У чернівецькій області міський голова зловживав своїм службовим становищем.

У чернівецькій області міський голова зловживав своїм службовим становищем.

У Чернівецькій області міський голова з метою розкрадання бюджетних коштів, виділених міській раді на заміну огороджувальних конструкцій (вікон, вітражів та дверей) в бюджетних установах міста, вступив в злочинну змову з приватним підприємцем, директором товариства з обмеженою відповідальністю та представником цього товариства.

Як повідомили у обласному управлінні міліції, міський голова, будучи розпорядником бюджетних коштів, діючи у змові з вказаними особами, безпідставно завищили вартість матеріалів та робіт по встановленню металопластикових вікон та дверей в лікарні та загальноосвітній школі. У подальшому зазначені особи внесли в акти прийому виконаних робіт неправдиві відомості щодо вартості матеріалів та виконаних робіт встановлення металопластикових конструкцій в міській лікарні та загальноосвітній школі міста.

Фактично виготовленням конструкцій та їх монтажем в бюджетних установах міста займався за вказівкою міського голови приватний підприємець, за цінами значно нижчими, ніж вказані в проектно-кошторисній документації та актах прийому виконаних робіт.

На підставі фіктивних актів прийому виконаних робіт розпорядник коштів протягом восьми місяців незаконно перерахував на розрахунковий рахунок ТОВ в м.Києві бюджетні кошти за виконані роботи в сумі 2 855 694 грн. Незаконно перераховані кошти в сумі 1 347 340 грн були зняті готівкою з рахунку ТОВ.

Прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу у відношенні міського голови за ознаками злочину передбаченого ч.5 ст. 191, ч.4 ст. 191, ч.3 ст. 191, ч.2 ст. 366 КК України.

Міський голова арештований, відносно решти обрано запобіжний захід - підписка про невиїзд.

Передає ZAXID.NET

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти