На Дніпропетровщині викрито порностудію, на яку працювали понад 200 моделей

На Дніпропетровщині викрито порностудію, на яку працювали понад 200 моделей

Оперативники обласного Главку міліції упродовж 2013-2014 років фіксували діяльність зловмисників. Правоохоронці затримали основного організатора мережі та кількох активних співучасників. За виявленими фактами відкрито 2 десятки кримінальних проваджень.

У червні минулого року оперативники Управління боротьби з кіберзлочинністю  ГУМВС України в Дніпропетровській області за участю колег з обласного Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, отримали інформацію про те, що на території м. Кривий Ріг діє злочинна група, члени якої займаються виготовленням та розповсюдженням порнографічних матеріалів. За попередніми даними, до складу групи входило 7 місцевих мешканців.

За цим фактом було відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

Оперативники встановили, що зловмисники організували на території м. Кривого Рогу мережу порностудій, в кожній з яких працювали моделями 20-25 завербованих  дівчат. Їх вербування для участі у зйомках проводилося шляхом обману, зловживання скрутним матеріальним становищем або довірою потерпілих. Крім того, зловмисники не гребували й такими методами, як використання фізичного та психологічного насильства, у тому числі – погроз застосуванням зброї.

Технічною стороною функціонування кожної порностудії опікувалися по 2 адміністратори, які володіють спеціальними знаннями у сфері високих інформаційних технологій. «Готова продукція» порностудій демонструвалася в мережі Інтернет в режимі «он-лайн» на трьох веб-ресурсах.

На підставі ухвал, винесених судом, правоохоронці провели понад 20 обшуків. Під час їх проведення міліціонери вилучили пістолет Макарова, глушник до нього та 4 магазини, а також іще 4 одиниці різних зразків зброї та півтори сотні патронів до них та 2 ножі. Крім того, під час обшуків були вилучені понад 90 одиниць комп’ютерної техніки, а також півсотні одиниць комп’ютерного та інтернет-обладнання. За результатами проведених обшуків правоохоронці встановили понад 200 дівчат-моделей, які в режимі «он-лайн» розповсюджували порнографічну продукцію.

Троє активних учасників групи були затримані. Їм були вручені повідомлення про підозру у скоєнні злочину. Двом з них суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту, залишивши право внесення застави в сумі майже 100 тисяч гривень, третьому затриманому – у вигляді домашнього арешту.

Трохи згодом міліціонери затримали основного організатора мережі – 26-річного мешканця Кривого Рогу. Під час санкціонованих судом обшуків у його помешканні правоохоронці виявили та вилучили 4 комп'ютери із записами щодо діяльності порностудій, кілька жорстких дисків та флеш-носіїв.

Також були виявлені анкети моделей та адміністраторів, інформація про виплату їм грошей, а також відомості про розрахунки за оренду приміщень, де розташовувалися порностудії. Більше 1 тисячі аркушів документів стосувалися адміністрування інтернет-ресурсів, що використовувалися групою для розповсюдження порнографічної продукції. Крім того, були виявлені документи, що свідчили про відкриття зловмисниками більше десятка рахунків у різних іноземних банках.

Наразі триває досудове розслідування у 2 десятках кримінальних проваджень, майже половина з яких відкриті за ст. 301 КК України. 8 кримінальних проваджень відкриті за ч. 2 ст. 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво), ще по одному – за фактами незаконного поводження зі зброєю, а також за вимагання.

У рамках кримінальних проваджень призначено ряд експертиз, досудове розслідування триває.

За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Дніпропетровській області

Магнолія-ТВ.com

Поділіться:

Коментарі (5)

Повідомити про всіх

Зображення користувача vadim.

Повідомити про всіх хабарників можна тут http://www.habaram.net/ https://vk.com/habaramnet
розповсюджуйте .

Шановні громадяни України!
Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості»
Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь - який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об'єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни.
Ти - громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об'єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники - корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах.
Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких:
Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту!
Ссылка www.habaram.net

зараз проститутки жертви ъм

Зображення користувача Гістьапап.

зараз проститутки жертви ъм соц доплата а чоловіків у тюрму як завжди

як завжди дівчатам і

Зображення користувача Гістьапап.

як завжди дівчатам і надалідадуть добро на проституцію а хлопців чомусь посадять

Раньше таких называли не

Зображення користувача Немодель.

Раньше таких называли не моделями

Нашли проблему. Ловите лучше

Зображення користувача Гiсть.

Нашли проблему. Ловите лучше сепаратистов, и экономических преступников, ворующих миллионы.
Тех, кто реально опасен, а не раздувайте из мухи слона на ровном месте. Порнография... смешно!

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
Мария Берлинская
Руководитель волонтерской организации "Центр поддержки аэроразведки"
01.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи знають ваші діти, як захисти себе від сексуального насильства?

Варіанти