На Миколаївщині пустопорожній конфлікт заінчився масовою бійкою

На Миколаївщині пустопорожній конфлікт заінчився масовою бійкою

На Миколаївщині пустопорожній конфлікт заінчився масовою бійкою

Двоє товаришів відпочивали у розважальному закладі м. Южноукраїнська. По телефону один з них посварився зі знайомим та, щоб «розібратись» із співрозмовником, на таксі друзі відправились до нього додому в одне з сіл Арбузинського району Миколаївщини.

Чоловіки зайшли на подвір’я 29-річного домовласника, але той зустрів їх не сам, а разом із братом та сусідами. В ході конфлікту дісталось обом, але знайомому ініціатора сварки більше - власник будинку вдарив його палицю по голові.

Побиті непрохані гості пішли, не повідомивши про подію ні медикам, ні правоохоронцям.

Згодом самопочуття одного з них погіршилось і чоловік звернувся по допомогу до лікарні, про що медпрацівники сповістили поліцейських.

З пояснень підозрюваного стало відомо, що побоюючись за свою родину, він таким чином захищав сім’ю та житло від сторонніх на його подвір’ї нетверезих осіб.

Слідчим відділенням Арбузинського відділення поліції Братського ВП ГУНП в Миколаївській області розслідується кримінальне провадження, розпочате за ознаками ч.1. ст.121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження», що карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

За матеріалами ВК ГУНП у Миколаївській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування