На Кіровоградщині затримано банду шахраїв, які дурили пенсіонерів

На Кіровоградщині затримано банду шахраїв, які дурили пенсіонерів

На Кіровоградщині затримано банду шахраїв, які дурили пенсіонерів

Учасниками шахрайської групи виявилися 37-річна жителька обласного центру та двоє її знайомих, 42 та 44 років.Біля місцевих лікувальних закладів зловмисники ошукали трьох пенсіонерів, заволодівши їх грошима. Працівники поліції перевіряють причетність викритих осіб до вчинення подібних злочинів, так як потерпілих від дій аферистів може бути набагато більше. 

Біля медичних установ Кропивницького поплічники обирали жертву, переважно людину похилого віку, від 60 до 80 років, потім швидко розподіляли між собою ролі й діяли за відпрацьованою схемою.

Одним з потерпілих став 60-річний місцевий житель. На алеї біля лікарні шахраї помітили літнього чоловіка. Попередньо прикривши обличчя марлевою пов’язкою, один із зловмисників обігнав пенсіонера і непомітно кинув поперед незнайомця зім’яті сувенірні грошові купюри, дуже схожі на справжні. Потім він звернув увагу перехожого на «гроші» й запропонував поділитись «знахідкою».

У цей момент до них підбіг один із спільників та почав говорити, що загубив гроші й запитав чи не знаходили вони їх. Після чого злодій попросив показати вміст гаманців чоловіків. Згідно з розробленим шахрайським планом напарник афериста показав свій пустий гаманець, а при огляді гаманця потерпілого, зловмисник непомітно взяв частину коштів та поклав до кишені.

У такий же спосіб шахраї одурили 65-річну місцеву жительку. Потерпіла вийшла з аптеки й направлялася до своєї палати. Зустрівши на своєму шляху незнайомців, жінка стала жертвою чергової афери. Вже у палаті пенсіонерка виявила відсутність грошових коштів у сумі 2100 гривень.

Після оборудок шахраї зустрічались, ділили порівну між собою чужі гроші, які потім витрачали на власні потреби.

Зловмисники встигли заволоділи коштами потерпілих на суму близько 4 тисяч гривень.

Ошукані люди похилого віку, зрозумівши, що стали жертвою аферистів,

Аферисти вже були раніше судимі за скоєння аналогічних злочинів. Крім того, відносно одного із шахраїв у суді розглядається справа, щодо скоєння крадіжок у громадському транспорті.

За матеріалами ВК ГУНП у Кіровоградській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал