Чи варто було Савченко зустрічатися з лідерами т.н. ДНР і ЛНР?

Автор: 

Чи варто вступати в переговори з сепаратистами? Бурхливі емоції, які викликала поведінка Надії Савченко, дивують!

Це чи занадто поверхневе ставлення до ситуації, або ж спланована акція. Спробуємо розібратись. 

Час від часу журналісти готують матеріал про сім’ї, чоловіки з яких потрапили до полону. Ці жінки оббивають пороги міністерств та відомств, однак не знаходять належної підтримки. Їхні чоловіки покинуті та забуті державою і громадянами.

Уявімо середньостатистичну сім’ю з маленького міста, чоловіка і батька з якої мобілізували і він потрапив у полон. Як жити дружині, знаючи що десь в темному підвалі та нелюдських умовах сидить чоловік, якого використовують як раба? 
Чому нас турбує факт переговорів, а не мета, яку прагнуть за їхньою допомогою досягнути? Хіба не заслужили солдати, які захищали нашу державу бути визволеними в найкоротший час?

Приблизно рік тому правозахисник Тетяна Монтян їздила до Алчевська. Вказана подія була розцінена окремими громадянами як державна зрада. Одночасно, з нею на батьківщину повернулось декілька полонених.  Припускаю, що більшість критикуючих знають про війну тільки зі ЗМІ і не хочуть замислюватись про долю наших співгромадян, тому не в змозі надати об’єктивну оцінку подіям. 

Інше питання, що під час поїздок до ДНР Надія Савченко може дізнатись про  інші цікаві подробиці, які в притаманній для себе манері оприлюднить. 
Це першочергова причина критики з боку високопосадовців, адже виникає багато підозр з приводу витрати бюджетних коштів у оборонній сфері.

Прошу усіх задуматись, чи є якась різниця, яким чином додому повернеться батько, син, брат? Сприяння їхньому поверненню зі сторони колишньої полонянки, яка внаслідок цього стала народним депутатом і героїнею, - є шляхетним вчинком і проявом громадянської свідомості.

Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст цієї публікації.

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти