У Сваляві банда молодиків нахабно грабувала п’яних

У Сваляві банда молодиків нахабно грабувала п’яних

Четверо зловмисників віком 15-19 років вистежували в барах і на вулиці п’яних чоловіків і відбирали від них мобільні телефони. Встановлено причетність цієї гоп-компанії щонайменше до 3-х грабежів. Днями правоохоронці Свалявського відділення поліції затримали чотирьох місцевих мешканців віком від 15 до 19-ти років.  Ці смагляві хлопці обґрунтовано підозрюються в скоєнні вуличних грабежів.

 Як розповідає заступник начальника Свалявського відділення поліції Василь Папіш, грабіжники вишукували вечорами на вулицях міста нетверезих перехожих чоловіків, які розмовляли по мобільному. Далі виривали з рук телефон і втікали…

- Ми заходили в бари й вибирали п’яних, в першу чергу тих, хто пив насамоті, - зізнався найстарший грабіжник. – Далі чекали на нього на вулиці. Троє зустрічали спереду, а один підходив ззаду, утворюючи коло. Відбирали мобільний телефон і все цінне…

Наразі слідством задокументовано три пограбування. Під час проведення слідчих дій усі потерпілі впізнали своїх кривдників. Речові докази - мобільні телефони вилучено.

Юним грабіжникам оголошено підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (Грабіж), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 6 років. А 19–річний організатор злочинної групи ще й понесе  покарання за ч.1 ст.304 ККУ (Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність), санкція якої передбачає позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Перевіряється причетність затриманої злочинної групи до скоєння інших пограбувань.

За матеріалами ВК ГУНП у Закарпатській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи заслуговують на кримінальне покарання ті громадяни, які допомагали в проведенні російських виборів в Криму?

Варіанти