ЕЮ написав:

IQ 58 это уже болезнь или ещё норма?

а ты шо придурок не знаеш шо вчера в киеве был проведён марш равности для IQ 58 и IQ 100, и ты шо,этот марш пропустил ?

ЕЮ написав: IQ 58 это уже

Зображення користувача ОГО!.
ЕЮ написав:

IQ 58 это уже болезнь или ещё норма?

кто это определяет в украине для пэти парашенко и на западе для Сти́вен Уи́льям Хо́кинга .У нас бы на парашенковско-пэтиной соборно-заборной украине Сти́вен Уи́льям Хо́кинг быстро бы умер в гамне и мусоре в дур-доме-для-сумашедших с диагнозом IQ 58 .

ЕЮ написав: IQ 58 это уже

Зображення користувача ОГО!.
ЕЮ написав:

IQ 58 это уже болезнь или ещё норма?

и спросила кроха:
- Что такое
хорошо
и что такое
плохо?-

IQ 58 это уже болезнь или ещё

Зображення користувача ЕЮ .

IQ 58 это уже болезнь или ещё норма?

а при цёму пэти параненку

Зображення користувача ОГО!.

а при цёму пэти параненку Сепаратистка отримала український закордонний паспорт і облаяла Україну.а завтра вси ци сепаратисты в киеве будут проводить марши равности с лгбт спильнотою. та и вообще цэй петя рарашенко забрасал народ украины своей навязчивой брехнёй с майдана со своими наградными бамажками таким себе бамажным цветным конфети парашенковским и мусором от по-рошена до нехочу бо новшество договариваться с рассейским игилом через минск ноухау соборной украины порошенка с собором у маскве а давать рассейскому игилу сепаратистам паспорта и проводить сепарские марши равности давать скащуху-амнистию через лягавых в спец службе и пенсии и права и статус ветеренов игиловским рассейским сепаратистам всё это парашенковское конфети с мусором для народу голодомор а себе обжорствомор

Лечись, долбоеб!

Зображення користувача Alex 100.

Лечись, долбоеб!

підтримую!

Зображення користувача Cfif2x.

підтримую!

ОГО! написав: ... в молдове

Зображення користувача ОГО!.

ОГО! написав:
... в молдове на украине в грузии армении ............
Что так? Неужели Украина такая особенная, что вы для неё меняете правила русского языка?
слыш ты навязчивое заумняченное особое рассейское существо, знай, шо правила рассейского языка и бумагу на которой эти правила написаны для всего мира уже давно поменяла сама рассейская федеральная-орда и народность мордва в своих письмах друг другу и в общении на прессе и на улицах так шо соблюдение этих рассейских правил не стоит той бумаги на которой рассейские правила написаны

Десь по статистиці15%

Зображення користувача Гістьvaleriy.

Десь по статистиці15% громадян на окупованій території нібито підтримують Україну.75% прихильники російського ,руського міра Невже можна цих кацапоідів пускати в Україну,не кажучи про Європу.Горбатого могила справить!

Выдавать паспорта надо, но

Зображення користувача Кальміус .

Выдавать паспорта надо, но после тщательной проверки личности. Ведь сепаратисты есть и на подконтрольной территории, и получается что им будут давать паспорт, а честным гражданам с оккупированной территории не будут, как-то несправедливо делить граждан по прописке. Типа донецкая прописка - ты сепаратист, поменял на киевскую и стал патриотом. Бред какой-то.

В Україні, згідно

Зображення користувача Кость.

В Україні, згідно Конституції, не може бути подвійного громадянства. Українське громадянство для всіх має скасовуватись відразу після набуття іншого. Ніякого базікання про те, що людям так зручніше не має бути. Можна критикувати дії Уряду, Верховної Ради, Президента, але виказування неповаги до держави Україна, її символів, державної мови має тягнути за собою позбавлення громадянства України. А за колаборацію з рашистськими агресорами і окупантами має слідувати, разом із позбавленням громадянства, і негайна депортація, якщо закон не передбачає ще й кримінальної відповідальності. І, звісно, принаймі на всіх окупованих територіях, має бути введений воєнний стан і перебування в зоні його дії громадян країни-агресора має карно переслідуватись, а озброєні окупанти без знаків належності до збройних сил Московії - підлягати знищенню (на окупантів зі знаками належності до ЗС Московії мають розповсюджуватись дії Женевських конвенцій). "Документи" всіляких фейкових, маріонеточних, квазідержавних рашистських утворень (ДНР, ЛНР, ПМР, Абхазії, Південної Осетії) слід вважати нікчемними та розглядатись як обтяжуючі обставини. Всім іноземцям, які відвідували окуповані території без дозволу уряду України, в'їзд не має бути заборонений, але відразу після перетину українського кордону - до буцигарні.

На россию

Зображення користувача ТТ.

На россию

Гість киев написав: А кто

Зображення користувача украинка.
Гість киев написав:

А кто компенсирует Украине ,то что в помощь Крыму было затоплено масса украинских сел при прорыве канала ,чтобы полуостров стал цветущим,зеленым, а потом так жестоко предал Украину.Кто заплатит?Вы,которые вечно всем недовольные кацапские прихвостни еще смеете и дальше пользоваться Украиной и ее благами и при этом гадить в душу ее патриотам.Все вам вернется сторицей запомните это.И этой хамке вылезут боком ее грязные высказывание в сторону Украины.Уже получают все на что заслужили.

Они их не заслужили

никаких паспортов предателям.

Зображення користувача Гість 35.

никаких паспортов предателям. Немедленно аннулировать выданые. Визовый режим и запрет на пересечение границы. Подонков в парашу

ОГО! написав: ... в молдове

Зображення користувача ЕЮ - ОГО!.
ОГО! написав:

... в молдове на украине в грузии армении ............

Что так? Неужели Украина такая особенная, что вы для неё меняете правила русского языка?

та це насмішка над

Зображення користувача гость патріот.

та це насмішка над українцями,які їм паспорти?!хай їдуть в парашку-вони ж хотіли!

в европе с паспортами

Зображення користувача ОГО!.

в европе с паспортами происходит то же самое что и в украине получают там паспорта и вид на жительство всякие там сепаратисты и террористы а потом проводят теракты тут на украине есть и будет тоже самое

одна ига в которую хорошо

Зображення користувача ОГО!.

одна ига в которую хорошо играл и пока ещё играет с мировым сообществом рассейский упырь-прэзидент-пуйло это игра с миром в карты в дурака, решив для себя что он пуйло-путин хорошо играет в дурака в своё время набирая козыри с вмешательством в мировые выборы президентов в сша и другие европейские страны он пуйло-путин решил ещё и приготовить шестёрки на погоны проигравшему всему цивилизованному мировому сообществу в лице президнтов шестёрок на постсоветском пространстве в молдове на украине в грузии армении ............................................игра продолжается и в дураках остаются народы тех стран навязаных народам президентов шестёрок а у стран козырей жизнь не изменилась в худшую сторону кроме терактов с которыми они скоро справятся .а рассейская партия игры в дурака на украине и с мировым сообеством продолжается.

нет слов.

Зображення користувача Апат.

нет слов.

А кто компенсирует Украине

Зображення користувача Гість киев.

А кто компенсирует Украине ,то что в помощь Крыму было затоплено масса украинских сел при прорыве канала ,чтобы полуостров стал цветущим,зеленым, а потом так жестоко предал Украину.Кто заплатит?Вы,которые вечно всем недовольные кацапские прихвостни еще смеете и дальше пользоваться Украиной и ее благами и при этом гадить в душу ее патриотам.Все вам вернется сторицей запомните это.И этой хамке вылезут боком ее грязные высказывание в сторону Украины.Уже получают все на что заслужили.

Гарно сказано.

Зображення користувача Гість киев.

Гарно сказано.

Нєхер за них думати... Хай

Зображення користувача Вася Кардан.

Нєхер за них думати... Хай їздять в Педерацію, Північну Корею, Сомалі.

Ні, їм просто не пощастило.

Зображення користувача янко.

Ні, їм просто не пощастило. Таке буває.

сепаров - прибирати вулиці и

Зображення користувача Тесть.

сепаров - прибирати вулиці и вбиральні або лишати їх громадянства.

Двойное гражданство вне

Зображення користувача Эдуард.

Двойное гражданство вне закона... а паспорта сепарам можно? тем кто срывал гербы украины и жег госфлаги? Орал Путин Россия? АФФИГЕТЬ!!! нет слов....

Выдавать паспорта жителям

Зображення користувача мед.

Выдавать паспорта жителям Крыма нужно обязательно. Во первых это потенциальные украинские партизаны в тылу "ватников" , просто они еще этого сами не поняли. А во вторых каждый раз когда они будут ехать в Евросоюз через подконтрольную Украине территорию , обязательно будут задумываться , где все же лучше ?

Лугандонам надо выдавать

Зображення користувача Одесса.

Лугандонам надо выдавать паспорта бывшего СССРа, и пусть ездят с ними без виз на экскурсию по психбольницам.

Більшість вважае що не треба

Зображення користувача Сергій З.

Більшість вважае що не треба видавати закордонні біометричні паспорти жителям окупованого Донбасу та Криму. Тоді як ми повернемо ці терріторії як що ми не довіряємо цім людям.Навпаки треба давати нехай становляться УКРАЇНЦЯМИ.

А хто видав цій суці

Зображення користувача Василь24.

А хто видав цій суці біометричний паспорт. Може пора і владу застосувати до цих діляг. А то у Львові такому дали п'ять років і він приступив до попередньої роботи.

даже когда вернём Крым в

Зображення користувача русин Олексій.

даже когда вернём Крым в состав Руси-Украины паспорта нужно будет выдавать по примеру Латвии- далеко не всем,тем более заграничные биометрические!

Категорически нет. Это люди

Зображення користувача Петр.

Категорически нет. Это люди которые сделали свой выбор в пользу Раши и пусть пользуются благами которые дает им Раша.

до яких пір таке творитись

Зображення користувача вм.

до яких пір таке творитись буде!? тварям продажним паспорти а нашим українцям черги!!!!!!

Этим козлам еще и паспорта...

Зображення користувача Панас.

Этим козлам еще и паспорта... Это какой - то мазохизм

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екперта

Сергій Томіленко
Голова Національної спілки журналістів України
23.06.2017
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
19.06.2017
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.06.2017
RSS-матеріал

Опитування

Як ви оцінюєте затримання головного редактора порталу СТРАНА.ua Ігоря Гужви?

Варіанти