У Чорному морі затримали 2 турецькі шхуни, які полювали на дельфінів.

У Чорному морі затримали 2 турецькі шхуни, які полювали на дельфінів.

 

5 квітня корабель морської охорони Державної прикордонної служби України "Павло Державін" затримав одразу два турецькі риболовецькі шхуни, які зайшли на незаконний промисел.

На світанку екіпаж "Павла Державіна" за допомогою якір-кішки виявив рибальські сітки без маркування. З них правоохоронці дістали та відпустили у море двох ще живих дельфінів та кілька камбал-калканів.

Правоохоронці змушені були залишити сітки, оскільки на локаторі з’явилася підозріла ціль, яка виявилася турецькою шхуною "Muamer Reis". Її затримали за 66 миль від мису Тарханкут та 47 миль від острова Зміїний. Капітан висадив на її борт оглядову групу. Після цього "Павло Державін" почав переслідувати інший браконьєрський плавзасіб. Турецька шхуна "Hasan" почала тікати в бік Румунії, українські правоохоронці наздогнали її за дві милі після виходу з економзони нашої держави.

На борту обох риболовецьких шхун по 9 чоловік екіпажу, на яких капітани відмовилися пред’являти документи. На шхунах браконьєрів виявили знаряддя лову, сухий лід, пристрої для пошуку сіток та знаряддя для їх піднімання.
Наразі катер морської охорони конвоює їх до Одеси. Для пошуку та піднімання браконьєрських сіток прикордонники планують відправити корабель "Аметист".

proUA.com

 

 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти