Бійці Нацгвардії можуть отримати дозвіл стріляти в людей на мітингах. ВІДЕО

Переглядів: 2707 Коментарів: 18

Прибічники розширення повноважень Нацгвардії кажуть, бійцям треба дозволити застосовувати силу, зброю і діяти жорстко, адже часом у запалі учасники протестів переходять всі дозволені межі, жертвами стають правоохоронці.
Водночас частина експертів називає розширення повноважень Нацгвардії - кроком до поліцейської держави, загрозою для свободи мирних зібрань та придушенням опозиції.

Друзі, а як вважаєте ви, чи варто дозволити бійцям застосовувати силу та навіть стріляти в учасників акцій протесту, якщо вони скорочують мінімальну відстань до силовиків?

- з одного боку це буде додатковим стримуючим фактором для агресивно налаштованих мітингувальників.

- з іншого боку це - крок до поліцейської держави, що призведе до кровопролиття під час акцій протесту. 

Коментуйте. 

Опитування

Чи підтримуєте ви те, що нацгвардійцям хочуть дозволити стріляти в протестувальників, якщо вони скорочують мінімальну відстань до силовиків?

Варіанти

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (18)

Чи підтримуєте ви те, що уже

Зображення користувача ОГО!.

Чи підтримуєте ви те, що уже наша власть пістота нацгвардійцям хочуть дозволити стріляти в протестувальників на майдані як це дозволив ян-ук-ов-ич-ын , якщо вони скоротили і скорочують мінімальну відстань до власть пистотавских силовиків?янукович кацап-силовиками стреляв у простий народ у майданівців а не у шобло пистоти на сцені бо знав шо шобло на сцені його однодумці і подельнікі і того шо знав шо завдяки тім пистотавцям шо на сцені він-янукович останеця безнаказаним !!!а ця власть пистота тєж це знае і про цє завжди думає , дозволити стріляти в народ протестувальників !!!

Чи підтримуєте ви те, що

Зображення користувача ОГО!.

Чи підтримуєте ви те, що нацгвардійцям хочуть дозволити стріляти в пенсіонерів протестувальників як в бабиному яру, якщо вони скорочують мінімальну відстань до власть пістоти і їх силовиків?

Стріляти по людині? -

Зображення користувача Ангелін.

Стріляти по людині? - божевільні якісь.

Хто не помер з голоду, того

Зображення користувача Микола _1977_5.

Хто не помер з голоду, того дострелити. Докерувалися маніакальні клептомани.

А чи підтримуєте ви те, що

Зображення користувача Гість Вася.

А чи підтримуєте ви те, що Янукович трусло и зрадник, тому що не дав команди Беркуту розігнати ту всю бандитську свору, яка була на Майдані? Можливо, щоби розігнали водометами, то не було б зараз Донбассу (в сенсі війни на тій территорії) та відокремленого Криму. На чергових виборах обрали би іншого Президента, який би не був бандитом.

Ось заява Д.Яроша, бойового

Зображення користувача мишко далекий.

Ось заява Д.Яроша, бойового командира добровольчого батальйону "Правий сектор", який ,один з перших, пішов на фронт у 2014році захищати УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ від озвірілого російського окупанта і захищає суверенітет УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ сьогодні :
http://patrioty.org.ua/blogs/khity-tyzhnia-ia-dav-by-komandu-vesty-vohon...

Одні вже СТРІЛЯЛИ. І що тепер

Зображення користувача ЕВГЕН..

Одні вже СТРІЛЯЛИ. І що тепер за кого знову і за які медалі і копійки.

Державний кордон -це один із

Зображення користувача мишко далекий.

Державний кордон -це один із елементів НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДЕРЖАВИ і ніхто НЕМАЄ ПРАВА його перступати без дозволу цієї держави і прикордонники зобовязані державою--основним законом -КОНСТИТУЦІЄЮ-захищати держаний кордон всіма засобами ,навідь зброєю.Це записано в КОНСТИТУЦІЇ.Тому на кордоні, у випадку з Саакашвілі, винні "чинухи",які давали злочинні накази прикордонникам,а активісти,які б загинули, чи були б поранені під час прориву ДЕРЖАНОГО КОРДОНУ,згідно з Конституцією, були б визнані як карні злочинці--тому що ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН ЦЕ СВЯТЕ -це елемент НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДЕРЖАВИ !!!

Пограничники имели право

Зображення користувача Стас Гость.

Пограничники имели право стрелять по Мише. И толку, он прошел сквозь границу. А тут гражданин идет по своей стране и из-за того, что он приближается к какомуто Х.. тот в него стрелять начнет.

Якщо дозволять поліції

Зображення користувача Антонина Ивановна Паладько.

Якщо дозволять поліції стріляти в мирних демонстрантів, тоді зявляться десятки Донецьків і Луганськів в Україні.

Тож выходить що наш президент

Зображення користувача Гість2.

Тож выходить що наш президент дозволяє стріляти по мені, якщо я вийду на мітинг невдоволений його президентською роботою.

Нема питань. Можна дозволити.

Зображення користувача Васько.

Нема питань. Можна дозволити. АЛЕ - спочатку дозволити вільне володіння та користування зброєю для населення та її вільне розповсюдження, продаж тощо, і, звісно, звільнення від будь-якої відповідальності за стрільбу по поліцейських у відповідь.

Цей законопроект є світченням

Зображення користувача мишко далекий.

Цей законопроект є світченням того, що Порошенко, заради свого бажання залишитись у президентському кріслі ще на 5років (а це гарантія йому для продовження власного збагатчення)пішов на шлях знищення опозиціїї, наплювавши на демократичні принципи побудови Української держави.На сьогоднішній час він вже взяв під контроль силовий і судійський блок і у нього зявилось манікальне бажання поводитись з державою, як із своєю вотчиною ,наплювавши на Конституцію.Це вже небезпечні прояви для українського демократичного громадського суспільства і це суспільство може сприйняти цей закон так, як за рецидевиста -злодія Януковича сприйняло його антидемократичний закон.

Ой, Петре, Петре! Я тобі кажу, –
Побійся Бога, правду не сховаєш!
Твої нукери перейшли межу,
Ми все забули, так собі гадаєш?

Ми памятаєм кожен крок і мить,
Призначення міністром Галатея.
І прокурором Шокіна зробить,
Теж твоя воля і твоя ідея.

Майдану жертви, Іловайська теж
Чекають справедливої відплати.
Як обіцяєш, то за тим вже стеж!
Подумай спершу чим щось обіцяти!

Хто твої друзі? Я скажу хто ти.
Вони у тебе з бізнесу партнери,
Їм би бабла побільше нагребти,
Та на крові жирують мародери.

А в СБУ, нацгвардії, ментів
Вже більше тих, хто з ворогом воює,
Оснащення і зброї й поготів,
Та це від гніву все ж не порятує.

Колона п’ята наче та іржа
Пролазить всюди, в’їлася в структури.
Потугам їх ніхто не заважа,
Закон не має сили диктатури.

Вже знову реваншисти всіх мастей
Поволі підбираються до влади
Не видно щось потуги і страстей
І щоби уряд планам цим завадив.

Ось проти активістів сила є,
Поб’ють, скалічать, можуть навіть вбити.
І що дивує, розуму стає
На другий день ментів нагородити.

Змінили назву розчерком пера,
Регалії та форму, прибамбаси.
Тепер вже поліцаї-мусора
«Кришують» кримінал весь на Донбасі.

А активістів обіллють багном.
Кричати будуть, що хитають човен,
Що ними керував кремлівський гном,
Але народ далеко вам не овен.

Народ все бачить, але ще терпить!
На скільки стане ще того терпіння?
Тож вже пора щось для людей зробить,
Щоб знову не відбулось потрясіння.

Для цього треба тільки лиш одно
Щоб в ритмі України серце билось.
Ми цю війну би виграли давно
І сліз та крові стільки не пролилось.

Проблема в тім, ніхто з вас не збагне,
За Україну гине люд, не владу!
І президентство, як і все, мине,
А може статись, не мине, а впаде…

На законодавчому рівні

Зображення користувача Гість250.

На законодавчому рівні потрібно чітко розмежувати коли і в кого можна стріляти, а коли ні так, як питання неоднозначне.
Іноді заходи протесту не дозволяють виконувати людям свою роботу(при блокуванні доріг), а з другої сторони через декількох провокаторів які на протесті спровокують до таких дій можна розігнати 90% мирних протестувальників, які законно відстоюють свої права

Якщо люди виходять на

Зображення користувача Навіщо.

Якщо люди виходять на протести, то у більшості випадків це результат роботи влади, якою вони незадовлені, так що не стріляти потрібно у мітингувальників, а як найскоріше усувати причини і не доводити ситуацію ще до більшого загострення. Поліція має захищати владу лише у випадку коли вона відстоює інтереси народа, а якщо бореться за свої шкурні інтереси, то приймати рішення стосовно міської влади може влада, що стоїть вище, і потрібно вирішувати проблеми населення,а не створювати штучне протистояння. Щодо проплачених "тітушок" та "сепарів" то треба створити найжорсткіші умови щодо їхньої ізоляції, тоді вони не будуть їздити на заробітки.

Чи підтримуєте ви те, що

Зображення користувача ОГО.

Чи підтримуєте ви те, що власть пистотавські суки хочуть ссученим сепарам нацгвардійцям дозволити стріляти в проукраінських протестувальників, якщо вони скорочують мінімальну відстань до ссучених власть пистотавских силовиків?

Чи підтримуєте ви те, що

Зображення користувача ОГО.

Чи підтримуєте ви те, що нацгвардійцям не дозволяли стріляти в пророссєйскіх протестувальників ДНР ЛНР ЗОНИ КРИМ , якщо вони скорочують мінімальну відстань до силовиків?А чі витримає Украінський Народ внутрішню агресію силовоі судовоі са-аваковськоі сепаратиської власть пістоти шоколадного чучхе-петі-парашенка і випущеною їім сепаратіскою нелькою штепой ліцемерно поплюжевшою при виході із сізо гімн Украіни???

Найстрашніше у цій ситуації

Зображення користувача мишко далекий.

Найстрашніше у цій ситуації те, що цей проект закону вніс- вдумаймось!! !--гарант КОНСТИТУЦІЇ-президент- Порошенко-який цим законом хоче розтоптати КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ на мирні протести проти свавілля влади--а це і проти свавілля президента ,бож він хоче побудувати поліцейську державу.Порошенко чудово розуміє, що у нацгвардії служать бувші" беркутівці",які тільки чекають від Авакова(а ца значить -з наказу Порошенка) команди 'фас",бо цим "беркутівцям "не вперше проливати кров мирних українських патріотів.А также страшно то ,що це чудово знає Порошенко.Питання до цього проєкту Порошенка--Хто на Майдані, чи на вулиці буде визначати цю відстань на право стріляти у людей ???--ПОРОШЕНКО??? АВАКОВ??? Бож вже в народі цю нацполіцю знову називають "ментами"

Дивлюсь як б’ють атошників в Дніпрі
І серце люттю, кров’ю закипає!
Господь зберіг життя їм на війні,
А в ріднім місті «вата» добиває!

Менти, тітушки – знову заодно,
Чи вибачаюсь, тобто поліцаї.
Немов з Майдану дивлюся кіно
І відчуття реальності втрачаю.

Себе питаю і питаю вас, –
Кого ж вони на фронті захищали?
Менти ті ж самі – в профіль чи в анфас
Від зміни назви іншими не стали.

Болить душа від завданих їм ран
Колона п’ята знов шикує лави.
Хто воював і справжній ветеран
Надіявся на захист від держави.

Тож не здивуюсь як бійці уже,
Самі візьмуться погань цю судити.
І хай вам Бог поможе й вбереже,
Якщо не здатна влада це робити.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
13.10.2017
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
11.10.2017
Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії, правник
02.10.2017
RSS-матеріал