В Авдіївці чадним газом отруїлась ціла родина

В Авдіївці чадним газом отруїлась ціла родина

О 15:22 до оперативно-диспетчерської служби 15 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області надійшло повідомлення від чергової швидкої медичної допомоги Авдіївської центральної міської лікарні № 2, що до них з ознаками отруєння чадним газом поступила сім’я з чотирьох осіб. Серед постраждалих: 39-річний чоловік, його дружина 38 років та їх діти 15-ти та 1,5 року.  

Як вдалося з’ясувати, після тривалого часу коли жінці не відповідали на дзвінки її родичі, що проживають по вул. Донецькій м. Авдіївка, вона вирішила негайно їх навістити. Коли вона зайшла до будинку, то побачила, що весь будинок заповнений чадним газом від печі, а її мешканці лежали в різних кімнатах на ліжках в непритомному стані. Жінка відразу викликала швидку медичну допомогу.

Ймовірною причиною травмування стало порушення правил експлуатації пічного опалення, а саме - під час розпалювання опалювальної грубки господиня забула відчинити засувку димаря, від чого чадний газ і поширився по кімнатах житлового будинку.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Донецькій області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування