У Кропивницькому патрульні допомогли терміново шпиталізувати стареньку. ФОТО

У Кропивницькому патрульні допомогли терміново шпиталізувати стареньку. ФОТО

Сьогодні, 01 лютого, близько 07:30 години ранку один із екіпажів патрульної поліції отримав виклик. Його здійснила жителька Кропивницького, яка повідомила, що із її матір’ю, ймовірно, трапилось лихо. Адже вхідні двері в її квартиру зачинені зсередини, на стукіт ніхто не реагує, а за дверима чутно лише стогін.

Подія трапилася в одному із багатоквартирних будинків по вулиці Біляєва. Патрульні терміново попрямували туди. Прибувши за адресою виклику, поліцейські виявили, що на місці вже перебувала карета швидкої медичної допомоги. Її викликала заявниця. Вона припустила, що у матері могли виникнути ускладнення після недавно перенесеного інсульту.

Проте лікарі не могли потрапити до зачиненої квартири. Було прийнято рішення негайно викликати бригаду Державної служби із надзвичайних ситуацій. По прибуттю рятувальники змогли через балкон (квартира знаходиться на четвертому поверсі) проникнути до помешкання та відкрити двері із середини.

Мати заявниці перебувала у себе в оселі. Її зовнішній вигляд вказував, що вона дійсно потребувала медичної допомоги. Лікар, оглянувши жінку, повідомив, що та потребує термінової госпіталізації.

Патрульні разом із рятувальниками допомогли медичним працівникам якомога швидше транспортувати на нішах літню жінку до карети швидкої допомоги, яка відразу повезла жінку до лікарні.

За матеріалами ВК ГУНП у Кіровоградській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти