На Донеччині ліквідовано потужний конвертцентр, - прокуратура. ФОТО

На Донеччині ліквідовано потужний конвертцентр, - прокуратура. ФОТО

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області розслідується кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків службовими особами одного з підприємств області.

Прокуратурою Донецької області спільно зі співробітниками Служби безпеки України в Донецькій області та працівниками фіскальної служби ліквідовано міжрегіональний конвертаційний центр, який діяв на території Донецької, Луганської та інших областей.

До складу центру входили декілька активних учасників, а також ряд їх спільників, на яких були зареєстровані фіктивні підприємства.

Зловмисники працювали з клієнтами з різних регіонів України. Вони надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації податків.  

Через рахунки фіктивних підприємств здійснювалася конвертація безготівкових коштів у готівку.

У результаті 6 проведених обшуків виявлено та вилучено печатки фіктивних підприємств, грошові кошти у сумі понад 1 млн гривень, комп'ютерну техніку та чорнові записи. 

Розслідування кримінального провадження триває.

За матеріалами прес-служби прокуратури Донецької області 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екперта

Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
21.02.2017
Тетяна Заровна
Журналістка, вимушена переселенка з Донецька
13.02.2017
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
08.02.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи потрібно прийняти закон про статус окупованих територій, згідно якого Україна не виплачує соцвиплати в ОРДЛО, не постачає воду, там забороняються вибори і з цими територіями припиняється торгівля?

Варіанти