На Миколаївщині триває розслідування вбивства у виправній колонії

На Миколаївщині триває розслідування вбивства у виправній колонії

На Миколаївщині триває розслідування вбивства у виправній колонії

Миколаївською місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть одному із засуджених Ольшанської виправної колонії (ч.2 ст.121 КК України).

У вказаному кримінальному провадженні існував істотний ризик, що винна особа уникне правосуддя, оскільки строк відбування покарання за попередній злочин спливав 20 травня цього року та, відповідно до вимог Кримінально-виконавчого Кодексу України, засуджений повинен був бути звільнений з місць несвободи вже сьогодні.

У зв’язку з чим, завдяки належному процесуальному керівництву досудовим розслідуванням, працівниками місцевої прокуратури забезпечено проведення виїзного засідання суду в Ольшанській виправній колонії №53.

У ході засідання головою Миколаївського районного суду заслухано доводи прокурорів про необхідність термінового обрання відносно винної особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Суд підтримав позицію обвинувачення, констатувавши,  що прокурорами повністю доведено наявність ризиків, що перебуваючи на волі підозрюваний матиме змогу переховуватись від органів досудового розслідування, вчинити новий злочин та перешкоджати досудовому розслідуванню, та прийнято рішення про обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Наразі підозрюваний знаходиться у Миколаївському слідчому ізоляторі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Якщо вам запропонують продати свій голос на виборах, чи погодитесь ви?

Варіанти