Побили головного тренера запорізького Металурга

Побили головного тренера запорізького Металурга

Головний тренер запорізького "Металурга" Олег Лутков перебуває в лікарні з серйозними побоями, повідомляє "Комсомольская правда".

Лутков повертався додому з банкету з нагоди закінчення першої половини чемпіонату і (за однією версією) на нього напали фанати, незадоволені результатами команди, або (за другою) наставник "Металурга" потрапив у звичайну п'яну бійку.

- Наскільки відомо мені, інцидент стався в Шевченківському районі Запоріжжя, де живе Олег Лутков. Зараз він у лікарні з серйозними побоями. Але категорично стверджувати, що це справа рук уболівальників я б не стала, - підтвердила інформацію дружина одного з футболістів команди.

На неофіційному сайті вболівальників "Металурга" відвідувачі пишуть, що стан Олега Луткова дуже серйозний:

- Стан тяжкий, зламана щелепа, вибиті зуби, робитимуть операцію. Лікуватися буде мінімум місяць, - мовиться в повідомленні.

За кілька днів до інциденту на одному з сайтів хтось цікавився домашньою адресою Луткова, і таку інформацію, судячи з записів у гостьовій книзі, йому надали. Крім того, на форумах неодноразово були образи на адресу наставника "Металурга". 

УНІАН

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал