У Черкаській області чоловік оруївся продуктами горіння під час пожежі

У Черкаській області чоловік оруївся продуктами горіння під час пожежі

О 14:35 у селі Косарі, місцева пожежна команда разом із співробітниками Державної пожежно-рятувальної частини №9 ліквідували загорання сараю та дровника в господарстві 35-річного місцевого жителя. Під час боротьби із вогнем рятувальникам також вдалось попередити поширення пожежі на житлові споруди.

Як вдалося з’ясувати, того дня чоловік у себе на городі запалив суху траву, проте через сильний поривчастий вітер не зумів проконтролювати вогонь який врешті поширився по усій присадибній ділянці.

Чоловік разом із сусідами до останнього намагався боротися із вогнем власними силами проте, коли запалав дровник та сарай, люди зрозуміли що без пожежних не обійтись. До того ж рятуючи у диму пожежі власне майно чоловік отруївся продуктами горіння та відчув себе зле.

Тож рятувальникам які прибули за викликом довелось не лише боротися із вогнем а й надавати медичну допомогу потерпілому.  Лікарі які також прибули на місце події, оглянувши постраждалого чоловіка транспортували його до спеціалізованого медичного закладу.

Внаслідок пожежі вогонь знищив сарай та 5 кубометрів дров.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Черкаській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
RSS-матеріал

Опитування