На Одещині затримано іноземця, який перебуває в розшуку за тяжкий злочин

На Одещині затримано іноземця, який перебуває в розшуку за тяжкий злочин

На Одещині затримано іноземця, який перебуває в розшуку за тяжкий злочин

У рамках проведення профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мігрант» співробітниками Саратського відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції затримано іноземного громадянина, який знаходився в державному розшуку за скоєння розбійного нападу та незаконно перебував на території України.

За отриманою оперативною інформацією співробітники поліції встановили місцезнаходження 35-річного громадянина сусідньої держави, який незаконно перебував на території України, та був оголошений в державний розшук за вчинення розбійного нападу. Чоловік переховувався від органів досудового слідства в будинку своєї 25-річної співмешканки у селі Кулевча Саратського району Одеської області. Він вже раніше потрапляв в поле зору правоохоронців та був засуджений за скоєння тяжкого злочину майнового характеру.

«Вжитими заходами правоохоронцям вдалось вчасно затримати зловмисника. На даний час вирішується питання щодо передачі його до Хмельницького відділення поліції Малиновського відділу поліції, де на розгляді перебуває кримінальне провадження за фактом скоєного розбійного нападу, - розповів начальник Саратського відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції Ігор Чебан. - По закінченні досудового слідства чоловік понесе покарання згідно діючого законодавства».

За матеріалами ВК ГУНП в Одеській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Денис Ципін
Адвокат, голова Центру Конфліктології і Права
22.11.2017
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи потрібно легалізувати гральний бізнес в Україні?

Варіанти