На Донеччині поліція врятувала трьох дітей від замерзання та голоду. ФОТО

На Донеччині поліція врятувала трьох дітей від замерзання та голоду. ФОТО

В холоді та голоді у власній оселі зростали троє дітей віком від 4 до 10 років. Наразі їх поміщено до лікарні. Поки медики визначають стан малолітніх, з сім'єю працюють правоохоронці.

До Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення з міської дитячої лікарні про те, що до них доправлено дитину, яка перебувала у вкрай недоглянутому стані. 

Співробітники ювенальної превенції разом із представником служби у справах дітей та головою Ясногірської селищної ради виїхали за адресою, за якою мешкав хлопчик.

З'ясувалось, що 32-річна матір трьох дітей та її 36-річний чоловік вже потрапляли до поля зору правоохоронців через невиконання своїх обов'язків. При огляді їх житла стало зрозуміло, що й зараз ситуація практично не змінилась: у будинку було брудно та холодно, діти хворіли та були позбавленими елементарного - чистого одягу, постільної білизни та мінімальних продуктів харчування.

Подружжя не працює, до того ж зловживає спиртними напоями.

Горе-батьків притягнуто до відповідальності за ст.184 «Невиконання батьками чи особами , що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їх було попереджено про можливість позбавлення батьківських прав. Діти були тимчасово поміщені до лікарні, де вони перебуватимуть до прийняття відповідного рішення.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал