Бійці Нацгвардії можуть отримати дозвіл стріляти в людей на мітингах. ВІДЕО

Переглядів: 5964 Коментарів: 41

Прибічники розширення повноважень Нацгвардії кажуть, бійцям треба дозволити застосовувати силу, зброю і діяти жорстко, адже часом у запалі учасники протестів переходять всі дозволені межі, жертвами стають правоохоронці.
Водночас частина експертів називає розширення повноважень Нацгвардії - кроком до поліцейської держави, загрозою для свободи мирних зібрань та придушенням опозиції.

Друзі, а як вважаєте ви, чи варто дозволити бійцям застосовувати силу та навіть стріляти в учасників акцій протесту, якщо вони скорочують мінімальну відстань до силовиків?

- з одного боку це буде додатковим стримуючим фактором для агресивно налаштованих мітингувальників.

- з іншого боку це - крок до поліцейської держави, що призведе до кровопролиття під час акцій протесту. 

Коментуйте. 

Опитування

Чи підтримуєте ви те, що нацгвардійцям хочуть дозволити стріляти в протестувальників, якщо вони скорочують мінімальну відстань до силовиків?

Варіанти

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (41)

Є й інші методи- нелетальна

Зображення користувача 1.

Є й інші методи- нелетальна звукова зброя-потужні динаміки ,що спрямовуюють дуже гучний неприємний звук,(звукова зброя)_,або лакриматори типу адамситу,випомінюввачі інфразвуку особливої частоти та ынтенсивності(7-12Гц,50-120 та більше Дб).Таким чином, зовсім не обов*язково нікого вбивати.

власть избранных живет

Зображення користувача пиф-паф.

власть избранных живет хорошо а рабы должны знать свое место

Потом будете проводить

Зображення користувача ОГО!.

Потом будете проводить процессы как над беркутовцами? А ШО ТАМ СТРАШНОГО В ЭТИХ ПРОЦЕССАХ???А СКОЛЬКО НЕ ПРОВЕДЕНО И ОТПУЩЕНО БЕЗ ПРОЦЕССОВ !!!ЧИ ЛУЧШЕ ПРОСТО РАССТРЕЛЯТЬ МНОГО НАРОДУ БЕЗ ПРОЦЕССОВ НА МАЙДАНАХ КАК ЭТО БЫЛО В МАСКВЕ В КИЕВЕ В ЛИВИИ СИРИИ ...ЗНАЮЧИ ШО ТЫ КАК БЛАТНОЙ ЛЯГАВЫЙ БЕРКУТОВЕЦ ОСТАНЕШСЯ БЕЗНАКАЗАННЫМ!!!

Ага, тото я і бачу як у

Зображення користувача ОГО!.

Ага, тото я і бачу як у франціі та в США представники влади виходять спілкуватися з натовпом. Спочатку необхідно людяммне за бабло стояти на мітингах а за ідеї. Та ще подумати за свою власну поведінку. А то як б‘ють мітингувальників, так Ані же діти! А как чотирьох строковиків під радою гранатами відправити на той. Віт, так відращу Поліцейска країна.

АГА, ШОБ ТОБИ ПАДЛО ПОВЫЛАЗЫЛЫ ТИ ЧИМ ТЫ БАЧУ-БЕСТЫЖИ-ШАРЫ ,В США ТА ФРАНУИИ ВЛАДА ТАК ПОДЛО СПЛАНИРОВАННО ПОД УБИЙСТВО НЕ ИСПОЛЬЗУЕТ МОЛОДЫХ ДЕТЕЙ СРОЧНОЙ СЛУЖБЫ ВЫСТАВЛЯЯ ИХ БЕЗУЧАСТНО В ШЕРЕНГУ ПО ОДНОМУ У ВЕРХОВНОЙ РАДЫ ПОД ЗАКАЗ СУЧКИ ИРКИ ГЕРАЩЕНКО КОТОРАЯ ПОНИМАЯ ВСЮ БЕЗНАКАЗАННОСТЬ СОЗНАТЕЛЬНО В ВАЖНЫЕ ДЛЯ ПАРЛАМЕНТА ДНИ ПРОТИВОСТОЯНИЯ В ПАРЛАМЕНТЕ ПРИВОДИТ ГЕРАЩЕНКО-ПАДЛА ДЕТОК В ЗАЛ ЗАСЕДАНИЯ (КАК КОГДА ТО ДЕТЕЙ СОЛДАТ К РАДЕ) ГДЕ КАК ПАРУБИЙ НЕСОГЛАСНЫЕ ВОЗМУЩЁННЫЕ БЕСПРЕДЕЛОМ ВЛАСТЬ ПИСТОТЫ БРОСАЮТ ДЫМОВЫЕ ШАШКИ!!!

Ага, тото я і бачу як у

Зображення користувача ГостьГість.

Ага, тото я і бачу як у франціі та в США представники влади виходять спілкуватися з натовпом. Спочатку необхідно людяммне за бабло стояти на мітингах а за ідеї. Та ще подумати за свою власну поведінку. А то як б‘ють мітингувальників, так Ані же діти! А как чотирьох строковиків під радою гранатами відправити на той. Віт, так відращу Поліцейска країна.

Потом будете проводить

Зображення користувача Собакин.

Потом будете проводить процессы как над беркутовцами?

Скільки буде так як було і

Зображення користувача ОГО!.

Скільки буде так як було і зараз є,скільки буде так ,так як зараз є ???????????????

подлітолог власть пистоти

Зображення користувача ОГО!.

подлітолог власть пистоти цибулько в студіі тв заявив шо бабушки в вінниці яки не реалізовали себе на протязі 25 років незалажності до уровня в дітях та доходах пєті порошенка вративши чьоловіків та синів на війні в знак протесту тому шо нічьго не змінилося топтали конхвєти петі парашенко рошен, а внучки ціх бабушек офіціально запитали петю парашенка чьому все так як і було, збережені всі схеми і бізнеси януковича та інших сепаров виборів та нєдоторканності ,а петя відповів ,-ну шо тобі дівчинка відповісти,на ,зьїш конхветку !!!

Друзі, а як вважаєте ви, чи

Зображення користувача ОГО!.

Друзі, а як вважаєте ви, чи варто дозволити бійцям застосовувати силу та навіть стріляти в учасників акцій протесту рассєйского міру в славяньскє маріупалє донецьку луганську та в зоні крим, якщо вони скорочують мінімальну відстань до силовиків?
- з одного боку це буде додатковим стримуючим фактором для агресивно налаштованих мітингувальників.
- з іншого боку це - крок до поліцейської держави, що призведе до кровопролиття під час акцій протесту.

Маразм міцніє. Приїхали.

Зображення користувача Василь_10.

Маразм міцніє. Приїхали.

Ну тогда этого нельзя было

Зображення користувача Киев.

Ну тогда этого нельзя было делать, это же стрельба по собственому народу. А сегодня можно, ибо это стрельба по тем кто хочет сделать гос.переворот. Разницу улавливаете?
Все зависит от того, покажут ли про это по телевиденью, а если покажут, то под каким углом.
Никогда не голосуйте за евреев, иначе все подобное будет происходить бесконечно или до полного уничтожения всего местного населения Украины.

Запитання стосовно дозволу

Зображення користувача Олександр47.

Запитання стосовно дозволу Нацгвардійцям стріляти в протестувальників є абсолютно неграмотне,бо є цивілізований спосіб недопущення конфлікту з протестувальниками.Ось він:При появі протестувальників біля відповідних важливих будівель до них негайно підходить представник влади і виясняє їхні претензії.Далі влада негайно викликає на зустріч з протестувальникам винуватця появи претензій.Якщо винуватець не зміг оправдатися,то його негайно до суду !У демократичній державі влада в руках народу,а не руках Нацгвардії...

сёгодні шнирі власть пістоти

Зображення користувача ОГО!.

сёгодні шнирі власть пістоти Бійці-пистотавці Нацгвардії із вкрадиним у народу назвою ,,Донбасс,, можуть отримати дозвіл стріляти в людей на мітингах.Сьогодні брихливо подло по пистотовски виступаючі на ТВ пистота-генерали-офісцери якоби с народного батальону ,,Донбасс,, шнири власть пистоти подло брехливо дискридитуючи все народне заявляли шо батальон ,,Донбасс,, є і створювався сугобо лічно тільки як власть пистотавский нац-пистото-гвардєйский по должнікам а не створювався як народній добровольчій і шо народ і добровольці протестуючи під верховною-барижною-радою до батальону ,,Донбасс,,ні якого відношення не має!!!Це повчально свідчіть для молоді про тє шо власть пистота приватизує рейдерствує все шо ій за потрібно ,шо в украіні для народу немає права на все навідь на назви тобто авторского майнового та іньшого права !!!власть пистота знайтє ,шо був і є народній добровольчій батальон ,,Донбасс,, і появився двійник створєний власть пистотой пистотавский генеральний із пистоти-офісцерів пист-батальон ,,гонДОНБАСС,,такі собі блатні Бійці-пистота Нацгвардії які можуть стріляти в людей на мітингах в народний справжній батальон ,,Донбасс,,,.....пєтя, на куй!!!

власть пистоту нужно

Зображення користувача ОГО!.

власть пистоту нужно наказывать майданами протестами шоб знали воё место

Рабов нужно наказывать,чтобы

Зображення користувача Ляшко.

Рабов нужно наказывать,чтобы знали своё место.

той хто підніме меч на свій

Зображення користувача славко.

той хто підніме меч на свій народ-від меча і загине

можновладці схаменіться поки

Зображення користувача славко.

можновладці схаменіться поки не пізно, бо пощади від гніву народного не буде і будете ви прокляті в віках

Посмотрите какой состав

Зображення користувача  Андрей .

Посмотрите какой состав полиции и нацгвардии?Эти же люди все с улицы и без спецподготовки.Они скорей всего сами себя перестреляют. Какое там РАЗРЕШИТЬ!!!

Виктория, думаю, что такой

Зображення користувача Кутузов.

Виктория, думаю, что такой философский вопрос лучше обсудить за чашечкой кофе с тортом Рошен, глядя на морские волны при ясной луне, которая так красиво отражается в Ваших красивых глазах.

Адекватный ответ среди

Зображення користувача щэнэвмэрлык.

Адекватный ответ среди скулёжа бандерлогов!!!

Неприменение силы силовиками

Зображення користувача щэнэвмэрлык.

Неприменение силы силовиками уже привело к бардаку на украине! Сейчас все всем довольны? Опять "банду-гэть"? вам не надоело?

Если им разрешат стрелять в

Зображення користувача топорник.

Если им разрешат стрелять в людей -убивать станут и нацгвардейцев. Что стоит кинуть топор с 5 метров?

Пусть только попробуют, люди

Зображення користувача Сергей18982.

Пусть только попробуют, люди уже научены горьким опытом, будут бежать и нацгвардия и порошок под свистом пуль, оружия у народа уже достаточно не будет однобокой стрельбы, будет бойня.

Чи підтримуєте ви те, що уже

Зображення користувача ОГО!.

Чи підтримуєте ви те, що уже наша власть пістота нацгвардійцям хочуть дозволити стріляти в протестувальників на майдані як це дозволив ян-ук-ов-ич-ын , якщо вони скоротили і скорочують мінімальну відстань до власть пистотавских силовиків?янукович кацап-силовиками стреляв у простий народ у майданівців а не у шобло пистоти на сцені бо знав шо шобло на сцені його однодумці і подельнікі і того шо знав шо завдяки тім пистотавцям шо на сцені він-янукович останеця безнаказаним !!!а ця власть пистота тєж це знае і про цє завжди думає , дозволити стріляти в народ протестувальників !!!

Чи підтримуєте ви те, що

Зображення користувача ОГО!.

Чи підтримуєте ви те, що нацгвардійцям хочуть дозволити стріляти в пенсіонерів протестувальників як в бабиному яру, якщо вони скорочують мінімальну відстань до власть пістоти і їх силовиків?

Стріляти по людині? -

Зображення користувача Ангелін.

Стріляти по людині? - божевільні якісь.

Хто не помер з голоду, того

Зображення користувача Микола _1977_5.

Хто не помер з голоду, того дострелити. Докерувалися маніакальні клептомани.

А чи підтримуєте ви те, що

Зображення користувача Гість Вася.

А чи підтримуєте ви те, що Янукович трусло и зрадник, тому що не дав команди Беркуту розігнати ту всю бандитську свору, яка була на Майдані? Можливо, щоби розігнали водометами, то не було б зараз Донбассу (в сенсі війни на тій территорії) та відокремленого Криму. На чергових виборах обрали би іншого Президента, який би не був бандитом.

Ось заява Д.Яроша, бойового

Зображення користувача мишко далекий.

Ось заява Д.Яроша, бойового командира добровольчого батальйону "Правий сектор", який ,один з перших, пішов на фронт у 2014році захищати УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ від озвірілого російського окупанта і захищає суверенітет УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ сьогодні :
http://patrioty.org.ua/blogs/khity-tyzhnia-ia-dav-by-komandu-vesty-vohon...

