Марафон написання листів - вони забрали в неї свободу, тепер відбирають зір

Марафон написання листів - вони забрали в неї свободу, тепер відбирають зір

Марафон написання листів - вони забрали в неї свободу, тепер відбирають зір

Підтримай петицію на захист героїв! Зателефонуй на гарячу лінію 0-800-50-40-42 (безкоштовно), назви своє ім'я та місто - і твій підпис буде зараховано!

Зейнаб Джалалян відбуває довічне ув’язнення, і світ довкола неї стає все темнішим.

Її заарештували за політичну активність, катували в тюрмі, а тепер вона може осліпнути. У 2008 році вона була ув’язнення через ймовірний зв'язок з військовим крилом одного з курдських опозиційних угруповань. На даний момент, влада відмовляє їй у лікуванні, яке б могло врятували їй зір.

Вона довічно ув’язнена та невдовзі осліпне, якщо влада не забезпечить їй необхідне лікування.

34-річна Зейнаб Джалалян була політичною активісткою, яка працювала над посиленням курдської етнічної меншини в Ірані, особливо – жінок.

У 2008 році вона була ув’язнення через ймовірний зв'язок з військовим крилом одного з курдських опозиційних угруповань. Суд над нею був глибоко несправедливим. Мало того, що він тривав кілька хвилин – її було засуджено на основі «зізнання», яке, за її словами, було зроблене після місяців катувань. Також не було жодних доказів, які б пов’язували її зі збройною діяльністю, їй також не дозволяли спілкуватися зі своїм адвокатом.

Перед судом її тримали в одиночній камері вісім місяців. Протягом цього часу, за словами Зейнаб, її били батогом по ступнях ніг та неодноразово били головою об стіну, що призвело до пошкодження черепа та крововиливу в мозок.

Зараз Зейнаб страждає від серйозного пошкодження очей, що вимагає негайного операційного втручання. Але влада цього не дозволить.

Їй необхідна наша допомога. Іранська влада вже забрала у неї свободу, ми не можемо допустити, щоб вони забрали ще й її зір.

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи має Україна нести відповідальність за ситуацію та людей в т.зв. ЛДНР?

Варіанти