На Одещині жінка-поліцейський стала мамою для двох сиріт з Луганська. ФОТО

На Одещині жінка-поліцейський стала мамою для двох сиріт з Луганська. ФОТО

Вікторія з чоловіком завжди мріяли про велику родину, але своїх дітей у них не було. Через це подружжя наважилось, попри складні часи та труднощі, усиновити дитину.

Одного разу добрі люди підказали їм Інтернет-сайт одного з дитячих притулків. На ньому молоді батьки побачили фото двох братів-сиріт з Луганська, один з яких у свої два роки важив лише 10 кілограмів.

«Я відчула всім серцем, що це - мої діти. Перейшовши на сайт, я ніби потрапила у маленьку країну янголяток. Протягом п’яти місяців цей сайт з малятками став моєю країною мрій, хотілось скоріше обійняти малюків та сказати їм: «Їдьмо додому!». Ми з чоловіком розпочали процес усиновлення. Весь цей час я не залишала улюбленої роботи. Хоча ми й не знали, як все закінчиться, але заздалегідь купили зручні ліжечка для малюків, одяг та іграшки», - поділилась враженнями т.в.о. начальника режимно-секретного сектору Арцизького відділу поліції капітан поліції Вікторія Чебан.

Спекотним серпневим днем 2013 року Вікторія з чоловіком вже їхали за своїми малятками за тисячу кілометрів від рідного міста до міста Луганська. Так у їх невеличкій квартирі поселились два маленьких янголятка - двоє чорнооких хлопчиків - Радик та Рустам.

На сьогоднішній день Радику виповнилося 6 років, а Рустаму - 5. Це - гарненькі бійкі хлопченятка. Радик хоче стати поліцейським, як мама, а Рустік - пожежником. Вони, знайдені колись на вулиці без документів, сьогодні живуть звичайним життям у щасливій люблячій родині красивих та добрих людей, які вміють робити добрі справи.

Щодня Вікторія насолоджується материнством, дякуючи Богу, а також керівництву, колегам, друзям та усім людям, які допомагали, підтримували та наставляли її на цей шлях.

Арцизький відділ поліції в Одеській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи заслуговують на кримінальне покарання ті громадяни, які допомагали в проведенні російських виборів в Криму?

Варіанти