Чоловік, звільнившись з виправної колонії, через шість днів знову потрапив за ґрати – до СІЗО.

Чоловік, звільнившись з виправної колонії, через шість днів знову потрапив за ґрати – до СІЗО.

Наприкінці листопада місяця, близько 22 години вечора, в чергову частину Решетилівського РВ від місцевого мешканця надійшло повідомлення про те, що в його будинку зірвані запори і всередині знаходиться хтось із чужих. Оперативно спрацювавши, черговий наряд Решетилівського РВ у складі шести чоловік вирушив на місце події. За 10 хвилин від моменту повідомлення зловмисника було затримано.

Ним виявився 36-річний мешканець Харківської області. Олег (ім'я змінено) уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Останнього разу був засуджений у жовтні місяці 2004 року за крадіжку, поєднану з проникненням у житло та грабіж, поєднаний з насильством. Більше 6 років неволі провів на Херсонщині. Час довгоочікуваного звільнення настав у листопаді місяці цього року. По звільненню у кишені мав 116 гривень.

Слідчим Олег розповів, що вирішив поїхати до Харкова, де у нього живе сестра. З'ясувавши, що на білет до Харкова йому бракує 14 гривень, чоловік відкоригував свій маршрут. Спочатку попрямував до Полтави, далі в Решетилівський район, до свого батька.

80 гривень Олег сплатив за білет, решту грошей витратив на харчі, а на білет на Харківський потяг планував позичити у батька. У селі чоловік швидко знайшов потрібний йому дім. Але рідний батько не зрадів зустрічі. Зі словами «повертайся туди, звідки прийшов», він зачинив перед сином двері.

Тож, як пояснює затриманий, без грошей та під тиском обставин він зважився на новий злочин. Вирішив добути «кошти на білет» перевіреним способом – крадіжкою. Уночі, як тільки-но стемніло, Олег непоміченим прокрався до чужого двору, де зламав замок у гараж і проник у приміщення. У гаражі крадію «пощастило» знайти зв'язку ключів, якими він відімкнув вхідні двері будинку. Але на цьому везіння скінчилося – Олега затримали прямо на місці скоєння злочину, коли він намагався викрасти бензопилу та зарядний пристрій.

Наразі зловмисник перебуває у Полтавському СІЗО. У скоєному чоловік зізнався і очікує на вирок суду. А вирок, напевно, буде жорстким – наступні шість років він знову може провести за «колючим дротом». 

ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал