У Чернівцях поліція затримала добре організовану банду наркоділків. ФОТО

У Чернівцях поліція затримала добре організовану банду наркоділків. ФОТО

Зловмисники займалися контрабандою, виготовленням, а також збутом психотропних і наркотичних засобів.

Під час обшуків у злочинців вилучено наркотиків майже на 300 тисяч гривень.

Співробітники управління протидії наркозлочинності ГУНП спільно з працівниками СБУ, прикордонної служби та прокуратури задокументували злочинну діяльність організованої групи у складі 9-ти жителів Чернівців.

Правоохоронці з’ясували, що правопорушники упродовж тривалого часу контрабандним шляхом постачали в Україну з Євросоюзу наркотичний засіб «Субутекс».

Також встановлено, що учасники злочинної групи придбали на околиці Чернівців дачний будинок, який в подальшому обладнали під стаціонарну нарколабораторію. Через мережу інтернет наркоділки замовляли хімічні реактиви, колби та інші необхідні речовини для виготовлення психотропної речовини «амфетамін».

Свій «товар» порушники збували оптовим наркодилерам, котрі в подальшому поширювали його серед наркозалежних громадян. За отриманою інформацією, злочинці продавали «Субутекс» за ціною 400 гривень за 1 таблетку, а амфетамін – 200-300 гривень за 1 грам. Щоденна виручка за збут наркотиків становила приблизно 15 тисяч гривень.

За місцями проживання учасників групи та в інших місцях провадження злочинної діяльності правоохоронці провели близько 20 обшуків, під час яких було виявлено і вилучено 500 грамів амфетаміну, 170 таблеток «Субутекс», канабіс, вогнепальну зброю, набої, а також вибухівку. Все вилучене направлено на експертне дослідження.

Усіх учасників злочинної групи затримано.

За матеріалами ВК ГУНП у Чернівецькій області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Денис Ципін
Адвокат, голова Центру Конфліктології і Права
22.11.2017
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи потрібно легалізувати гральний бізнес в Україні?

Варіанти