У Київському зоопарку наполягають, що бізона отруїли!

У Київському зоопарку наполягають, що бізона отруїли!

У Київському зоопарку наполягають, що причиною смерті бізона Вії стало отруєння.

«Розтин тіла самки бізона Вії, котра загинула 30 травня в столичному зоопарку, показало, що велика кількість крововиливів в організмі тварини може бути наслідком гострої форми інтоксикації, можливо, отрутою невідомого походження. Сьогодні зразки тканин загиблої тварини будуть передані на експертизу, висновки якої мають дати змогу фахівцям підтвердити діагноз і визначити речовину, що стала причиною загибелі бізона», - наголошується в прес-релізі.

У зоопарку наполягають, що результати розтину роблять недійсними твердження про те, що тварина померла через старість. «Справді, бізон Вія, якій на момент загибелі було 26 років, перебувала вже в похилому віці. Проте, Вія була клінічно здоровою твариною і до того фатального вечора вона почувалася себе дуже добре. Її раптова смерть не могла бути викликана природними причинами», - сказано в прес-релізі.

У Київському зоологічному парку багато тварин, вік яких перевищив або наближається до максимального віку. Це 20-річний лев Віка, 30-річний малайський ведмідь Соломон, 40-річний білий південний носоріг Тривога, 52-річна самка гіпопотама Бреста, 30-річний гуанако Яструб, 42-річна самка шимпанзе Міксі, 54-річний казуар Казік, 90-річний самець китайського алігатора Жабік та інші. «Якщо слідувати логіці людей, які, не будучи фахівцями ні в області ветеринарії, ні в області зоології, поширюють необдумані заяви, вони давно мали були б померти. Проте, всі ці тварини чудово почуваються і, переконані, ще не один рік радуватимуть наших відвідувачів. Саме завдяки високому рівню професіоналізму працівників зоопарку, котрі забезпечують їм гідні умови утримання, догляд і ветеринарне обслуговування», - підкреслюють у зоопарку.

У зв'язку з останніми подіями дирекція Київського зоологічного парку закликає всіх, і, насамперед, правоохоронні органи, утриматися від непрофесійних коментарів. «Переконані, що кияни, як і працівники зоопарку, чекають від них активних слідчих дій і результатів, а не гучних заяв, які не мають під собою ніяких підстав», - наголошується в прес-релізі.

УНІАН 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти