Полтавські оперативники затримали серійного вбивцю!

Полтавські оперативники затримали серійного вбивцю!

Полтавські оперативники затримала у м. Яготин Київської області мешканця селища Гребінка Полтавської області, підозрюваного у скоєнні чотирьох убивств. На зловмисника вийшли під час перевірки обставин зникнення 44-річної мешканки села Корніївка Гребінківського району, яка за інформацією рідного брата останнім часом співмешкала з цим чоловіком.

Під час провадження оперативно-розшукових заходів працівники карного розшуку знайшли труп розшукуваної жінки, закопаний в погребі 56-літнього Віктора (ім’я змінено), мешканця селища Гребінка. На досудовому слідстві правоохоронці з’ясували, що в день убивства благовірні посварилися і чоловік забив «кохану» до смерті. Пізніше Віктор зізнався у скоєнні інших трьох вбивств минулих років.

Керівник Управління карного розшуку ГУМВС Євген Чернега уточнює: «Перший злочин підозрюваний скоїв у 1998-му році, інші – упродовж останніх чотирьох років». Побоюючись кримінальної відповідальності, Віктор старанно приховав сліди першого вбивства. Жертву зловмисник закопав у покинутому погребі, глибиною 6 метрів, заваливши «могилу» сміттям.

В інших трьох випадках він не переймався маскуванням слідів. Після першого вбивства, ніби повіривши у свою всемогутність і безкарність, він розв’язував побутові сварки винятково силою. Причому в усіх чотирьох випадках забив трьох співмешканок та одного знайомого до смерті руками, ногами, держаком лопати та іншими підручними засобами. Для захоронення жертв використовував погреб і власну земельну ділянку.

Наразі, підозрюваний у скоєнні тяжких злочинів, Віктор, перебуває у слідчому ізоляторі м. Полтава. За фактами вбивств порушені чотири кримінальні справи. «Він цілком адекватно сприймає ситуацію і чітко відповідає на питання міліції» – розповідає Олександр Вікторович.

Шокуючі подробиці жорстоких вбивств вас чекають у сьогоднішньому ефірі на телеканалі "ЧП.INFO".

Матеріали надані ВЗГ ГУМВС України в Полтавській області.

 

Поділіться:

Коментарі (2)

На: Полтавські оперативники затримали серійного вбивцю!

Зображення користувача Гість.

на таку людину тільки суд лінча від родичів померлих на хрещатику

На: Полтавські оперативники затримали серійного вбивцю!

Зображення користувача Гість.

вы даже не представляете как мне хотелось бы судить его по своим "законам"

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Як ви вважаєте, чи потрібна поліція на футбольних стадіонах України?

Варіанти