Мініфабрику з виготовлення вибухівки виявила поліція Рівненщини. ФОТО

Мініфабрику з виготовлення вибухівки виявила поліція Рівненщини. ФОТО

Під час санкціонованого обшуку у господарстві 43-річного уродженця Грузії, жителя села Нова Українка Рівненського району, оперативники виявили та вилучили більше 50-ти предметів, які незаконно зберігалися чоловіком, серед яких була зброя та суміші для виготовлення вибухівки.

Відповідно до ухвали слідчого судді працівники карного розшуку Рівненського районного відділення поліції провели обшук у господарстві жителя дачного масиву села Нова Українка.

На кухні правоохоронці виявили сховану перероблену гвинтівку з військовим оптичним прицілом, п’ять малокаліберних патронів до неї, пристрій схожий на пістолет-револьвер системи Нагана без ударно-спускового механізму, три ножі-мечі, чотиригранний голковий штик-ніж до гвинтівки, округлий предмет з двома лезами, два затвори кустарного виробництва, сокира, виготовлена по типу японської холодної зброї та спеціальний лом.

На горищі також виявили шість ємкостей загальним об’ємом понад 13 літрів із селітрою та сріблястою порошкоподібною речовиною, пакет із шрапнеллю, дві коробки із капсулями до вогнепальних патронів, шість кілограмів графіту особливої чистоти, поліетиленовий пакет з сріблястою порошкоподібною речовиною, сіру речовину у полімерній плівці, обмотану чорною ізоляційною стрічкою та аналогічно запакований циліндричний предмет, каміння бурштину-сирцю різних фракції, а також респіратор та тертку для сірки.

Та найбільшу увагу поліцейських привернув балон із-під вогнегасника, в середині якого був через спеціальний отвір закладений електричний провід на кінці з циліндром, схожим на детонатор, та ще два саморобні вибухові предмети, щільно замотані у плівку.

Крім того, під час обшуку правоохоронці виявили п’ять документів (паспорти, посвідчення та техпаспорт), виданих на різні особи. Їх також вилучили та перевіряють на предмет підробки чи викрадення.

Також у ніші правоохоронці виявили 11 електроінструментів. Чи крадені вони, з’ясовуватимуть у ході досудового розслідування.

За матеріалами ВК ГУНП у Рівненській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Якщо вам запропонують продати свій голос на виборах, чи погодитесь ви?

Варіанти