В Одесі молодики зухвало та навіть "винахідливо" пограбували дівчину

В Одесі молодики зухвало та навіть "винахідливо" пограбували дівчину

Подія сталася в одному з кафе на вулиці Василя Стуса приблизно о першій годині ночі. До адміністрації закладу звернулась дівчина та попросила викликати міліцію. Коли міліціонери прибули на місце виклику, одеситка розповіла, що кілька хвилин тому помітила, що в неї зник гаманець. За її словами, там була значна сума грошей – 10 тисяч 800 гривень.

Також вона розповіла, що за кілька хвилин до зникнення гаманця познайомилася з молодиками, які почали до неї чіплятись. «У нас зав’язалася словесна перепалка, потім молодики почали штовхати один одного, - говорить потерпіла, - після чого вийшли з кафе та пішли з закладу. Тільки тоді я помітила, що залишилась без гаманця».

Взявши потерпілу з собою, правоохоронці на міліцейському автомобілі розпочали пошуки невідомих. На автозаправці, розташованій неподалік, дівчина впізнала нових знайомих.

Зловмисників було затримано. Ними виявились 43-річний та 28-річний місцеві жителі. Свою провину чоловіки визнавати відмовились. Міліціонери охорони доставили учасників конфлікту до відділу міліції. Після з’ясування обставин події, відносно правопорушників буде прийнято процесуальне рішення.

За матеріалами прес-служби ГУ МВС в Одеській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
02.02.2018
RSS-матеріал

Опитування

Видворення Міхеїла Саакашвілі – це:

Варіанти