Skip to main content

Blog post

У Калуші поліцейські переслідували п’яного водія з дитиною у салоні. ВІДЕО

У Калуші Івано-Франківської області патрульні затримали нетверезого водія. Чоловік намагався втекти від поліцейських на швидкості понад 100 кілометрів за годину. Найстрашніше те, що в салоні автомобіля була мати із 10-річною дитиною.

Ольга Мельник

Ольга Мельник,
Журналістка Магнолії-ТВ

All articles by the author

Загалом, за статистикою з січня по жовтень 2016 року у ДТП в Україні з вини п’яних водіїв травмовано 2577 людей. 246 у таких аваріях загинуло.
Аби змінити цю трагічну ситуацію народний депутат Мустафа Найєм запропонував радикальний метод боротьби з п'яними водіями - відкривати проти них кримінальне провадження і саджати їх за грати.
А як вважаєте ви? Чи потрібно порушувати кримінальне провадження і саджати за грати п’яних водіїв?

З одного боку, кримінальна відповідальність буде працювати потужним стримуючим фактором для водіїв, які сідають за кермо п'яні.

З іншого боку, чи не занадо суворе таке покарання за водіння у нетверезому стані, чи співмірне воно вчиненому порушенню?

Чи потрібно ввести кримінальну відповідальність за водіння у нетверезому стані?

Answer options:

Choices

Comment on this entry

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Comments:

Петрик

Однозначно сажать. Причём желательно с конфискацией ТС и лишением прав пожизненно. Иначе до человекоподобных приматов не доходит. Они слишком тупорылы для какой либо ответственности.

Вячеслав.Ф.

Однозначно сажать. С пожизненным лишением прав на вождение. А лучше на месте пару десятков расстрелять . Как в свое время сделал Гитлер в Германии за бесплатный проезд в трамвае. Через неделю все стали законопослушными гражданами.

X