Час мабуть звикати до озброєного "гоп-стопу", як до буденності. Цього разу у Харкові

Час мабуть звикати до озброєного "гоп-стопу", як до буденності. Цього разу у Харкові

До чергової частини Червонозаводського райвідділу міліції міста Харкова надійшла заява від 27-річної мешканки району про те, що на її чоловіка було скоєно напад.
Заявниця повідомила правоохоронцям, що невідомий зловмисник, під загрозою предмета, схожого на ніж, причинив тілесні ушкодження її чоловіку та заволодів сумкою з грошима в сумі 3000 гривень та 300 доларів США, документами та ключами від квартири й гаражу.

На місце події виїхало керівництво райвідділу та слідчо-оперативна група. Під час огляду працівниками міліції було вилучено речові доказу скоєного злочину.
Протягом декількох годин працівники міліції встановили особу нападника та затримали його за гарячими слідами.

У скоєнні злочину викритий 37-річний непрацюючий харків’янин. Працівники міліції вилучили у нього поцуплені особисті речі потерпілого та гроші, які він навіть не встиг витратити. Наразі чоловік затриманий в порядку статті 208 Кримінального-процесуального кодексу України.

Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових рішень за ознаками складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій).
Наразі тривають слідчі дії, встановлюються мотиви скоєного злочину.

За матеріалами прес-служби ГУ МВСУ у Харківській області.

Магнолія-ТВ.com

Поділіться:

Коментарі (4)

андрій вьюга

Зображення користувача Гість.

Так, треба звикати. У нас просто вся злочинна влада, і це нікому не треба доводити. Всі ц знають. Допоки ми не встановиму владу яка в своїх цілях буде визнавати самим страшним злочином держави відносно свого населення; позбавлення життя - відсутність гідної праці, безоплатної охорони здоров'я, гідного повноцінного житла, неналежного пенсійного забезпечення та освіти.Ми таку владу мали. Забули? Нгадаю:Ідеологи комуністичної теорії багато в чому були праві. І в першу чергу в теорії справедливості, яка досягається відношенням суспільства до засобів виробництва, тобто теорія суспільної власності, яка не дозволяє накопичення надприбутків в окремих осіб, але дозволяє їхній розподіл згідно вкладеної частки кожного. Чому, бракує у сьогоднішньої влади коштів на соціальні потреби населення? По-перше, їх не бракує, просто ці злодюги левову частину коштів привласнюють, розкрадають, вважаючи їх своїми. Кошти, зароблені нами на нашій власності, від продажу нашої власності, вони вважають своїми настільки, що це навіть не дискутується. Так хто ж ми після цього? Чому їх вистачало при, нібито, диктатурі пролетаріату? Та тому, що все, що давало прибутки (надра, земля, хімічна, харчова та важка промисловість, фабрики і заводи), було у власності народу. Я хочу, щоб мені назвали хоча б одного комуністичного диктатора, який пішов у вічність з власним рахунком в швейцарському банку або щось залишив своїм дітям в вигляді власної вілли в Іспанії чи власного літака. Та що там літака, хоча б задрипаного мерседеса. Не назвете. Бо ці люди з чистою совістю працювали заради світлого майбутнього, свято в нього ввіривши. А сьогоднішніх ідеологів, нібито, комуністичного майбутнього, як назвати? Ці зрадники, зрадивши своїх товаришів, залишивши їх напризволяще та надівши «овечі шкури,» дозволяють собі з високих трибун розказувати як нам важко живеться, а заодно і їм

Вопрос правоохранительным органам

Зображення користувача Гість.

Случайно не Добкина задержали, а то постоянно харьковчанам угрожает.

Все о том же

Зображення користувача Гість.

А чего Вы хотели. Правоохранительная система в Украине почти полностью разрушена.

Гость

Зображення користувача Гість.

А самое паскудное это то что власти выгоден факт того что наши законы практически запрещают жертве защищаться от нападающего, даже в своей собственной квартире! Если Вы причините ущерб здоровью напавшего на Вас бандита, то Вас непременно засудят за превышение меры самообороны.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал