У Харкові поліція затримала шефа дуже специфічного салону. ФОТО

У Харкові поліція затримала шефа дуже специфічного салону. ФОТО

Працівники харківської поліції затримали організатора масажного салону зі специфічними послугами.

27-річний чоловік за оголошенням набирав на роботу «працівниць», які за грошову винагороду надавали клієнтам послуги сексуального характеру під видом еротичного масажу.

Виявили факти протиправної діяльності працівники слідчого управління спільно з Управлінням боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Харківській області.

Як розповів старший слідчий с особливо важливих доручень слідчого управління ГУНП в Харківській області Андрій Мирний, під час проведення обшуків вилучено речові докази – гроші, отримані від клієнтів за послуги, телефони, журнал обліку.

Встановлено, що 27-річний чоловік спеціально винайняв квартиру для облаштування підпільного салону по наданню інтимних послуг. Для злочинної діяльності підбирав молодих жінок, які мали проблеми із матеріальним забезпеченням через оголошення в мережі Інтернет.

«Жриці кохання» віком від 18 до 25 років, що працювали в борделі, приїхали на заробітки до Харкова з Запорізької та Донецької областей, а також райцентрів Харківщини.

27-річному чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією), ч. 2 ст. 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

За матеріалами ВК ГУНП у Харківській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал