Чи повинна Україна скасувати вихідний та свято Дня Перемоги?

Автор: 
Головний редактор порталу «Известия в Україні»

Україна не повинна скасовувати вихідний та свято Дня Перемоги 9 травня, адже ми маємо пишатися нашими перемогами, тим більше перемогами здобутими великою кров’ю. Ми маємо цінувати ту жертву народу, яка була принесена під час тієї війни, для того, щоб цінувати майбутню перемогу у нинішній війні.

І чим більше шани ми віддаємо тим, хто втратив своїх рідних і близьких під час Великої Вітчизняної Війни, чим більше ми застосовуємо термін Велика Вітчизняна Війна, тим швидше ми переможемо зараз на неоголошеній донбаській війні.

Тому вихідний скасовувати не треба. Це має бути свято для всіх. Усі повинні мати шанс прийти до монумента «Невідомого солдата» і вклонитися тим людям, які не лежать під цим монументом.

Тому що коли ми кажемо невідомий солдат, ми маємо на увазі всіх тих, хто не повернувся з війни, і тих, хто не знає де могили їх рідних. Наприклад, як мій дідусь, який загинув десь у лісах Брянщини, і я навіть не знаю, де він похований.

Але я маю шанс прийти до монумента «Невідомому солдату» і вклонитися в цей день. Це має бути не просто свято, а свято родинне, яке ще й мотивується державою. І саме ці процеси має очолювати Президент України.

Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст цієї публікації. 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Так, засуджую, такі артисти – зрадники України
66%
Ні, не засуджую, мистецтво – поза політикою
33%

Старі опитування