У Дніпропетровську в перестрілці загинув міліціонер.

У Дніпропетровську в перестрілці загинув міліціонер.

У Дніпропетровську сьогодні о 8:15 ранку на другому поверсі автовокзалу біля камер зберігання убили міліціонера патрульно-постової служби. Його напарника з важким вогнепальним пораненням в черевну порожнину доставлено у відділення реанімації.

Як розповіло джерело в правоохоронних органах, наряд міліціонерів намагався перевірити документи у чоловіка, котрий здався їм підозрілим. У відповідь на прохання міліціонерів, той дістав пістолет і вистрілив.

Після цього виникла бійка, в ході якої чоловік заволодів і табельним пістолетом одного з міліціонерів. З нього зловмисник відкрив прицільну стрільбу по правоохоронцях, після чого почав тікати.

Однак злочинця, який стріляв у міліціонерів, затримали таксисти, що чергували під будівлею автовокзалу. Як розповіли в правоохоронних органах, один 40-річний співробітник ППС від отриманого поранення помер на місці НП, другого міліціонера відвезли до лікарні. Медики оцінюють стан пораненого як важкий.

Нагадаємо, кілька тижнів тому прокуратура одного з районів Дніпропетровської області порушила кримінальну справу стосовно працівника міліції, який завдав смертельні тілесні ушкодження місцевому мешканцю. 

Gorod.dp.ua

Ваш голос: Немає (1 голос)

Коментарі

На: У Дніпропетровську в перестрілці загинув міліціонер.

А до чого тут, міліціонер який комусь там завдав тілесних пошкоджень з смертельним наслідком. Чи ви хочете прирівняти нелюда до героя?

Останні новини

RSS-матеріал
Наши партнеры:Борис
Наши партнеры:Державна служба охорони
Наши партнеры:Сеть АЗС КЛО
«221»
Горячая линия
Магнолии-ТВ
Телефонная помощь
для тех, кто в пути!
Запишите «221»
в свой мобильный
Евроформат
Интересное предложение
для строительных компаний
и служб ЖКХ.
www.euroformat.com
 

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Соціальні мережі