Про передавачі на Карачуні

Автор: 
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики

Обережно, розганяють #фейкову #зрада, там де іі немає: що ніби то вежа на Карачуні побудована тільки для краси і передавачі на ній не працюють.
Якщо під'їхати ближче до вежи, то можна на власні очі побачити і фідери, і антени- "пелюстки". Всі FM, аналогові передавачі приватні та держканалів з грудня працюють. Так що тут все #перемога.

А тепер пройдусь по реальним наявним #зрадам:
#Зрада 1:
Не переніс своі цифрові передавачі на нову вежу Зеонбуд. Але це приватна компанія (в засновниках якої як кажуть є акціонери наближені до минулої влади) і концерн РРТ не має на неї впливу. В той же час росіяни надали "ДНР" цифровий 8 кВт передавач і тепер звісно вони з 364 м вежі мовлять досить далеко в цифрі в глибину нашої території. 
#Зрада 2:
Уряд однієї з краін Західної Європи ще восени запропонував нам обрати з 150 цифрових передавачів Т1 20, які вони нам готові подарувати. До речі там біля 15 передавачів таких, що підлягають пере налаштуванню під Т2. Є дуже високої потужності. Нажаль досі (вже більше ніж 5 місяців ці передавачі не обрані). Вчора мені повідомили що можливо обрали 5. Чому не 20 мені так і не пояснили. Та Комісія, яку я очолювала, і яка щотижнево розглядала по 25 питань, нажаль зараз щотижнево не збирається і відповідно таку кількість питань не розглядає навіть за квартал. Тому темп встановлення нових передавачів суттєво зменшився. В середньому потрібно 6 місяців для оформлення документів, отримання дотаційного або закупівлі нового передавача і його включення. 
#Зрада 3:
Фінансування на будівництво вежі в Покровську (для мовлення на Донецьк) перший раз ми запросили ще на початку минулого року. Після чого отримали 3 відмови від МінФіну та одну від МінЕконому (про це писали Oleksiy Matsuka та Віталій Сизов). Потім обіцяли розпочати будівництво цього року. Поки нічого не відбувається. 

 

Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст цієї публікації.

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи має Україна нести відповідальність за ситуацію та людей в т.зв. ЛДНР?

Варіанти