Відому громадську організацію СБУ звинуватила у співпраці з терористами. ВІДЕО

Переглядів: 2255 Коментарів: 8

СБУ звинуватила українську громадську організацію ЛЖВ у співпраці з терористами - через те, що ця громадська організація нібито привласнює грантові гроші і допомагає ліками хворим на ВІЛ/СНІД жителям окупованих територій Донбасу. У самій громадській організації звинувачення навідріз відкидають. Але кажуть, так – хворим з Криму та Донбасу вони допомагали і допомагають. Лише за 2016-й рік лікування на непідконтрольній території отримали понад 7-м тисяч ВІЛ інфікованих людей. І це, мовляв, ніяка не співпраця з терористами.

Як ви вважаєте, чи має Україна та українські громадські організації допомагати ліками хворим у тому числі на ВІЛ/СНІД людям, які живуть в т.зв. ДНР, ЛНР та Криму? Це прояв гуманізму чи співпраця з терористами? 

Коментуйте. 

Опитування

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (8)

Почему помогают на

Зображення користувача Боря.

Почему помогают на неподконтрольных териториях? Видимо для того что бы никто не мог проверить, сколько и куда! Короче кидают на деньги порядочных иностранцев.

100%.

Зображення користувача НОРГ.

100%.

Це відмивання грандів.

Зображення користувача НОРГ.

Це відмивання грандів.

А купівля вугля у сепарів і

Зображення користувача Завірюха.

А купівля вугля у сепарів і розгін тих хто поїзда із сепарським вугілям для проїзду в Щеневмерлу блокував????І приказ для розгону людей кримчанина Семена Семенченко був із Київа....То хто тоді ідіот ,хіба ти бо тобі мозги промили ігіловською Ракою.....

Як ви вважаєте, чи має

Зображення користувача ОГО!.

Як ви вважаєте, чи має Україна та українські громадські організації допомагати ліками хворим у тому числі на ВІЛ/СНІД людям, які живуть в т.зв.ИГИЛОВСКИОМ МАСУЛЕ РАККИ ДНР, ЛНР та Криму? Це прояв гуманізму чи співпраця з терористами?

Гуманизм - это признак

Зображення користувача Европеец.

Гуманизм - это признак развитого общества. Украина должна сделать все, чтобы помочь ВИЧ- инфицированным, смертельнобольным людям. Иначе мы никогда не построим демократическое государство!

Ворог,який захопив територію

Зображення користувача С ергій.

Ворог,який захопив територію Донецької та Луганської областей і Криму несе повну відповідальність за населення цих територій,а громадські організації повинні опікуватися виключно територією України.Все інше-це співпраця з вбивцями та загарбниками.

Это воровство денег! А не

Зображення користувача Гість1.

Это воровство денег! А не гуманизм!И деньги эти воруются или здесь этими "спасителями" или там боевиками! Проверить нельзя, значит воруют!

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Якщо вам запропонують продати свій голос на виборах, чи погодитесь ви?

Варіанти