Одні вже СТРІЛЯЛИ. І що тепер

Зображення користувача ЕВГЕН..

Одні вже СТРІЛЯЛИ. І що тепер за кого знову і за які медалі і копійки.

Державний кордон -це один із

Зображення користувача мишко далекий.

Державний кордон -це один із елементів НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДЕРЖАВИ і ніхто НЕМАЄ ПРАВА його перступати без дозволу цієї держави і прикордонники зобовязані державою--основним законом -КОНСТИТУЦІЄЮ-захищати держаний кордон всіма засобами ,навідь зброєю.Це записано в КОНСТИТУЦІЇ.Тому на кордоні, у випадку з Саакашвілі, винні "чинухи",які давали злочинні накази прикордонникам,а активісти,які б загинули, чи були б поранені під час прориву ДЕРЖАНОГО КОРДОНУ,згідно з Конституцією, були б визнані як карні злочинці--тому що ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН ЦЕ СВЯТЕ -це елемент НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДЕРЖАВИ !!!

Пограничники имели право

Зображення користувача Стас Гость.

Пограничники имели право стрелять по Мише. И толку, он прошел сквозь границу. А тут гражданин идет по своей стране и из-за того, что он приближается к какомуто Х.. тот в него стрелять начнет.

Якщо дозволять поліції

Зображення користувача Антонина Ивановна Паладько.

Якщо дозволять поліції стріляти в мирних демонстрантів, тоді зявляться десятки Донецьків і Луганськів в Україні.

Тож выходить що наш президент

Зображення користувача Гість2.

Тож выходить що наш президент дозволяє стріляти по мені, якщо я вийду на мітинг невдоволений його президентською роботою.

Нема питань. Можна дозволити.

Зображення користувача Васько.

Нема питань. Можна дозволити. АЛЕ - спочатку дозволити вільне володіння та користування зброєю для населення та її вільне розповсюдження, продаж тощо, і, звісно, звільнення від будь-якої відповідальності за стрільбу по поліцейських у відповідь.

Цей законопроект є світченням

Зображення користувача мишко далекий.

Цей законопроект є світченням того, що Порошенко, заради свого бажання залишитись у президентському кріслі ще на 5років (а це гарантія йому для продовження власного збагатчення)пішов на шлях знищення опозиціїї, наплювавши на демократичні принципи побудови Української держави.На сьогоднішній час він вже взяв під контроль силовий і судійський блок і у нього зявилось манікальне бажання поводитись з державою, як із своєю вотчиною ,наплювавши на Конституцію.Це вже небезпечні прояви для українського демократичного громадського суспільства і це суспільство може сприйняти цей закон так, як за рецидевиста -злодія Януковича сприйняло його антидемократичний закон.

Ой, Петре, Петре! Я тобі кажу, –
Побійся Бога, правду не сховаєш!
Твої нукери перейшли межу,
Ми все забули, так собі гадаєш?

Ми памятаєм кожен крок і мить,
Призначення міністром Галатея.
І прокурором Шокіна зробить,
Теж твоя воля і твоя ідея.

Майдану жертви, Іловайська теж
Чекають справедливої відплати.
Як обіцяєш, то за тим вже стеж!
Подумай спершу чим щось обіцяти!

Хто твої друзі? Я скажу хто ти.
Вони у тебе з бізнесу партнери,
Їм би бабла побільше нагребти,
Та на крові жирують мародери.

А в СБУ, нацгвардії, ментів
Вже більше тих, хто з ворогом воює,
Оснащення і зброї й поготів,
Та це від гніву все ж не порятує.

Колона п’ята наче та іржа
Пролазить всюди, в’їлася в структури.
Потугам їх ніхто не заважа,
Закон не має сили диктатури.

Вже знову реваншисти всіх мастей
Поволі підбираються до влади
Не видно щось потуги і страстей
І щоби уряд планам цим завадив.

Ось проти активістів сила є,
Поб’ють, скалічать, можуть навіть вбити.
І що дивує, розуму стає
На другий день ментів нагородити.

Змінили назву розчерком пера,
Регалії та форму, прибамбаси.
Тепер вже поліцаї-мусора
«Кришують» кримінал весь на Донбасі.

А активістів обіллють багном.
Кричати будуть, що хитають човен,
Що ними керував кремлівський гном,
Але народ далеко вам не овен.

Народ все бачить, але ще терпить!
На скільки стане ще того терпіння?
Тож вже пора щось для людей зробить,
Щоб знову не відбулось потрясіння.

Для цього треба тільки лиш одно
Щоб в ритмі України серце билось.
Ми цю війну би виграли давно
І сліз та крові стільки не пролилось.

Проблема в тім, ніхто з вас не збагне,
За Україну гине люд, не владу!
І президентство, як і все, мине,
А може статись, не мине, а впаде…

На законодавчому рівні

Зображення користувача Гість250.

На законодавчому рівні потрібно чітко розмежувати коли і в кого можна стріляти, а коли ні так, як питання неоднозначне.
Іноді заходи протесту не дозволяють виконувати людям свою роботу(при блокуванні доріг), а з другої сторони через декількох провокаторів які на протесті спровокують до таких дій можна розігнати 90% мирних протестувальників, які законно відстоюють свої права

Якщо люди виходять на

Зображення користувача Навіщо.

Якщо люди виходять на протести, то у більшості випадків це результат роботи влади, якою вони незадовлені, так що не стріляти потрібно у мітингувальників, а як найскоріше усувати причини і не доводити ситуацію ще до більшого загострення. Поліція має захищати владу лише у випадку коли вона відстоює інтереси народа, а якщо бореться за свої шкурні інтереси, то приймати рішення стосовно міської влади може влада, що стоїть вище, і потрібно вирішувати проблеми населення,а не створювати штучне протистояння. Щодо проплачених "тітушок" та "сепарів" то треба створити найжорсткіші умови щодо їхньої ізоляції, тоді вони не будуть їздити на заробітки.

Чи підтримуєте ви те, що

Зображення користувача ОГО.

Чи підтримуєте ви те, що власть пистотавські суки хочуть ссученим сепарам нацгвардійцям дозволити стріляти в проукраінських протестувальників, якщо вони скорочують мінімальну відстань до ссучених власть пистотавских силовиків?

Чи підтримуєте ви те, що

Зображення користувача ОГО.

Чи підтримуєте ви те, що нацгвардійцям не дозволяли стріляти в пророссєйскіх протестувальників ДНР ЛНР ЗОНИ КРИМ , якщо вони скорочують мінімальну відстань до силовиків?А чі витримає Украінський Народ внутрішню агресію силовоі судовоі са-аваковськоі сепаратиської власть пістоти шоколадного чучхе-петі-парашенка і випущеною їім сепаратіскою нелькою штепой ліцемерно поплюжевшою при виході із сізо гімн Украіни???

Найстрашніше у цій ситуації

Зображення користувача мишко далекий.

Найстрашніше у цій ситуації те, що цей проект закону вніс- вдумаймось!! !--гарант КОНСТИТУЦІЇ-президент- Порошенко-який цим законом хоче розтоптати КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ на мирні протести проти свавілля влади--а це і проти свавілля президента ,бож він хоче побудувати поліцейську державу.Порошенко чудово розуміє, що у нацгвардії служать бувші" беркутівці",які тільки чекають від Авакова(а ца значить -з наказу Порошенка) команди 'фас",бо цим "беркутівцям "не вперше проливати кров мирних українських патріотів.А также страшно то ,що це чудово знає Порошенко.Питання до цього проєкту Порошенка--Хто на Майдані, чи на вулиці буде визначати цю відстань на право стріляти у людей ???--ПОРОШЕНКО??? АВАКОВ??? Бож вже в народі цю нацполіцю знову називають "ментами"

Дивлюсь як б’ють атошників в Дніпрі
І серце люттю, кров’ю закипає!
Господь зберіг життя їм на війні,
А в ріднім місті «вата» добиває!

Менти, тітушки – знову заодно,
Чи вибачаюсь, тобто поліцаї.
Немов з Майдану дивлюся кіно
І відчуття реальності втрачаю.

Себе питаю і питаю вас, –
Кого ж вони на фронті захищали?
Менти ті ж самі – в профіль чи в анфас
Від зміни назви іншими не стали.

Болить душа від завданих їм ран
Колона п’ята знов шикує лави.
Хто воював і справжній ветеран
Надіявся на захист від держави.

Тож не здивуюсь як бійці уже,
Самі візьмуться погань цю судити.
І хай вам Бог поможе й вбереже,
Якщо не здатна влада це робити.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти