Через коротке замкнення ледь не згорів будинок у Чернігові.

Через коротке замкнення ледь не згорів будинок у Чернігові.

У неділю 4 квітня о 08:55 до Головного управління МНС у Чернігівській області надійшло повідомлення: на вул. Горького, 22-а виникла пожежа в п'ятиквартирному одноповерховому житловому будинку.
За шість хвилини на місце події прибули два відділення рятувальників. На цей час відбувалося інтенсивне горіння в одній з кімнат та кухні квартири №3. У двох суміжних квартирах спостерігалося щільне задимлення.
Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС у Чернігівській області.
Сусіди повідомили, що в них повинні знаходитися господарі. Рятувальники негайно приступили до гасіння й одночасно з цим провели розвідку помешкань. У ході цього було врятовано двох чоловіків 1968 та 1936 років народження.
Через 19 хвилин пожежу було локалізовано, а о 10:37 остаточно ліквідовано. З цим не допущено розповсюдження полум’я по площині даху та в інші квартири будинку. Вогнем значно пошкоджено майно та 8 кв. м перекриття в квартирі №3.
Причиною пожежі стало коротке замкнення в електромережі. Однак лиха можна було б уникнути, якби в електролічильнику не стояла перемичка замість одного із запобіжників.

У зв’язку з цим рятувальники радять ні в якому разі не застосовувати замість заводських запобіжників так звані "жучки" та своєчасно звертатися до уповноважених організацій щодо перевірки опору ізоляції електромережі. Користуйтеся лише справними електроприладами, а виходячи з дому, обов’язково відключайте їх від розетки.

Високий Вал

 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування