Підліток зґвалтував дворічного хлопчика на території дитячого садочка.
Підліток зґвалтував дворічного хлопчика на території дитячого садочка.
У Пермському краї 14-річний підліток зґвалтував дворічного хлопчика на території дитячого садочка.Ґвалтівника затримано, обставини події з'ясовуються. Поки відомо, що потерпілий хлопчик жив у родині патронажного вихователя.
Нагадаємо, не менш резонансний злочин розкрили нещодавно у Москві. Молода москвичка продала свою дочку педофілу за тисячу рублів на два тижні. Жінка піддалася на вмовляння 43-річного штурмана круїзного корабля "И.А. Крылов" Володимира Капішона, який спочатку попросив сфотографувати трирічну дівчинку голою.
"Фотосесія" проходила в присутності матері, яка на наступний день залишила дитину на кораблі зі збоченцем. Протягом двох тижнів Капішон ховав дівчинку у себе в каюті і неодноразово ґвалтував її, поки теплохід возив туристів маршрутом Москва - Санкт-Петербург - Москва. Також педофіл показував дитині на своєму ноутбуці фотографії оголених чоловіків і жінок.
Штурмана-збоченця затримали. Відомо, що раніше Володимир Капішон працював у дошкільних установах і може бути причетний до інших злочинів відносно дітей. Слідчі стверджують, що для цих підозр є всі підстави.
«221» Горячая линия Магнолии-ТВ Телефонная помощь для тех, кто в пути! Запишите «221» в свой мобильный |










