Заарештовано міліцейського керівника, який підозрюється у зникненні з місця ДТП зі смертельним наслідком.

Заарештовано міліцейського керівника, який підозрюється у зникненні з місця ДТП зі смертельним наслідком.

Як повідомив сьогодні на брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ України начальник Департаменту зв‘язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України Дмитро Андреєв, вчора близько 21.15 до згурівської міліції на Київщині телефоном надійшло повідомлення про те, що трасі виявлено тіло невідомої людини. Слідчо-оперативна група, яка негайно виїхала на місце події, виявила, що причиною смерті чоловіка стали нанесені ушкодження характерні для наїзду транспортного засобу. Водій з місця дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої загинула людина, зник.

 

Негайно було вжито всіх заходів для пошуку винуватця ДТП.

 

На одній з станцій технічного обслуговування під час ремонту було виявлено автомобіль з характерними ушкодженнями. яким за попередніми даними було скоєно наїзд. Як повідомив Дмитро Андреєв, наразі вже заарештовано підозрюваного, ним виявився міліцейський начальник районного рівня одного з райвідділв Київської області. Порушено кримінальну справу. Також Дмитро Андреєв зазначив, що розслідування цього випадку перебуває на особистому контролі Міністра внутрішніх справ.

 

- Всі події за участю працівників міліції перебувають на особливому контролі керівництва міністерства і особливо Міністра, - підкреслив Дмитро Андреєв. - Жоден ганебний випадок нікому не зійде з рук, винуватці будуть жорстко покарані.

 

Упродовж минулого тижня до МВС надійшло 22 повідомлення про події за участю особового складу, з яких 17 - про порушення кримінальних .справ стосовно працівників ОВС. Більшість кримінальних справ порушено за скоєння працівниками міліції службового підроблення - 6, зловживання владою - 4, одержання хабара -2, грабежу, катування, крадіжки, перевищення влади, хуліганства - по 1.

 

За вказаними повідомленнями проведено 19 службових розслідувань, за результатами яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 62 працівники, з них 37 керівників. Вже звільнено з ОВС 21 людину, з них трьох керівників, звільнено з посад 13 керівників міліції. Крім того, надані пропозиції МВС щодо звільнення 2 керівників номенклатури МВС.

УМВД

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи заслуговують на кримінальне покарання ті громадяни, які допомагали в проведенні російських виборів в Криму?

Варіанти