У Києві чоловік вбив двох своїх сестер, батька та матір. ВІДЕО

Переглядів: 13514 Коментарів: 15

В Києві психічнохворий чоловік по-звірячому вбив усю свою сім’ю: двох сестер, батька та матір. Це сталося в одній із багатоповерхівок у Голосіївському районі.
Медики кажуть, що в Україні діє презумпція психічного здоров’я, тому допоки людина сама не попросить про допомогу, чи не вчинить злочин, силоміць госпіталізовувати і лікувати нікого не можуть. Та й правозахисники впевнені, існуюча система правильна і змушувати лікуватися нікого не потрібно. Зрештою є суди і лише вони мають вирішувати, хто становить небезпеку для суспільства і кого таки потрібно лікувати.
Виходить так, що навіть родичі, які живуть із психічнохворою людиною не завжди можуть без проблем відправити її на лікування у психлікарню. Втім, історія в Голосіївському районі демонструє, що іноді буває запізно.

А як вважаєте ви? Чи варто дозволити українцям на їхній розсуд відправляти на примусове лікування своїх психічнохворих родичів? Чи такі рішення має ухвалювати тільки суд?  

Прокоментуйте. 

Опитування

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (15)

Категорично проти. Коли

Зображення користувача Ангелін.

Категорично проти.
Коли людині щось ввижається, то в неї не гаразд з артеріальним тиском. Справа випадку. А хто про це знає?
Будьте здорові!

Тиск артеріальний перевіряли?

Зображення користувача Ангелін.

Тиск артеріальний перевіряли?

Не коректно поставлене

Зображення користувача Гість Любов.

Не коректно поставлене питання. Чи варто відправляти на примусове лікування хворих з психічними розладами має вирішувати лікар - психіатр, а не родичі.

Разрешить не только

Зображення користувача Папа.

Разрешить не только украинцам, но и евреям, татарам, русским и др. гражданам Украины

РОДИЧ ПЕРЕСТАВ ЛІКУВІАТИСЬ,

Зображення користувача ГістьМАР"ЯНА.

РОДИЧ ПЕРЕСТАВ ЛІКУВІАТИСЬ, ПОВОДИТЬСЯ АГРЕСИВНО, САМ НЕ ХОЧЕ ІХАТИ В ЛІКАРНЮ

Так, потрібно дозволяти

Зображення користувача Гість_222.

Так, потрібно дозволяти родичам відправляти психічно хворих на примусове лікування за умови наявності висновку психіатричної експертизи.

Обо"язково потрібно примусове

Зображення користувача Наталия Подолян.

Обо"язково потрібно примусове лікування. На власному досвіді переконалась. Людина не адекватна і сама не погодиться. Потрібна система контролю.

)

Зображення користувача ГістьМуРрРоВнА.

)

Звісно, що таких людей

Зображення користувача ГістьМуРрРоВнА.

Звісно, що таких людей необхідно лікувати ПРИМУСОВО!!! Адже ні психічно хворі, ні "алкаші" ніколи не визнають своїх хвороб! При чому тут суд?! Не судді проживають в родинах таких людей! Не судді страждають і проживають в небезпеці щодня! Як суд може адекватно оцінити загрозу?! Виходить - "нету трупа - нету уголовного дела"?! Навіть поліція в даному випадку безсила, якщо її викликають (при прояві агресії зі сторони хворого!) Таке враження, що нас усіх намагаються зробити "психами"...

Да Вы батенька сами под

Зображення користувача Варлаам.

Да Вы батенька сами под променями кажется

Звичайно хворих людей

Зображення користувача YumbaZliy.

Звичайно хворих людей потрібно лікувати! Але є психотронні структури армії і спецслужб, які застосовують проти цивільних людей промені, (біоробототехнології космічної медицини), за допомогою яких можна моделювати будь-яку психічну хворобу, - генерали так займаються помстою невгодним їм людям, суспільству, так "вишібают" невгодних їм політиків, керівників, так залякують суспільство, правоохоронну систему, щоб ніхто не боровся із психотронною злочинністю, - основою корупції... Суспільство буде одураченим до тих пір, поки не розсекретять таємні до сих пір, біоробототехнології космічної медицини, (коротко "промені"), допоки володарі психотронних генераторів не припинять збагачуватись використовуючи промені. Корупцію не можна перемогти тому, що не можна перемогти психотронну злочинність, (тих, хто володіє променями)... До того ж, зараз триває жахлива, таємна, дистанційна,невидима, психотронна війна, так людей катують променями, щоб таку людину "вилікувати", потрібно виключити промені, якими опромінюють генерали її мозок! В той же час самі психічні хвороби страхітливі... Щоб приборкати таких психічно хворих, істинно психічно хворих, потрібно, всього - навсього, купити психогенератор, за 20 грн. у аптеці, який включити у тому приміщенні, у якому знаходиться психічно хвора людина. - людина буде спокійна! Хтось зрадів?! Звичайно зараз це поки ще фантастика, але... це може бути реалізовано, при умові, якщо громадяни будуть штурмувати владу і силові структури... Десь біля півтора десятка років тому, я подавав до ВРУ проект Закону України, про використання променів, (електромагнітної енергії) на користь суспільству, реалізовуючи який, практично були б ліквідовані психічні хвороби у державі... Зовсім... Але... якісь таємні бандити, заборонили приймати такий закон, більше того, знищили Сашу Ємця, народного депутата, з яким ми намагались проштовхнути цей Закон України, назовем його ЗУ "Про промені"...

Маємо таке горе в сім'ї.10

Зображення користувача Рідна тітка психічнохворої.

Маємо таке горе в сім'ї.10 років нас тероризує психічнохвора, яка цілодобово кричить нелюдським криком, трощить що попаде під руку. Неймовірними кількостями пожирає всю їжу. Нічогісінько не робить, навіть унітаз не змиває. Абсолютний нахабний паразит. У неї параноїдальна шизофренія з маніакальними проявами, в агресивній формі. Судом визнана недієздатною. Неодноразово била і душила домашніх. Кидалася з ножем. І вона прямо заявляє, що заріже і буде героєм і ніхто її не посадить. Бо все робить не вона а "русскіє, японци, амєріканци, Янукович, Путин, Обама, Трамп, Кличко." Їй вставили ЧІП, і її руками діють. У неї "самонаводящієся руки".
А наші мудрагелі прийняли торік Закон, що без її згоди не можна покласти примусово на лікування. В заручниках у неї 14-поверховий будинок, а найперше то ми, родичі в одній квартирі.
Таких треба ізолювати в спецінтернатах, де б вони отримували лікування і трудтерапією також. Більше того, фізично здорові вони мали би працювати і утримувати себе, не сидіти на шиї у суспільства.

ГУМАННІСТЬ

Зображення користувача НАТА.

ГУМАННІСТЬ

Должны постоянно

Зображення користувача ВладимирЪ.

Должны постоянно функционировать компетентные районные, городские и т.п. комиссии с правом решения этого вопроса. Возможно, на базе психневродиспансеров.

А як вважаєте ?ви Чи варто

Зображення користувача ОГО.

А як вважаєте ?ви Чи варто дозволити блатной власть пистоті на їхній розсуд відправляти на примусове лікування своїх психічнохворих родичів? Чи такі рішення має ухвалювати тільки суд? Чі вважаєте ви що зациклюваний-тормоз на останніх психічнохворих публикаціях мангноліі тв це прояв дибілізму і психичноі агрессии проти простих людей

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії, правник
11.09.2017
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
06.09.2017
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
05.09.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи підтримуєте ви те, що нацгвардійцям хочуть дозволити стріляти в протестувальників, якщо вони скорочують мінімальну відстань до силовиків?

Варіанти