Зниклу 8-річну дівчинку знайшли мертвою!
Зниклу 8-річну дівчинку знайшли мертвою!
На Львівщині зниклу 6 жовтня дівчинку знайшли мертвою у каналізаційному колодязі. Про це Магнолії-ТВ повідомили у прес-службі ГУ МВС України у Львівській області.
Дівчинка зникла 6 жовтня. Наступного дня батько школярки звернувся за допомогою до міліції. За фактом зникнення дитини було одразу ж порушено кримінальну справу.
Дитину 11 жовтня знайшли мертвою у каналізаційному колодязі, глибиною близько чотирьох метрів, що був майже наполовину заповнений нечистотами. Колодязь знаходиться на подвір'ї одного із господарств у смт. Івано-Франкове. На тілі дитини ознак насильницької смерті не виявлено.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, працювали фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області, слідчі-криміналісти.
Правоохоронці з'ясовують усі обставини смерті дитини.
«221» Горячая линия Магнолии-ТВ Телефонная помощь для тех, кто в пути! Запишите «221» в свой мобильный |










